Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×
Pristatymo terminas

IŠVALYTI FILTRĄ

Dovanų kuponai 

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

  Dovanų kuponai – praktiškas pasirinkimas pačioms įvairiausioms progoms 

  Dovanas ne tik smagu gauti, bet ir dovanoti. Ypač tada, kai dovana yra praktiška, patinka gavėjui ir jūs tikrai jaučiate, kad išrinkote tai, ko reikėjo. Tačiau dažnas suaugęs žmogus jau pats gali įsigyti tai, ko jam reikia, tad labai dažnai dovanos rinkimas tampa tikru iššūk...

  >>

  Dovanų kuponai – praktiškas pasirinkimas pačioms įvairiausioms progoms 

  Dovanas ne tik smagu gauti, bet ir dovanoti. Ypač tada, kai dovana yra praktiška, patinka gavėjui ir jūs tikrai jaučiate, kad išrinkote tai, ko reikėjo. Tačiau dažnas suaugęs žmogus jau pats gali įsigyti tai, ko jam reikia, tad labai dažnai dovanos rinkimas tampa tikru iššūkiu ir galvos skausmu. Kad jums taip nenutiktų, siūlome puikų variantą – parduotuvės „Dubingiai“ dovanų kuponus. Tai ir praktiškas, ir šventiškas pasirinkimas pačiomis įvairiausiomis progomis. 

  Kokios vertės yra dubingiai.lt dovanų kuponai 

  Dubingiai.lt dovanų kuponai yra trijų verčių:

  • 20 EUR;

  • 100 EUR;

  • 200 EUR.

  Todėl tinka tiek kaip simbolinė dovana ar priedas prie pagrindinės dovanos, tiek kaip pagrindinis akcentas. 

  Kaip įsigyti kuponą 

  Kuponą įsigyti galite labai paprastai. Jums net nereikės keliauti į fizinę „Dubingių“ parduotuvę. Tiesiog užsukite į mūsų el. parduotuvę, išsirinkite vertę, įsidėkite į krepšelį, apmokėkite ir laukite kol siuntinį pristatyt kurjerių tarnyba (paprastai per 3–8 dienas). 

  Na, o jei vis tik kupono reikia greičiau, susiraskite savo mieste esančią artimiausią parduotuvę ir joje atsiimkite arba įsigykite pasirinktos vertės variantą. 

  Kaip sakoma, viskas kiekvienam pagal poreikius bei galimybes. 

  Kokiomis progomis galima dovanoti dubingiai.lt kuponus 

  Kaip jau minėjome prieš tai, dovanų kuponai gali būti dovanojami praktiškai bet kuria proga. Esate pakviesti į vestuves? Puiku, jaunavedžiams tikrai pravers naujas kilimas, nauji baldai, o gal ir sienų apmušalai. Tačiau į vestuves kilimo tikrai netempsite. O dovanų kuponas atrodys solidžiai ir patraukliai. 

  Kalėdos, Velykos, Motinos ar Tėvo diena, gimtadienis, vardadienis ar kitos šventės – puiki proga šeimos narius, gimines ar draugus pradžiuginti praktišku ir naudingu „Dubingių“ dovanų kuponu. 

  Šie kuponai – tai puiki dovana ir naujakuriams, ar net tiems, kurie dar tik planuoja įsigyti būstą. Juk žmonės dažnai įsikuria naujai įrengtuose namuose, kuriuose dar trūksta kai kurių interjero detalių, baldų, aksesuarų. 

  Net jei jums reikia visiškai nedidelės, simbolinės dovanėlės ne visai pažįstamam žmogui, kuponas puikiai tiks. Juk tai neįpareigojanti ir sutrikimo nekelianti dovana, kurią tikime, kaip panaudoti sugalvos kiekvienas. 

  O jei negalite išsirinkti ar kyla klausimų dėl užsakymo bei pristatymo / atsiėmimo sąlygų, susisiekite, mūsų konsultantai atsakys, patars ir padės.

   

  <<