Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Tapetai su gyvunais 

Tapetų gausoje – o jų įvairovė tikrai stulbinanti – ypatingą vietą užima tapetai su gyvūnais, žavintys labai plačia spalvų palete, tinkantys daugelyje interjero stilių bei galintys papuošti kone kiekvieną patalpą namuose. Jei domina aukštos kokybės tapetai su gyvūnų motyvais patrauklia kaina, mūsų pasiūloje turėsite iš ko pasirinkti.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kokiems kambariams rinktis tapetus su gyvūnais?

Nors dažnas mano, kad tapetai su gyvūnais vaikų kambariui bus geriausias pasirinkimas, jie labai tiks ir kitoms namų patalpoms, pavyzdžiui, koridoriui, darbo kambariui, voniai, miegamajam ar net svetainei. Pasirinkimas priklauso nuo to, kokie gyvūnai, kaip jie pateikti, kokios spalvos dominuoja. Pavyzdžiui, vaikų kambariui dažniau pasirenkami žaismingesni gyvūnų motyvai, o štai kitoms namų patalpoms ieškoma šio to solidesnio ar romantiško.

Tapetai su gyvūnais svetainės kambario akcentinei sienai

Svetainė – reprezentacinė namų zona, kurioje priimame svečius, tačiau drauge ji yra ir šeimos kasdienių susibūrimų vieta, tad turi būti patogi, jauki, praktiška. Jei norite tapetų su gyvūnais šioje erdvėje, tam paskirkite vieną sieną, kad išvengtumėte per didelio margumyno, spalvingumo, kuris vargins ir atrodys netvarkingai.

Tapetai su gyvūnais svetainei gali būti pasirenkami pagal tai, koks stilius svetainėje dominuoja, koks koloritas vyrauja bei kokį įspūdį norite sukurti. Priklausomai nuo šių aspektų, svetainei gali tikti tapetai su paukščiais, su drugeliais, su džiunglių gyvūnais ir džiunglių motyvais, taip pat su egzotiniais gyvūnais, rytietiško stiliaus tapetai su gyvūnais ir pan.

Tapetai su gyvūnais miegamajame

Miegamajame taip pat tapetams galite skirti vieną sieną arba jais dekoruoti visą kambarį. Pastaruoju atveju tikslinga būtų rinktis mažiau spalvingus, didesniais raštais margintus tapetus, ramesnių, nuosaikesnių spalvų. Miegamajame labai tiks irgi rytietiško stiliaus tapetai, taip pat marginti augalų motyvais ir paukščiais, pastelinėmis spalvomis žavintys tapetai su gyvūnais ir drauge su gamta.

Vaiko kambaryje

Mažųjų ar paauglių kambariams tapetai su gyvūnais visada bus saugus ir labai geras variantas. Mažesni vaikai labai mėgsta tapetus su cirko motyvais ir gyvūnais, su zoologijos sodo gyventojais, taip pat džiunglėmis, daug simpatijų sulaukia ir tapetai su miško gyvūnais. Spalvos, žaismingumas, lengvumas – tokiomis savybėmis turėtų pasižymėti vaiko kambario sienas papuošiantys tapetai.

Ypač geros kainos perkant internetu

Mūsų pasiūloje rinksitės ne tik iš didelės įvairovės – čia laukia aukšta kokybė ir labai geros kainos. Tapetai su gyvūnais kainuos vos nuo keliolikos eurų. Naujausių kolekcijų, itin aukštos kokybės tapetai kainuos daugiau, tačiau sutaupyti galima tada, kai taikoma akcija.

Mūsų e. parduotuvėje pirksite saugiai, greitai ir labai patogiai. Beje, jei abejojate, ar tapetų spalva atitinka realią, galite pažiūrėti, kurioje mūsų fizinėje parduotuvėje konkrečius tapetus apžiūrėsite gyvai. Parduotuves rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje.