Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Namų dekoracijos 

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.
  • Dekoracijos- tai keramikinės statulėlės: angeliukai, varlytės, pinokiai, britų policininkai, kareiviai, dekoratyviniai termometrai ir pan.

  • Žvakidės, vazos, dirbtinės gėlės- žvakidės bei vazos su gėlėmis naudojamos kaip dekoratyviniai elementai stalo dekoravimui bei puošybai, suteikiantys namams jaukumo. Dirbtiniai augalai pas mus yra išskirtinės kokybės ir sudaro tikrų- gyvų augalų įspūdį.

  • Rėmeliai ir albumai- turime klasikinio stiliaus rėmelių bei albumų sustabdytoms, gražiausioms Jūsų gyvenimo akimirkoms įrėminti.

  • Veidrodžiai- gražus ir vietoje pakabintas veidrodis gali būti puiki interjero detalė namuose. Turime įvairaus dydžio- ir pakabinamų, ir nedidelių veidrodėlių, telpančių į moterišką rankinę.

  • Laikrodžiai- turime ir sieninių, ir pastatomų laikrodžių, kurie papuoš namus. Tereikia juos tinkamai pritaikyti interjere.

  • Židinio reikmenys- dailūs židinio įrankiai, kuriuos galite rasti mūsų interjero salonuose, pasitarnaus praktiškai, o taip pat atliks ir estetinę funkciją. Tai ir įrankiai, naudojami židinio reikmėms, ir dėklai, malkoms sudėti

  •  Dekoratyvinės pagalvėlės- Vienas geriausių pasirinkimų norint pagyvinti interjerą, yra dekoratyvinių pagalvėlių įvedimas. Derinant jas prie baldų, kilimų, užuolaidų, jos gali būti gobeleninės, dekoruotos įvairiais piešiniais- gyvūnais, gėlėmis, angeliukais ir t.t

  • Pledai- jais apsisiausti galima ne tik vėsų žiemos ar rudens vakarą namuose, bet ir gamtos iškyloje. Pledai namams suteiks jaukumo ir neleis sušalti.

  • Gobelenai- namų, biuro, restorano ar viešbučio sienas puošti siūlome vakariečių nuo seno vertinamais, o mūsuose iš naujo atrandamais austais gobeleno paveikslais. Šie tekstilės kūriniai į mūsų salonus atkeliauja iš senas jų gamybos tradicijas turinčių šalių- Prancūzijos ir Belgijos. Garsių dailės meistrų darbų kopijos perkeltos ant audinio atrodo šiltai ir subtiliai, o pasirinkimas tikrai didelis. Prie daugelio iš jų siūlome tų pačių motyvų pagalvėles ir staltieses.

  • Rankenėlės- baldams atlieka ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją, pagyvina komodas, spintas, spinteles. Jų turime nemenką pasirinkimą savo interjero salonuose.