Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Žvakidės ir vazos  

Žvakidės bei vazos yra vieni iš populiariausių aksesuarų interjerui: tiek namų, tiek ir darbo erdvės, visuomeninių patalpų ar kitokių. Vazos drauge labai ir praktiškas pasirinkimas – jose galite sutalpinti nuo vieno gėlės žiedo iki didžiulės puokštės. Žvakidės – neatsiejamas nuo jaukumo interjero akcentas. Jei ir jus domina aukštos kokybės, stil...

Rodyti daugiau

Žvakidės bei vazos yra vieni iš populiariausių aksesuarų interjerui: tiek namų, tiek ir darbo erdvės, visuomeninių patalpų ar kitokių. Vazos drauge labai ir praktiškas pasirinkimas – jose galite sutalpinti nuo vieno gėlės žiedo iki didžiulės puokštės. Žvakidės – neatsiejamas nuo jaukumo interjero akcentas. Jei ir jus domina aukštos kokybės, stilingos vazos bei žvakidės patrauklia kaina, tai pasižvalgykite po šią prekių kategoriją – neabejojame, kad rasite, ką įsidėti į pirkinių krepšelį.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Žvakidės stilingiems namams

Mūsų pasiūloje rasite platų stilingiems namams skirtų žvakidžių pasirinkimą. Daug simpatijų sulaukia aukso ar kitokio metalo spalvos žvakidės, demonstruojančios prabangą ir interjerą papildančios estetika, solidumu, taip pat labai tiksiančios moderniame interjere. Tokios tiek žemos, tiek aukštos žvakidės atrodo itin rafinuotai.

Stiklinės žvakidės – tradicinis sprendimas, kuris puikiai įsilies į klasikinį interjerą, tačiau gana lengvai jas priderinsite ir minimalistiniame, moderniame ar kitokiame.

Žvakidės mūsų pasiūloje labai įvairios – aukštos ir žemos, stiklinės ar iš metalo, derinančios kelias medžiagas, žavinčios klasikine forma arba itin originaliais dizaino sprendimais.

Modernios vazos namams

Šioje prekių kategorijoje rinksitės iš itin didelės modernaus stiliaus vazų įvairovės. Čia vazą išsirinks ir tie, kurie nori standartinės formos, t. y. apvalios ar taisyklingos keturkampės vazos, ir tie, kurie nori originalių, nestandartinių formų. Modernios vazos interjerui žavi ir koloritu – estetika alsuojančios baltos vazos, solidumu spinduliuojančios sodrių spalvų vazos, labai grakščiai atrodančios ir kuriančios lengvumo įspūdį bespalvės, t. y. stiklo, vazos, unikaliu dizainu žavinčios raštais margintos vazos ir t.t. Negana to, šio stiliaus vazų medžiagiškumas irgi pažeria plačias pasirinkimo galimybes: stiklas, keramika, metalas ar kt.

Stiklinės vazos

Vazos iš stiklo – tai klasika, tačiau tobulai tiksianti ir moderniam interjerui. Nors pagamintos iš stiklo, tačiau šios vazos demonstruoja patvarumą. Didesnės stiklinės vazos gali atrodyti masyviai, tačiau kur kas dažniau jos alsuoja estetika, grakštumu.

Stiklinės vazos mūsų pasiūloje internetu yra ir klasikinės, kurios dėmesį traukia įprasta apvalia ar keturkampe forma, tačiau yra ir tokių, kurios iš tolo žavės išskirtiniais formos ir kitais dizaino sprendimais.

Keraminės vazos

Iš populiariųjų pozicijų nesitraukia ir žemesnės bei aukštos keramikinės vazos – tokių mūsų pasiūloje rasite ir skirtingų formų, ir skirtingų spalvų, tad neabejojame, kad nesunkiai išsirinksite, kas gražiausiai įsilies į jūsų kuriamą interjerą. Šios vazos yra trapesnės, palyginti su metalinėmis, tad jas saugoti reikės labiau.

Keraminės vazos gali būti vienspalvės arba margintos raštais ir tobulai papildysiančios klasikinį interjerą.

Prabangios vazos gėlėms

Tarps stilingų prabangių vazų jūsų dėmesį neabejotinai patrauks aliumininės vazos, atrodančios labai prabangiai, masyviai, demonstruojančios pavydėtiną patvarumą. Tokios vazos labiau derės erdviuose būstuose, kuriuose galės geriausiai atskleisti savo didingumą ir prabangą. Dar labai mėgiamas aliuminio ir žalvario duetas, įstabiai tinkantis šiuolaikiškuose būstuose, erdviose patalpose. Tarp prabanga alsuojančių vazų jūsų laukia ir keraminės, kurios papuoš interjerą stilingu akcentu.

Žvakidės ir vazos internetu

Jei domina dailios, kokybiškos, prabangios vazos namų interjerui labai gera kaina, tai kviečiame rinktis mūsų e. parduotuvės asortimente. Internetu pirkti bus labai patogu, nes visos mūsų prekės pateiktos su nuotraukomis, taip pat turi esminę informaciją atskleidžiančius aprašymus. Jei turite galimybę, mielai laukiame ir mūsų salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Plungėje, Šiauliuose ir Panevėžyje, kur ne tik rinksitės prekes matydami gyvai, bet ir galėsite gauti profesionalių patarimų, atsakymų į klausimus.