Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Polipropileno kilimai 

Kilimas patalpai suteikia žavesio, spalvų, romantikos, estetikos ir pan. Natūralu, jog išsirinkę patikusį gaminį norime, jog jis namus puoštų kuo ilgiau, tiesa? Tad ieškome ne tik gražaus, tačiau ir patvaraus, išorės poveikiui atsparaus kilimo. Štai tokias savybes demonstruoja polipropilenas, tad iš jo pagaminti kilimai yra labai populiarūs. Ger...

Rodyti daugiau

Kilimas patalpai suteikia žavesio, spalvų, romantikos, estetikos ir pan. Natūralu, jog išsirinkę patikusį gaminį norime, jog jis namus puoštų kuo ilgiau, tiesa? Tad ieškome ne tik gražaus, tačiau ir patvaraus, išorės poveikiui atsparaus kilimo. Štai tokias savybes demonstruoja polipropilenas, tad iš jo pagaminti kilimai yra labai populiarūs. Gera žinia ta, jog šio tipo kilimų spektras mūsų pasiūloje apima net kelis šimtus gaminių, taigi neabejokite, atrasite tą, kuris jūsų namus padabins nepriekaištingai.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Polipropileno kilimai namams

Kai namuose norite patiesti labai tvirtą ir atsparų mechaniniam bei išorės poveikiui kilimą, polipropileninis tikrai atitiks lūkesčius. Kadangi šio tipo kilimų dizainų spektras neįtikėtinai platus, tai tikrai rasite derantį svetainei, miegamajam, vaikų kambariui, valgomajam ar kitai namų zonai.

Kadangi jis netraukia nešvarumų, tai tiks ir koridoriuje. Dėl atsparumo blukimui drąsiai tieskite tokį kilimą saulės gausiai apšviestoje patalpoje. O dėl atsparumo drėgmei polipropileno kilimas idealiai tiks ir tokioms patalpoms kaip vonia ar kitoms, kuriose didesnis drėgmės kiekis.

Patvarūs ir ilgaamžiai

Polipropileno kilimas sužavės daugeliu savo savybių, bet pirmiausia – tvirtumu. Tai tikrai tas gaminys, kuris šiame kontekste atitinka labai aukštus reikalavimus. Itin atsparus mindžiojimui bei išorės poveikiui polipropileno kilimas tiks visoms patalpoms namuose, o taip pat ir biurui, visuomeninės paskirties ar kitoms patalpoms, kurioms būdingas net ir itin intensyvus judėjimas.

Polipropileno kilimas namuose ypač tiks koridoriui, prieškambariui, virtuvei – erdvėms, kuriuose nešvarumų tikimybė didesnė.

Biuruose ir kitos paskirties patalpose jį tieskite ten, kur ateinama iš lauko, mat toks kilimas neimlus nešvarumams, netraukia dulkių. Dar geriau tai, kad jo priežiūra labai paprasta, tad bus lengva palaikyti švarą, tvarką ir estetiką. Nesugeria drėgmės, demonstruoja aukštą atsparumą vandens kilmės dėmėms, tad jį labai lengva palaikyti reprezentatyvų.

Modernūs ir klasikiniai

Ar kilimas labiau tiks moderniam, ar klasikiniam stiliui, įtakos turi jo spalva, raštai. Mūsų pasiūloje esančių polipropileno kilimų spalvinė gama neįtikėtina. Klasikiniam, tradiciniam interjerui rinkitės rudus atspalvius, raudoną ir kitas sodrias spalvas. Šiam interjerui tiks stačiakampiai trumpo plauko kilimai, marginti gėlių, augalų motyvais, ornamentais, centre turintys medalioną ir pan.

Moderniam interjerui mūsų pasiūloje rasite itin platų šviesių, pastelinių spalvų kilimų pasirinkimą – tobulai derės kreminės spalvos, balkšvi, pilki, melsvi ir panašūs. Raštų įvairovė apima labai platų diapazoną: nuo linijų, simetriškų elementų, geometrinių figūrų iki 3D efekto. Moderniame, minimalistiniame, skandinaviškame ir panašiuose interjeruose labai tiks apvalūs ar stačiakampiai sendinto efekto kilimai. Tarp modernių polipropileno kilimų yra ir trumpo, ir ilgo plauko kilimai.

Kokiuose kambariuose tinka?

Dėl tokių savybių kaip tvirtumas, atsparumas trinčiai, drėgmei, chemikalams ir kitoms medžiagoms, puikus spalvos išsaugojimas, patraukli išvaizda polipropileno kilimai idealia tinka visoms namų patalpoms: svetainei, miegamajam, virtuvei, voniai, prieškambariui ir kt. Taip pat tai labai geras pasirinkimas ir biurui, verslo centrui, visuomeninės ar kitos paskirties patalpoms, kur reikia ir šių savybių, ir drauge solidumo, reprezentatyvios išvaizdos.

Pirkite internetu arba salonuose

Jei domina minkšti, kokybiški, prabangūs ir stilingi polipropileno kilimai patrauklia kaina, rinkitės mūsų pasiūloje. Pasinaudokite prekių filtravimo sistema, nes šio tipo kilimų spektras labai didelis – tai leis taupyti jūsų laiką. Prie prekių mūsų pasiūloje rasite detalų aprašymą, informaciją apie pristatymo terminą, matysite produktų nuotraukas. Jei abejojate, kad pasirinkta spalva tiks, ar tiesiog norite gaminius apžiūrėti realiai, užsukite į vieną iš salonų. Juos rasite Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Plungėje bei Kaune.