Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

LINOLEUMAS / PVC DANGA 

Namų, biuro, visuomeninės ar kitos paskirties patalpų įrengimas reikalauja apsvarstyti daug įvairių apdailos sprendimų, tarp kurių vienas iš svarbesnių yra grindų danga. Kadangi jai tenka daugiau ar mažiau apkrovų, judėjimo, o dar ji turi atlikti ir reprezentacinę funkciją, tai verta jos pasirinkimui skirti daugiau dėmesio. Visų grindų dangų kon...

Rodyti daugiau

Namų, biuro, visuomeninės ar kitos paskirties patalpų įrengimas reikalauja apsvarstyti daug įvairių apdailos sprendimų, tarp kurių vienas iš svarbesnių yra grindų danga. Kadangi jai tenka daugiau ar mažiau apkrovų, judėjimo, o dar ji turi atlikti ir reprezentacinę funkciją, tai verta jos pasirinkimui skirti daugiau dėmesio. Visų grindų dangų kontekste neįmanoma nepastebėti linoleumo, kuris anksčiau buvo priskiriamas prie paprastesnių dangų, o štai dabar demonstruoja tokią spalvų, raštų ir kitų dizaino aspektų įvairovę, kad pasirinkti ne taip ir lengva. Ką apsvarstyti, į ką atkreipti dėmesį renkantis ir kokius variantus rasite mūsų pasiūloje?

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Linoleumas / PVC danga – ne vieną dešimtmetį neblėstantis populiarumas 

Dubingiai.lt parduodami linoleumas ir PVC grindų danga, nuosavų namų (butų) bei viešųjų patalpų grindims naudojami jau ne vieną dešimtmetį. Tai praktiškos, lengvai klojamos bei prižiūrimos grindų dangos, kurios viena nuo kitos skiriasi tam tikrais parametrais.

Guminis linoleumas grindims

Produktus, kuriuos įtraukiame į mūsų asortimentą, atrenkame labai atsakingai ir kliaujamės tik patikimais, puikiai vertinamais gamintojais. Tad jei domina guminis linoleumas, užtikriname aukštą kokybę, patvarumą ir puikias eksploatacines savybes.

Guminis linoleumas yra atsparus drėgmei, vandeniui, tad tinka net ir tokiose patalpose kaip vonia, rūsys ar panašios.

Neslidus linoleumas ir jo privalumai

Natūralus linoleumas turi įspūdingą pluoštą gerų savybių. Jis yra neslidus, tad labai tinka patalpoms, kur intensyvus judėjimas, kur yra vaikų, senjorų, drėgmės ar tiesiog ten, kur saugumas yra vienas iš kertinių prioritetų. Šiuolaikinis linoleumas žavi ir kitomis pavydėtinomis savybėmis:

 • tai danga, kuri demonstruoja itin aukštą atsparumą dėvėjimuisi, įbrėžimams;
 • linoleumas labai tvirtas ir ilgaamžis;
 • galima naudoti po sunkiais baldais, po baldais su ratukais;
 • ši grindų danga pasižymi labai geromis akustinėmis savybėmis;
 • PVC danga, linoleumas idealiai tinka bet kuriai namų erdvei ir todėl, kad nereikalauja jokios specialios priežiūros, nėra imli nešvarumams, labai lengvai valoma;
 • puikiai suderinama ir su šildomomis grindimis;
 • linoleumo klojimas visai nesudėtingas, lengvai darbus atliksite ir patys, jei norėsite sutaupyti.

Ar PVC danga ir linoleumas yra vienas ir tas pats?

Dažna pozicija, kad linoleumas ir PVC danga yra sinonimai. Tačiau tai nėra viena ir ta pati grindų danga jau vien todėl, kad gaminamos jos iš skirtingų medžiagų. Linoleumas gaminamas iš linų sėmenų aliejaus, džiuto, medžio miltelių ar kitų natūralių medžiagų, tad yra natūrali ir ekologiška grindų danga. O PVC danga grindims gaminama iš sintetinių medžiagų, pavyzdžiui, polivinilchlorido.

Kaip išsirinkti linoleumą / PVC dangą namams?

Kai mūsų klientai pamato, kokia yra linoleumo įvairovė, neretai suglumsta. Net ir tie, kurie, regis, puikiai žinojo, ko nori, ima dvejoti, nes gražių ir kokybiškų variantų yra labai daug. Tad štai keli aspektai, kuriuos tikslinga apgalvoti prieš pradedant rinktis linoleumą ar PVC dangą namams.

Pirmiausia nuspręskite, kuriai namų patalpai linoleumą renkate: svetainei, miegamajam, virtuvei, koridoriui ar kitai. Nuo to priklausys ne tik dizaino pasirinkimas, bet ir reikalinga atsparumo klasė, dangos storis.

Būtina įvertinti, koks bus judėjimo intensyvumas, kokias apkrovas gaus danga. Kuo daugiau patalpoje bus judėjimo, tuo reikalinga aukštesnę atsparumo klasę atitinkanti danga.

Įvertinkite, kokie reikalavimai keliami dangai atsižvelgiant į tai, kokioje patalpoje ją eksploatuosite: galbūt reikalingas atsparumas drėgmei, gal antistatinės savybės, gal atsparumas įbrėžimams, puikus triukšmo sugeriamumas ar panašiai.

Ir, žinoma, renkantis labai svarbu atsižvelgti į patalpos dizainą. Viename interjere labiau tiks akmens imitacijos linoleumas, kitame – medžio, plytelių ar dar kito įvaizdžio.

Praktiškas sprendimas visiems kambariams

Jau paminėjome daug linoleumo savybių, dėl kurių jis tikrai vertas atrasti vietą bet kurioje jūsų namų erdvėje.

 • Linoleumas svetainei bus viena iš geriausių alternatyvų. Tiesa, pamirškite tą senąjį tarybinių laikų linoleumą – šiuolaikinis nė iš tolo jam neprilygsta. Svetainei rasite labai patrauklaus dizaino variantų. Privalumas ir tas, kad grindų linoleumas tinka net po sunkiais baldais, po baldais su ratukais, jo spalva neblunka, jis atsparus įbrėžimams.
 • Linoleumas virtuvei? Labai geras pasirinkimas! Ši danga atspari ne tik drėgmei, bet ir riebalams, negana to, labai lengvai prižiūrima, tad virtuvės erdvei tobulas variantas.
 • Linoleumas labai tiks miegamajam, vaikų kambariui, ypač dėl jo demonstruojamų akustinių savybių. Ši danga tobulas pasirinkimas patalpoms, kuriose reikia tylos – triukšmą jis sugeria pavydėtinai. Taip pat šiuolaikinis linoleumas grindims pagamintas iš natūralių medžiagų, pasižymi antistatinėmis, antialerginėmis savybėmis.
 • Linoleumas koridoriui, laiptams ir kitoms erdvėms, kuriose daug vaikštoma, – danga pademonstruos savo atsparumą, o jūs džiaugsitės jos reprezentatyvumu ilgalaikėje perspektyvoje.

Tiesa, linoleumas voniai irgi bus labai geras sprendimas. Dėl atsparumo drėgmei bei vandeniui ši danga grindims vonios kambaryje tiks puikiai.

Linoleumas internetu ypač gera kaina!

Ieškantys kokybiško, patvaraus ir ilgaamžio linoleumo mūsų asortimente liks maloniai nustebinti, nes čia laukia ir labai patrauklios kainos.

Linoleumo kaina e. parduotuvėje prasideda nuo 24 eurų už kvadratinį metrą, PVC dangos kainos kur kas žemesnės – jos startuoja net mažiau kaip nuo 10 eurų už kvadratinį metrą. Sutaupyti nemažą sumą galite tada, kai linoleumui ar PVC dangai taikoma akcija.

Pirkti internetu patogu ne tik dėl patrauklios kainos, bet ir dėl laiko taupymo. Mūsų pasiūloje išsirinksite labai patogiai, negana to, siūlome ir užsakymo pristatymo paslaugą.

Apsilankykite ir mūsų fizinėse parduotuvėse

Taip pat visada esate laukiami ir fizinėse mūsų pardavimo vietose, kurias rasite net šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje. Atvykę ne tik apžiūrėsite asortimentą, išsirinksite tai, kas jūsų poreikius atitinka geriausiai, bet galėsite ir pasikonsultuoti su specialistais.

„Dubingiai“ linoleumas – aukšta kokybė, patraukli kaina, patogus pirkimo procesas. Mūsų asortimente yra ir geri linoleumo klijai, kiti elementai, jei aktualus dailus linoleumo sujungimas su kitomis medžiagomis.