Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×
Specialūs pasiūlymai
Pristatymo terminas

IŠVALYTI FILTRĄ

Tapetų klijai 

Rinkdamiesi tapetus namams tam skiriame labai daug dėmesio: atsakingai renkamės spalvą, raštus, deriname prie bendro kolorito, įsivaizduojame, kaip tapetai atrodys jau suklijuoti, dairomės aukštos kokybės... Tačiau ne tik patys tapetai yra svarbūs – ne mažiau reikšmingi ir klijai, nuo kurių priklauso ir klijavimo proceso paprastumas, ir sukibima...

Rodyti daugiau

Rinkdamiesi tapetus namams tam skiriame labai daug dėmesio: atsakingai renkamės spalvą, raštus, deriname prie bendro kolorito, įsivaizduojame, kaip tapetai atrodys jau suklijuoti, dairomės aukštos kokybės... Tačiau ne tik patys tapetai yra svarbūs – ne mažiau reikšmingi ir klijai, nuo kurių priklauso ir klijavimo proceso paprastumas, ir sukibimas su paviršiumi. Tad ieškantiems kokybiškų klijų tapetams siūlome pasirinkti tarp mūsų produktų.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Klijai tapetams mūsų asortimente

Tapetai skiriasi tuo, iš kokių medžiagų yra pagaminti, pagal tai reikia rinktis ir jiems tinkamus klijus. Džiaugiamės galėdami savo e. parduotuvėje pasiūlyti skirtingus klijų tapetams variantus, kad kiekvienas atrastumėte tinkamus jums. Asortimente yra:

  • Universalūs klijai. Tai klijai, kurie tiks įvairių tipų tapetams: popieriaus, flizelino, audinio pagrindo. Puikus sprendimas, jei skirtinguose kambariuose klijuojate skirtingų tipų tapetus. Turime universalių klijų, kurie jau paruošti naudoti, tad sutaupysite savo laiko.
  • Flizelino pagrindo klijai. Klijai tapetams flizelino pagrindu skirti flizelininiams arba viniliniams flizelino pagrindu tapetams. Klijai tepami ne ant tapeto, bet ant sienos. Lengviausia juos paskleisti naudojant volelį.

Visi asortimente esantys tapetų klijai demonstruoja aukštą kokybę, puikų sukibimą su švariu ir tinkamai tapetuoti paruoštu paviršiumi. Ant pakuočių rasite tikslias klijų naudojimo instrukcijas, kuriomis vadovaudamiesi labai lengvai paruošite klijus ir ištapetuosite sienas.

Kaip išsirinkti klijus tapetams ir ką reikia žinoti?

Kertinis aspektas renkantis yra jūsų turimų tapetų tipas: popieriniai, viniliniai, flizelininiai ar kitokie. Būtent pagal tai reikia pasirinkti klijus, nes netinkamas pasirinkimas gali lemti prastą rezultatą, negana to, sugadinsite ir tapetus.

Kitas aspektas – ar norite jau paruoštų klijų ir taip sutaupyti šiek tiek laiko, ar norite pirkti miltelių pavidalo klijus, kuriuos reikia susiruošti patiems. Pastarasis variantas labai tinka tada, jei vienu metu neketinate tapetuoti labai daug – tokiu atveju galite kaskart susiruošti tiek klijų, kiek tam kartui reikia.

Tiksliai paskaičiuokite reikalingą kiekį pagal tai, kokios kvadratūros plotą tapetuosite.

Žinoma, verta prioritetą teikti kokybiškiems tapetų klijams, kuriuos įsigysite iš patikimų pardavėjų. Mūsų pasiūloje rasite tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančius klijus, su kuriais tapetų klijavimas bus sklandus.

Flizelino, vinilinių tapetų klijai

Vinilinių, flizelino tapetų klijai skirti būtent tokio tipo tapetams ir klijuojant yra tepami ne ant tapeto, bet tiesiai ant sienos, o prie jos glaudžiamas sausas tapetas. Šis variantas labai patogus klijavimo atžvilgiu, nes tapetą paprasta pakreipti norima linkme, jis lengvai slysta per sieną. Kai tapetas sausas jį kur kas paprasčiau suvaldyti. Naudojant šį klijavimo metodą paprastesnis ir tapetų klijavimas kampuose, kas dažnai savamoksliams sukelia nemažai galvos skausmo, o ir rezultatas ne visada džiugina.

Tapetų klijai geriausia kaina – internetu!

Pirkti internetu labai patogu, greita, saugu, tad rinkitės tapetų klijus mūsų pasiūloje ir jau netrukus galėsite pradėti pokyčius savo namuose. Asortimente rasite klijus, tinkančius skirtingiems tapetų tipams. Prie visų prekių pateikta esminė informacija, nurodyta tiksli kaina. Džiaugiamės galėdami savo klientams siūlyti labai patrauklų kainos ir kokybės santykį. Negana to, prie prekės galite užsisakyti pranešimą, kurį gausite, kai pasirinkto produkto kaina dar labiau sumažės.

Internetu mūsų e. parduotuvėje pirksite labai patogiai, tačiau taip pat galite užsukti ir į fizines pardavimo vietas. Jas rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje. Salonuose irgi rasite itin didelį pasirinkimą, taip pat galėsite pasikonsultuoti su specialistais, jei nežinosite, kurie bus jums geriausi tapetų klijai.