Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Linoleumo, PVC grindų dangos klojimas

Mūsų e. parduotuvėje galite ne tik išsirinkti kokybišką, patvarią ir reprezentatyvią PVC grindų dangą, tačiau ir užsisakyti dangos klojimo paslaugą, nuo savo pečių nusimesdami bet kokius su dangos įrengimu susijusius rūpesčius. Linoleumo klojimas – nors gali pasirodyti paprastas – reikalauja žinių, todėl pasitikėkite mūsų komanda. Paslaugas galite užsisakyti visoje Lietuvoje!

Linoleumo klojimas

Prieš klojant linoleumą pirmiausia svarbu tinkamas pagrindo paruošimas, kad danga būtų klojama ant lygaus, švaraus pagrindo. Kitas svarbus dalykas, kurį daro ne visi klojantys linoleumą, – maždaug parą jį reikėtų išvyniotą palaikyti kambaryje, kad susivienodintų dangos ir patalpos temperatūros.

Linoleumas gali būti klojamas dviem būdais: naudojant dvipusę lipnią juostą arba klijuojant dangą visu plotu. Mažesnėms patalpoms puikiai tiks pirmas būdas, kuris bus ir paprastesnis. Tokiu atveju dvipusė lipni juosta naudojama palei patalpos perimetrą ir linoleumo lakštų sudūrimų vietose. Tai užtikrins linoleumo stabilumą vaikštant, stumdant baldus ir pan.

Jei linoleumas klojamas didesnėse erdvėse ar ten, kur intensyvesnis judėjimas, geriausia jį klijuoti visu plotu, kad danga visiškai neslankiotų, o patikimai laikytųsi prie grindų. Šis būdas sudėtingesnis, taip pat pasirinkus tokį variantą būtina pasirūpinti labai lygiu pagrindu.

PVC grindų dangos klojimas

Pasirinkus mūsų paslaugas PVC dangos klijavimas atliekamas naudojant kokybiškus įrankius. Taip pat pasirūpinsime aukštos kokybės klijavimui reikalingomis medžiagomis.

Klijuojama PVC danga gana greitai, ypač tada, kai yra visos tam reikalingos priemonės. Tad dirbame operatyviai, atsakingai kruopščiai.

Kodėl verta rinktis mūsų komandos paslaugas?

Mūsų komandoje yra grindų įrengimo specialistai, kurie pasitelkę savo žinias ir patirtį išklos linoleumą tiek mažose, tiek labai didelio ploto erdvėse.

Dirbame atsakingai ir vertiname kiekvieną klientą, visada atsižvelgiame į individualius poreikius.

Viskas iš vienų rankų – juk teko girdėti, kad tai ir greičiau, ir pigiau, tiesa? Tad išsirinkite mūsų asortimente dangą savo grindims, o mes pasirūpinsime jos pristatymu ir išklojimu – jums beliks džiaugtis rezultatu.

Linoleumo klijavimas: kokiose patalpose?

Klijuojamas linoleumas gali būti bet kokios paskirties patalpose: gyvenamosiose, biuruose, viešosiose, gamybinėse, sporto ar kitose. Tai patvari ir ilgaamžė, dėvėjimuisi gana atspari danga, kuri klojama gana paprastai, o tarnauja ilgai.

Ką reikia žinoti apie linoleumo, PVC grindų dangos priežiūrą?

Norėdami, kad kokybiška ir profesionaliai suklota danga išlaikytų reprezentatyvumą, venkite, kad ant jos patektų dažai, rašalas, vaškas ir panašūs nešvarumai, kurie gali įsigerti į jos paviršių. Linoleumo nepoliruokite, nedenkite vašku.


Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose

Jei aktualus kokybiškas linoleumo, PVC dangos klojimas jūsų namuose, biure ar kitos paskirties patalpose, pasirūpinsime tuo. Mūsų salonus, kur galite išsirinkti grindų dangą, rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje ir Panevėžyje, taip pat galite pirkti ir internetu. Tačiau dangos klojimo darbus atliekame visoje Lietuvoje!

Jeigu domina linoleumo klojimo kaina, susisiekite su mumis.


Užklausos forma:


Kontaktai