Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Lauko baldai 

Dažnai imdamiesi kurti savo lauko erdves, iškart planuojame būsimus susibūrimus ir vakarones lauke, tačiau dažnai sunerimstame, kaip nesuklysti renkantis lauko baldus. Turime jums kelis patarimus, kurie padės išsirinkti tai, ko reikia, kad jūsų sode, terasoje ar verandoje atsirastų patraukli poilsiui erdvė.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Metaliniai lauko baldai

Metaliniai lauko baldai garsėja savo patvarumu, tvirtumu ir nesenstančiu metalo žavesiu, todėl yra labai populiarus pasirinkimas lauko erdvėms apstatyti. Pagaminti iš tokių medžiagų kaip aliuminis, ketus ar nerūdijantis plienas, metaliniai baldai pasižymi išskirtiniu atsparumu tokioms negandoms kaip lietus, vėjas ir saulės spinduliai. Metaliniai lauko baldai taip pat pasižymi patvaria konstrukcija, kuri užtikrina stabilumą ir patogų naudojimąsi. Tokie lauko baldai yra idealus pasirinkimas ieškantiems mažai priežiūros reikalaujančių, tačiau vizualiai patrauklių lauko baldų, puikiai derančių su šiuolaikišku ir klasikiniu dizainu.

Pinti lauko baldai

Pinti lauko baldai kelią į pirkėjų namus ir širdis randa dėl savo natūralaus žavesio, universalumo ir patogaus pritaikymo. Pagaminti iš tokių medžiagų kaip rotangas, bambukas ar sintetinės vytelės, šio tipo baldai akimirksniu sukuria šiltą ir svetingą atmosferą, puikiai tinkančią jaukiai ir neįpareigojančiai atmosferai sukurti. Lengva, bet patvari pintų lauko baldų konstrukcija leidžia lengvai perstatyti savo lauko baldų komplektus, kad jie atitiktų įvairias progas. Pinti lauko baldai, gali nuostabiai derėti su skirtingao dizaino stiliais ir padėti atskleisti tiek kaimišką žavesį tiek ir šiuolaikinę eleganciją jūsų soduose, terasose ar verandose.

Svarbiausi baldai jūsų lauko erdvėms

Lauko staliukai

Dar dvejojate, kurie pirkiniai į krepšelį keliaus pirmieji? Lauko staliukas yra tas baldas nuo kurio gali prasidėti visos erdvės kūrimas. Belieka nutarti, kurie lauko kavos staliukai jums patys patraukliausi: gal tai bus apvalus lauko staliukas? O gal širdį užbūrė staliukai-konsolės? Nebijokite, jei atidžiai skaitėte mūsų patarimus ir jau žinote dydį ir vietą, visi lauko staliukai gali būti nuostabios lauko erdvės pradžia, todėl belieka išsirinkti patraukliausią!

Lauko kėdės

Kai lauko staliukas jau krepšelyje, reikia pasvarstyti kokios lauko kėdės papildys kompoziciją. Metalinės lauko kėdės visada sukuria modernius ir žavingus derinius ir nereikalauja beveik jokios priežiūros, o pintos lauko kėdės dažnai patogumu konkuruoja su mėgstamiausiu namų foteliu. Rinkitės tas, kurios jums patogiausios ir geriausiai dera su turimais baldais ar įsigyjamu staliuku ir džiaukitės naujai atrasta namų erdve!

Teisingai pasirinktos medžiagos – pusė darbo

Apsvarstykite savo erdvę ir gyvenimo būdą

Prieš rinkdamiesi pirkinius, įvertinkite savo lauko erdvę ir pamąstykite, kaip planuojate ją panaudoti. Išmatuokite atstumus ir pagal juos pasirinkite galimą išdėstymą, kad žinotumėte kokio dydžio ir formos baldų ieškoti. Ne mažiau svarbus ir panaudojimas - jei dažnai užsuka svečiai, ar visą vasarą savaitgaliais rengiate susibūrimus, rinkitės patogius baldus, kuriuose galėsite patogiai pasodinti savo svečius. Mažesnėms erdvėms apstatyti, pirmenybę verta teikti kompaktiškiems ir daugiafunkciniams baldams, kurie taupo vietą, neprarandant komforto. Kai galvoje turėsite išmatavimus ir viziją – išsirinkti internetu ar fizinėse parduotuvėse bus kur kas lengviau.

Pirmenybę teikite patvarumui ir atsparumui

Skirtingai nuoo vidaus baldų, lauko baldus neišvengiamai paveiks gamtos sąlygos, tokios kaip saulės spinduliai, lietus ir temperatūrų kaita. Norėdami savo baldais džiaugtis ne vienerius metus, pirmenybę teikite medžiagoms, kurios yra sukurtos naudoti lauke. Jei baldai atrodo patikimi, dar peržvelkite ir su jais naudojamas detales, galbūt verta investuoti į pavėsinę su UV spinduliams atsparia apdaila ir pagalvėles iš greitai džiūstančių, pelėsiui atsparių, audinių. Taip ne tik lauko baldai, bet ir jų dekoro elementai bus atsparūs aplinkos poveikiui ir jums tereiks juos kartas nuo karto brukštelėti drėgna šluoste.

Dėmesys patogumui ir funkcionalumui

Nors estetika yra labai svarbi renkantis bet kurios namų dalies baldus, komfortas neturėtų būti užmirštas. Ieškokite lauko baldų su ergonomišku patogiu dizainu, kurie rodos patys skatina atsipalaiduoti ir mėgautis. Jei sužavėjo minimalistinio dizaino modeliai – nenusiminkite, juos visada galite papildyti sėdynėmis ir pagalvėlėmis. Tokiu atveju pirmenybę teikite lengvai valomoms medžiagoms ir nuimamiems pagalvėlių užvalkalams, kad galėtumėte jas patogiai prižiūrėti ir naudoti ilgą laiką.

Dvejojate kokie baldai Jums bus patogūs? Čia padės mūsų fizinės parduotuvės: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Plungėje galite užsukti pas mus ir patys išmėginti, kurio tipo lauko kėdės ar lauko staliukai patogiausi jums.

Pasirinkite stilių, kuris papildytų jūsų namų interjerą

Pamėginkite sukurti harmoningą perėjimą tarp vidaus ir lauko erdvių, pasirinkdami baldus, kurie dera prie bendro jūsų namų stiliaus ir estetikos. Nesvarbu, ar jūsų namai pasižymi šiuolaikišku, kaimišku ar minimalistiniu dizainu, siekdami interjero vienovės, rinkitės derančio dizaino lauko baldus ir drąsiai derinkite spalvas bei tekstūras, taip, kad jos atspindėtų jūsų asmeninį stilių ir papuoštų jūsų lauko zonas. Juk gražioje aplinkoje prisėsti daug maloniau!

Įvertinkite kokios priežiūros reikės jūsų būsimiems baldams

Kad jūsų lauko baldai ilgainiui išliktų patrauklūs ir funkcionalūs, prieš pirkdami įvertinkite kiekvienos detalės priežiūros reikalavimus. Vienas medžiagas užteks kartais pavalyti, kitas kartas nuo karto reikės padengti apsauginėmis dangomis. Atsižvelkite į tai, ar norite atlikti šiuos mažus, bet nuolatinius priežiūros darbus ir rinkitės baldus, kurie atitiktų jūsų gyvenimo būdą.

Stabilumo ir tvirtumo testas

Pirmenybę teikite lauko baldų stabilumui ir tvirtumui, ypač jei jie stovės laukia, kur juos paveikti gali ir stiprus vėjas, ir nepalankus oras. Įsigiję, iš karto išbandykite kėdžių ir stalų stabilumą, patikrindami, ar jie nesvyruoja, nes kaltas gali būti visai ne baldas, o paviršius, ant kurio pasirinkote statyti baldus. Taip pat nepasiduokite pagundai lauko erdves puošti taip pat kaip vidaus interjerą - venkite lengvų medžiagų, kurios gali lengvai apvirsti arba būti nupūstos vėjo. Rinkitės tvirtos konstrukcijos baldus, kurie gali atlaikyti įvairius aplinkos iššūkius, o juos papildykite aplinkos poveikiui atspariomis interjero detalėmis.

Nusistatykite sau biudžetą

Apsvarstykite ar susitarkite realų biudžetą, kuris atitiktų jūsų pageidavimus ir norimą kokybę. Nors kartais kyla pagunda rinktis pigesnius variantus, investuodami į aukštos kokybės lauko baldus ilgainiui pinigų tik sutaupysite, nes aukštos kokybės lauko baldai tarnaus ilgai ir nereikės dažnai jų keisti. Kad ir kokio dydžio biudžetą turite, pirmenybę rinkitės teikti svarbiausioms detalėms, o tada palaipsniui plėskite savo lauko baldų ir lauko dekoracijų kolekciją - taip sukursite įvairiapusę ir patrauklią lauko erdvę, o kūrybos eigoje, jau galėsite naudotis lauko erdvių teikiamais privalumais.

Įsigykite internetu ypač gera kaina

Noras sutaupyti niekada nenurimsta! Tačiau kaip minėjome, nevalia taupyti kokybės kaina. Neverta net atsisakyti norimų pirkinių – mažiau reikšmingas lauko detales visada galėsite įsigyti kiek vėliau, tačiau pagrindiniai lauko baldai turi būti tikrai patikimi. Čia į pagalbą atskuba galimybė lauko baldus įsigyti internetu pačia geriausia kaina. Tai ne tik puiki proga palyginti skirtingų modelių privalumus ir trūkumas, bet ir džiaugtis puikiais pasiūlymais mūsų parduotuvėje.

Nemėgstate rinktis internetu? Jums tikrai patiks mūsų fizinės parduotuvės: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Plungėje - maloniai laukiame jūsų. Užsukite ir įvertinkite mūsų siūlomą asortimentą, o reikalui esant pasitarkite su mūsų specialistais, kurie visada pasirengę Jums padėti!