Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Biuro baldai 

Pastaraisiais metais daugeliui žmonių savo veiklas ir darbus teko perkelti į namus, tad nieko keisto, jog vis daugiau pirkėjų užsuka su klausimais, kaip ergonomiškas darbo vietas įrengti savo būstuose. Skubame patarti, kad namų aplinkoje įsirenginėjant darbui skirtą kampelį, kokybiški, patogūs ir funkcionalūs baldai yra daug svarbiau nei tinkama...

Rodyti daugiau

Pastaraisiais metais daugeliui žmonių savo veiklas ir darbus teko perkelti į namus, tad nieko keisto, jog vis daugiau pirkėjų užsuka su klausimais, kaip ergonomiškas darbo vietas įrengti savo būstuose. Skubame patarti, kad namų aplinkoje įsirenginėjant darbui skirtą kampelį, kokybiški, patogūs ir funkcionalūs baldai yra daug svarbiau nei tinkama sienų spalva ar dailios interjero detalės. Tačiau net ir renkantis internetu, svarbu nepasiduoti vilionei pasirinkti tai, kas tiesiog gražiausia jūsų akiai, nes pasirinkti išties kokybišką ir sau idealiai tinkamą biuro baldų variantą, reikės atlikti šiokius tokius namų darbus. O jau tada drąsiai galėsite dairytis virtualiose mūsų parduotuvės lentynose.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Biuro baldai – patogiam ir kokybiškam darbui

Ką verta apgalvoti renkantis biuro baldus?

Funkcionalumas

Tai pats pirmas kriterijus, kuriuo reikėtų vadovautis ieškant baldų savo biurui. Patikėkite, tikrai nesidžiaugsite prabangiai atrodančiu stalu ir prie jo priderinta kėde, jei jie neatliks pagrindinės savo funkcijos. Tiek namų biurui skirtas biuro stalas, tiek biuro kėdė turi būti pirmiausia patogūs, praktiški, stabilūs ir tvirti. Žinoma, vertėtų nepamiršti, jog baldai turi dar ir derėti prie bendro namų interjero, o ne atrodyti lyg atsitiktinai supirkti.

Išskirtinis, modernus baldų dizainas

Klasika niekada nepalieka abejingų, tačiau jei įrenginėjate vietą, kur norėtumėte, kad jus lankytų inovatyvios idėjos, leiskite savo asmenybei ir unikalumui atsispindėti aplinkoje. Išskirtinio dizaino baldai kuria įdomesnes erdves, o modernus baldų dizainas leidžia jiems sklandžiai susilieti su visų namų interjeru ir biuro erdvę atriboja ne daugiau nei reikia. Nepamirškite, kad net klasikiniai biuro baldai atrodys daug moderniau, jei su jais bus derinamos pavyzdžiui modernaus dizaino ir ergonomiškos biuro kedės ar žaismingo dizaino lentynėlės.

Biuro baldų dydis

Nutinka ir tokių atvejų, kai užsisakyti internetu baldai atgabenami į vietą ir pasirodo, kad jie netelpa pro duris. Arba, pavyzdžiui, esamos patalpos per ankštos pasirinktiems stalams bei kėdėms. Tad prieš renkantis būtinai išsimatuokite visas ketinamas apstatyti erdves, duris bei praėjimus, kur bus gabenami ir statomi jūsų pasirinkti baldai.

Medžiagos

Medžiaga, iš kurios pagaminti namų biuro baldai yra taip pat ne mažiau reikšmingas faktorius. Teisingai parinktos medžiagos užtikrins ilgaamžiškumą, priežiūros reikalavimus ir atsaparumą dėvėjimuisi, todėl sau labai padėkosite, jei iš anksto apmąstysite šias detales.

Dubingiai.lt rasite biuro baldus, kurie yra:

  • mediniai
  • iš plastiko;
  • iš grūdinto stiklo;
  • metalo;
  • odos (natūralios, dirbtinės);
  • ir kitokių patvarių ir kokybiškų medžiagų.

Pasirinkimo variantų išties gausi, bet rinktis reikėtų atsižvelgiant į individualius savo poreikius. Mediniai baldai visada atrodo gražiai – tai klasikinis variantas. Metalas – tvirtas, patikimas ir modernesnis pasirinkimas šiuolaikiniam interjerui, ypač kai derinamas su grūdinto stiklo detalėmis. Belieka nutarti kam skiriate savo simpatijas.

Su dekoro detalėmis ar be jų

Viskas priklauso nuo to, kokį interjerą ketinate kurti bei prie kokių, jau esančių namuose, detalių derinate naujus baldus. Tikrai nėra griežtos taisyklės, kad darbui skirti baldai privalo būti nuobodūs, be jokių dekoro elementų ar vienspalviai. Visgi vertėtų atminti tai, kad perkrauti ir persistengti čia irgi nereikia: visi pasirinkti deriniai turi kurti vientisą įvaizdį, todėl renkantis geriausia pirkti tarpusavyje derančias detales.

Biudžetas

Numatomas išlaidas taip pat vertėtų įvertinti ir apskaičiuoti iš anksto. Taip išvengsite staigmenų, kai kaina viršys lūkesčius. Rašomieji stalai ar ofiso kėdės mūsų asortimente gali kainuoti labai skirtingai, todėl kad neribotumėte savo pasirinkimo, verta numatyti kiek ketinate išleisti šiems pirkiniams. O jau tada, turėdami kainos intervalus, ramiai galėsite rinktis tai, kas geriausiai atitinka jūsų turimus finansus ir poreikius.

Kas svarbiausią jūsų biure?

Kai jau nutarėte pagrindinius parametrus, padėsiančius nutarti, kurie parduodami biuro baldai geriausiai atitinka jūsų keliamus reikalavimus, metas aptarti kokie baldai turi atsirasti jūsų biure ir kaip nepamiršti į savo biudžetą įplanuoti esminių pirkinių, be kurių namų biuras, nebus patogus.


Minkšti biuro baldai: kokybiškos biuro kėdės


Minkšti biuro baldai, ypač kokybiškos biuro kėdės, yra neatsiejama kiekvienos modernios darbo aplinkos dalis. Kokybiškos biuro kėdės ne tik palaiko tinkamą sėdėjimo pozą ir leidžia ilgai dirbti be diskomforto nugaros srityje, bet taip pat gali padėti pagerinti darbo rezultatus. Minkšti baldai, ypač biuro kėdės, kurios suderina ergonomiškumą su moderniu stiliumi, gali ne tik pagerinti sėdinčiųjų savijautą, bet ir padeda sukurti palankią darbo atmosferą, skatinančią kūrybiškumą ir produktyvumą. Taigi, investuodami į aukštos kokybės biuro kėdes, jūs ne tik užtikrinate savo galimybę dirbti našiau bet ir sukuriate erdvę, kuri prisideda prie puikių jūsų veiklos rezultatų.

Odinės biuro kėdės

Odinės biuro kėdės yra ne tik funkcionalus, bet ir elegantiškas sprendimas, kurių, rafinuotas dizainas ne tik puošia bet kurią darbo aplinką, bet ir suteikia jau ypatingą šilumą bei išskirtinį stilių. Šios kėdės ne tik puikiai dera su įvairiais biuro interjero stiliais, bet ir užtikrina komfortą ir atramą nugarai, darbo dienos metu. Aukštos kokybės oda ne tik atrodo prabangiai, bet ir užtikrina ilgaamžiškumą bei atsparumą kasdieniniam naudojimui, todėl įsigydami odines biure kėdes turite progą sukurti įspūdingą ir profesionalų darbo aplinkos stilių.

Ofiso kėdės su ratukais ir be ratukų

Renkantis ofiso kėdę pirmiausia susimąstome - rinktis kėdę su ratukais ir be ratukų? Kėdės su ratukais suteikia galimybę lengvai judėti aplink darbo vietą, skatindamos darbo efektyvumą bei mobilumą. Kita vertus, kėdės be ratukų, nors ir stovi stabiliai vienoje vietoje, padeda išlaikyti fiksuotą poziciją darbo metu. Šių kėdžių konstrukcija ir dizainas dažnai sukurtas taip, kad užtikrintų aukštą ergonomiškumo lygį, suteikiantį tinkamą sėdėjimo pozą ir ilgalaikį komfortą. Taigi skirtingų tipų kėdės užtikrina skirtingus, įvairius, darbo aplinkų ir sėdinčiųjų charakterį atitinkančius, poreikius.

Biuro stalai: grūdinto stiklo ar mediniai darbo stalai?

Kuriant efektyvią darbo aplinką, svarbu pasirinkti tinkamą biuro stalą, kuris ne tik atitiktų visus funkcionalumo reikalavimus, bet ir derėtų su bendru interjero vaizdu. Grūdinto stiklo ir mediniai darbo stalai yra du skirtingi, bet vienodai funkcionalūs pasirinkimai, kurie gali atnešti jūsų darbo vietai skirtingus privalumus. Grūdinto stiklo stalai yra modernūs ir elegantiški bei atneš interjerui šiuolaikiškumo ir erdvės pojūtį biure. Kita vertus mediniai darbo stalai su savo natūralumu ir šiluma gali pridėti darbo vietai jaukumo ir tradicinio šarmo. Kadangi abi šios medžiagos yra labai patikimos ir ilgaamžės, galutinis pasirinkimas tarp grūdinto stiklo ar medinių darbo stalų galiausiai priklauso nuo konkrečios darbo aplinkos stiliaus ir dirbančiojo prie jo poreikių.

Biuro baldai geromis kainomis? Pirkite internetu!

Užsukus į fizinę parduotuvę suglumstate nuo atsivėrusių pasirinkimų gausos ir dažnai išeinate tuščiomis?

Tada biuro baldai internetu tikrai puiki idėja. Kai visi elegantiški darbo stalai ar biuro kedės be ratukų pateikiami prasmingose kategorijose, juos lengva palyginti ir pasirinkti tuos, kurių kaina jums patraukliausia, o kartu ir kurie jų tikrai geriausiai tarnaus jūsų namų biure. Internetu įsigyti baldus paprasta ir lengva, tačiau jei norite pačiupinėti baldus mūsų fizinėse parduotuvėse, visada galite apsilankyti!