Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kilimai 200x300 cm. 

Tekstilė interjere atlieka ne vieną vaidmenį. Ne išimtis ir kilimai, kurie padeda kurti norimą dizainą, suteikia patalpai jaukumo, dovanoja komfortą, gali sustiprinti solidumą, žaismingumą ar kitą norimą įspūdį. Dar kilimai patalpoje sugeria garsus, saugo kietąją grindų dangą ir t.t. Matyti, jog privalumų spektras tikrai netrumpas, tiesa? Tad je...

Rodyti daugiau

Tekstilė interjere atlieka ne vieną vaidmenį. Ne išimtis ir kilimai, kurie padeda kurti norimą dizainą, suteikia patalpai jaukumo, dovanoja komfortą, gali sustiprinti solidumą, žaismingumą ar kitą norimą įspūdį. Dar kilimai patalpoje sugeria garsus, saugo kietąją grindų dangą ir t.t. Matyti, jog privalumų spektras tikrai netrumpas, tiesa? Tad jei ieškote kilimo savo namams, šioje prekių kategorijoje laukia labai platus itin populiarių matmenų kilimų 200x300 pasirinkimas.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kilimai 200x300 namų interjere

Kilimai 200x300 yra vienas iš dažniausių pasirinkimų – kartais jie naudojami vieni, o kai kuriais atvejais jungiama pora tokio dydžio kilimų, siekiant gauti vieną labai didelį.

Tokio dydžio kilimas tiks įvairaus ploto būstuose, bet kuriai patalpai: svetainei, miegamojo kambariui, vaikų kambariui, darbo ar poilsio erdvei, koridoriui ir kt. Kilimai 200x300 gali pasitarnauti ir tada, jei reikia vienoje erdvėje atskirti dvi funkcines zonas.

Kur dėti tokio dydžio kilimą?

Nuspręsti, kur namuose atrasti vietą tokio dydžio kilimui, padės keli patarimai, apimantys informaciją apie tai, kaip kilimas turi būti patiestas ant grindų, kad atrodytų proporcingai ir „neišdarkytų“ bendro kambario įvaizdžio.

Taigi, kilimai 200x300 gali būti geras pasirinkimas valgomojo zonai. Tik atkreipkite dėmesį, kad kilimas turi užimti didesnį plotą nei stalas su kėdėmis. Negana to, atitraukus kėdę nuo stalo, pavyzdžiui, stojantis, kėdė turi likti ant kilimo.

Svetainėje kilimas gali siekti sienų kraštus, o gali likti nedidelis tarpelis tarp kilimo krašto ir sienos. Tačiau priekinės palei sienas sustatytų baldų kojelės turi būtinai „užlipti“ ant kilimo. Štai kodėl tokio dydžio tekstilės gaminys tiks tik nelabai erdvei svetainei – nes ji neturi būti daug didesnė nei 2x3 m.

Jei tokio dydžio kilimą norėsite įkurdinti miegamajame, irgi reikia žinoti, kad jis turi gerokai palįsti po lova – arba po visa, arba po didesne jos dalimi nuo kojūgalio. Šonuose irgi turėtų išsikišti po nemažą dalį, kad bendras vaizdas būtų proporcingas. Miegamajame šaunus variantas bus tiek trumpo plauko, tiek ir ilgo plauko minkšti kilimai 200x300.

200x300 kilimų spalvos, raštai, formos

Pasitaiko, kad kilimo pasirinkimą apsunkina skurdokas spalvų spektras. Tai mūsų asortimente su tokia problema tikrai nesusidursite. Jūsų dėmesio laukia pilki, rudi, balti, juodi, mėlyni, žali ir kitų spalvų 200x300 dydžio kilimai. Nemaža dalis jų yra paįvairinti raštais: klasikiniais, moderniais, sendinimo efektą sustiprinančiais ar kt.

Nors žaviai atrodo apvalūs, ovalo formos kilimai, tačiau pagal formą šioje prekių kategorijoje neabejotinai dominuoja stačiakampiai. Tai labai populiarus ir universalus pasirinkimas, tiksiantis bet kurioje patalpoje.

Rinktis prabangų, modernų ar klasikinį?

Kokio stiliaus kilimą rinktis, priklauso nuo jūsų kuriamo dizaino. Klasikinei erdvei neabejotinai rinkitės klasikinio stiliaus kilimą, kuris sustiprins solidumo, elegancijos įvaizdį. Klasikiniai kilimai atrodo labai elegantiškai, rafinuotai. Šiuolaikiniame būste vietą neabejotinai atras modernus kilimas, žavintis spalvų žaismu. Modernūs kilimai neretai sujungia ir subtiliai kontrastuojančius raštus ar spalvas, taip didindami savo originalumą. O galbūt trokštate prabangos? Tokiu atveju jus sužavės mūsų pasiūloje esantys kokybiški, prabangūs rankų darbo kilimai.


Ypač geros kilimų kainos internetu

Išmatavimai 200x300 cm labai populiarūs, turime didžiulį šių kilimų pasirinkimą, tad nenuostabu, jog ir kainų diapazonas irgi itin platus. Šio dydžio kilimų kaina prasideda maždaug nuo 150 eurų. Brangiausi kainuoja net apie kelis tūkstančius ir žavi unikalumu, išskirtine rankų darbo kokybe, prabanga bei nepriekaištinga gamybos technologija ir jos išgautu rezultatu.

Jei abejojate, ar tiks kilimo spalva, dydis, užsukite į mūsų salonus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Plungėje, Šiauliuose ar Panevėžyje.