Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Komodos 

Išsirinkite stilingą komodą savo interjerui! Tie, kurių namuose puikuojasi šis baldas, tikrai patvirtins, koks jis funkcionalus, o drauge gali būti ir labai stilingas, padėsiantis sustiprinti kambaryje norimą įvaizdį: prabangos dvelksmą, žaismingumą, o gal romantišką idilę. Jei ir jūs ieškote naujos stilingos komodos savo miegamojo, svetainės, d...

Rodyti daugiau

Išsirinkite stilingą komodą savo interjerui! Tie, kurių namuose puikuojasi šis baldas, tikrai patvirtins, koks jis funkcionalus, o drauge gali būti ir labai stilingas, padėsiantis sustiprinti kambaryje norimą įvaizdį: prabangos dvelksmą, žaismingumą, o gal romantišką idilę. Jei ir jūs ieškote naujos stilingos komodos savo miegamojo, svetainės, darbo kambario ar kitai erdvei namuose, pasižvalgykite po mūsų asortimentą – plati įvairovė suteiks progą kiekvienam atrasti idealiai jūsų namuose tiksiančią kokybišką komodą.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Komodos svetainei, miegamajam, prieškambariui

Komoda gana universalus baldas, galintis atrasti vietą beveik bet kurioje namų zonoje. Vienas iš dažnesnių pasirinkimų – svetainė. Šioje reprezentacinėje namų erdvėje puikiai tiks stilinga komoda, kurią reikėtų priderinti prie bendros kambario stiliaus koncepcijos. Komoda čia bus ir gražus, ir praktiškas baldas, kuriame tilps įvairios smulkmenos, knygos, albumai ar kiti daiktai. Ant jos galite statyti televizorių.

Miegamajame komoda irgi dažnas „svečias“: prie lovos ar kitoje vietoje. Baldas su stalčiais puikiai tinka laikyti apatiniam trikotažui, papuošalams, įvairiems aksesuarams. Komodos miegamajam gali suteikti išskirtinį, žavų spalvinį akcentą.

Komoda prieškambaryje taip pat demonstruos praktiškumą – joje galima laikyti batus, šlepetes, rankines, kepures ir kitus aksesuarus. Ant komodos bus patogu pasidėti rankinę, parsineštus namo krepšius, raktus ir pan. Ant jos pastatytas vazonas su augalu, kelios žvakės ar iš kelionių parsivežta statulėlė prieškambario erdvei suteiks gyvybės ir estetikos.

Komodos su stalčiais

Stalčius turinčios komodos labai dažnas sprendimas, mat stalčiuje labai patogu rasti smulkesnius daiktus, o ir tokios komodos labai talpios. Baldas gali turėti vien stalčius arba stalčių ir durelių, stalčių ir atvirų lentynų derinius.

Modernios ir prabangios

Jei domina prabanga alsuojančios, modernios komodos, mūsų pasiūloje rasite šaunių variantų. Rinkitės turinčias reljefinį paviršių – bus išskirtinis akcentas jūsų namuose. Taip pat turime dekoruotų unikaliomis technikomis, baldui suteikiančiomis išskirtinį įvaizdį. Prabangos įspūdį sukuria ir medžio bei metalo tandemas – aukso spalvos, žalvarinės ar kitokios metalinės rankenėlės, kojelės ar kitos detalės sustiprina eleganciją, prabangą.

Ąžuolinės komodos

Iš ąžuolo medienos pagamintos klasikinės komodos demonstruoja patvarumą, aukštą kokybę, ilgaamžiškumą ir prabangą. Idealiai tiks erdvioje klasikinio stiliaus svetainėje, miegamajame, darbo kambaryje, prieškambaryje.

Komodos panaudojimo galimybės

Komoda labai universalus baldas namams. Pirmiausia, joje galima laikyti pačius įvairiausius daiktus: knygas, drabužius, stalo žaidimus, indus, aksesuarus ir kt.

Ji tiks kone bet kuriai namų patalpai, kurioje gali atlikti stilingo, funkcionalaus baldo vaidmenį. Išskirtinio dizaino komoda tikrai pelnytai gali būti ir baldu „dėl grožio“. Taip pat ant komodos galima įkurdinti įvairias mielas, stilingas kambario puošmenas, pavyzdžiui, statulėles, vazas, laikrodžius, čia bus puiki vieta ir gėlėms. Taip pat komoda gali būti vieta televizoriui pastatyti.

Dydžiai mūsų asortimente

Mūsų pasiūloje išsirinksite iš labai plačios dydžių įvairovės: nuo žemų iki aukštesnių komodų, nuo siaurų iki plačių, mažiau gilių ar gilesnių. Koks dydis tinkamiausias jums, nustatykite, išmatavę komodai turimą vietą. Mūsų e. parduotuvėje tikslius matmenis rasite prie kiekvieno baldo.

Didelės, aukštos ar siauros ir mažos komodos?

Pirmiausia pasirinkimą lemia tai, kokiame aukštyje kambario lubos. Jei jos žemos, nesirinkite aukštų komodų, nes tokios vizualiai patalpą dar labiau suspaus. Tokiu atveju labiau tiks žemos, ilgos komodos. Jei kambarys nedidelis, prioritetą teikite siauriems, negiliems baldams, kad jie atrodytų proporcingiau. Erdviame kambaryje labiau tiks didelės, aukštos komodos.

Į ką atsižvelgti renkantis komodą?

Komodų įvairovė suteikia labai plačias pasirinkimo galimybes. Tačiau esant dideliam asortimentui kartais rinktis kiek sudėtinga. Siekiant pasirinkimą gerokai palengvinti svarbu tik žinoti, kas jums aktualu. Taigi aptarkime kertinius baldo parametrus, į kuriuos tikslinga atsižvelgti.

Dydis

Tai neabejotinai vienas iš svarbiausių kriterijų. Nuo ko priklauso jums reikalingas baldo dydis? Pirmiausia, nuo kambario ploto ir kitų jame esančių baldų – naujoji komoda turi harmoningai įsilieti ir atrodyti proporcingai, t. y. nei per didelė, nei per maža tai erdvei. Įvertinkite ir vidinį baldo išplanavimą, atsižvelgdami į tai, kiek ir kokius daiktus komodoje laikysite.

Stilius

Baldo stilių rinkitės pagal tai, koks interjeras kambaryje dominuoja: modernus, klasikinis, minimalistinis, skandinaviškas ar kitoks. Džiaugiamės galėdami savo asortimente pasiūlyti tikrai labai įvairius baldus: nuo kuklių sprendimų iki itin išraiškingų ir originalių, pavyzdžiui, Terrazzo technika dekoruotos komodos, rankų darbo raižiniais puoštos ir pan.

Komodos su stalčiais, lentynomis?

Svarstydami, ar norite komodos su stalčiais ir / ar lentynomis, pasvarstykite, ar jums toks dizainas atrodo gražiai, o taip pat įvertinkite, ką komodoje laikysite. Jei planuojate joje skirti vietos įvairiems smulkiems daiktams, labai patogu bus stalčius – jį atitraukę gerai matysite visą turinį. Jei norite laikyti reprezentatyvius daiktus, tiks atviros lentynos.

Su stiklinėmis ar nepermatomomis durelėmis?

Stiklas interjerui vizualiai suteikia lengvumo, grakštumo, todėl gali labai pasiteisinti mažoje erdvėje. Jei nenorite, kad matytųsi, kas už stiklinių durelių sudėta, nepermatomą stiklą, kuris išlaikys paslaptį nuo aplinkinių.
Nepermatomos durelės, kurios bus pagamintos iš tos pačios medžiagos kaip ir pati komoda, suteiks vientisumo įspūdį, taip pat, tikėtina, bus mažiau imlios nešvarumams ir lengviau prižiūrimos, palyginti su stiklu.

Su apšvietimu arba be jo?

Apšvietimas komodos viduje labiausiai pasiteisins tada, jei komoda įkurdinama patalpoje, kurioje nėra langų, tad stokojama natūralios šviesos, pavyzdžiui, prieškambaryje. Tokiu atveju ieškant daiktų komodoje apšvietimas tikrai labai pagelbės. Kita vertus, stilingas apšvietimas gali būti ir modernus baldo akcentas, kuris puikiai tiks, jei komoda įsilies į modernios, šiuolaikiškos svetainės ar kitos patalpos interjerą.

Su kojelėmis ar be jų?

Kojelės baldui suteikia lengvumo įspūdį, grakštumo, tad labai tinka, jei komoda bus skirta nedideliam kambariui – ji neapsunkins erdvės. Nes kojelių neturinčios komodos atrodo tarsi „dygsta“ iš grindų ir vizualiai jos yra masyvesnės, kuria šiek tiek sunkumo įspūdį, todėl labiau tinka erdvioms patalpoms.

Spalva

Šiais laikais galime tik pasidžiaugti, kad baldų spalvų paletės yra tokios turtingos, jog pirkėjai gauna labai daug galimybių rinktis tiek klasikinius, tiek labai išskirtinius variantus. Jūsų laukia baltos, juodos, pilkos, mėlynos, aukso ar kitos spalvos komodos.

Svarstydami, kokiai spalvai teikti prioritetą, galite rinktis iš kelių variantų: pirma, komoda darniai įsilies į visumą, o tai reiškia, kad spalviniu požiūriu bus panaši į kitus baldus; antra, komoda gali labai subtiliai kontrastuoti su kitais baldais kambaryje, pavyzdžiui, balti baldai ir švelniai melsva, pilkšva komoda; trečia, komodos spalva gali būti ryški, išskirtinė ir sudaryti akcentinį kontrastą su kitais baldais, kambario apdaila. Visi variantai bus puikūs ir stilingi, jeigu net ir labai kontrastuojančios spalvos tarpusavyje derės.

Medžiagos

Ne mažiau svarbu ir tai, iš kokių medžiagų komoda pagaminta. Aukštą kokybę ir lengvą priežiūrą šiais laikais užtikrina iš medienos plokščių, metalo pagaminti baldai, tad tai bus tikrai geras variantas. Klasikiniam stiliui derės ir medinės komodos.

Kur pirkti kokybišką komodą namams?

Puikias komodas iš mūsų pasiūlos galite įsigyti internetu arba atvykę į salonus Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Plungėje arba Panevėžyje. Šių baldų kaina varijuoja plačiame diapazone. Norintys pirkti pigiau turėtų sekti mūsų asortimentą ir nepraleisti progos, kai taikoma akcija.