Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Stalo serviravimo reikmenys 

Stalo serviravimo reikmenys jūsų virtuvei ar valgomojo zonai suteiks prabangos, rafinuotumo, solidumo, žinoma, priklausomai nuo to, kokius reikmenis pasirinksite. Bet tai labai patogus įrankis, norint įspūdingai padengti šventinį stalą, kurti teminį stalo serviravimą, suteikti spalvų ir prabangos indaujai. Kaip jūs serviruosite savo stalą, kokiu...

Rodyti daugiau

Stalo serviravimo reikmenys jūsų virtuvei ar valgomojo zonai suteiks prabangos, rafinuotumo, solidumo, žinoma, priklausomai nuo to, kokius reikmenis pasirinksite. Bet tai labai patogus įrankis, norint įspūdingai padengti šventinį stalą, kurti teminį stalo serviravimą, suteikti spalvų ir prabangos indaujai. Kaip jūs serviruosite savo stalą, kokiuose induose patieksite maistą – jūsų pasirinkimas, kiekvieno skonis individualus, tad mes džiaugiamės, kad mūsų asortimente rasite labai platų pasirinkimą įvairiems poreikiams.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Stalo serviravimo indai ir įrankiai

Lėkštės, dubenėliai, puodeliai, stikliniai indai, ąsočiai, cukrinės, vazos, žvakidės – tiek ir dar daugiau stalo serviravimui skirtų indų bei įrankių rinksitės iš mūsų pasiūlos. Lengvai sukursite tiek kasdienio, tiek šventinio stalo koncepciją.

Visi stalo serviravimo reikmenys mūsų asortimente

Viskas iš vienų rankų – tai visada yra labai patogu, padeda taupyti laiką ir neretai kainuoja pigiau. Mūsų asortimentas labai platus, todėl čia rasite viską, ko gali prireikti estetiškai ir stilingai paserviruoti stalą.

  • Indai: serviravimo indai, puodeliai, dubenėliai, lėkštės, arbatinukai ir kt.;
  • Stikliniai indai: taurės, stiklinės, ąsotėliai, ledainės ir kt.;
  • Tekstilė: staltiesės, takeliai;
  • Įrankiai: šaukštai, šaukšteliai, vaisių stalo įrankiai, stalo įrankių rinkiniai ir kt.;
  • Dekoravimo priemonės: popierinės servetėlės, stovai receptų knygai, vazos, žvakidės ir kt.;
  • Kiti reikmenys: cukrinės, druskinės, indai biriems produktams, padėkliukai ir kt.

Lėkštės, dubenėliai

Lėkščių įvairovė leis sukurti klasikinį arba savitą, originalų stalo serviravimo dizainą ar papuošti savo virtuvės zoną. Rinkitės klasikinės formos lėkštes arba originalias, asimetriškas. Plati spalvų gama suteiks progą pasinerti į kūrybą kuriant stalo dekorą: mėlynos, žalios, baltos, geltonos ir kitų spalvų. Lėkštės gali būti vienspalvės arba puoštos, pavyzdžiui, augalų motyvais, sujungiančios kelių spalvų derinius.

Tokią pat plačią įvairovę siūlo ir dubenėliai. Tarp klasikinių vienspalvių galite išsirinkti ir žaismingus, romantiškus, puoštus, pavyzdžiui, širdutėmis, augalų motyvais, paukščiukais, užrašais ar kt.

Cukrinės, druskinės

Retro stiliaus, klasikinės, moderniems namams, vienspalvės, puoštos užrašais ar paveikslėliais – druskinių ir cukrinių pasirinkimas labai platus, todėl rinkitės pagal tai, koks stilius vyrauja jūsų virtuvėje.

Puodeliai

Galite pirkti tik puodelius arba puodelio ir lėkštutės duetus. Pačių puodelių spektras labai platus – tarp dominuojančių modernių įsiterpia ir kuklūs, klasikiniams namams tinkantys. Ypač populiarūs juodi su aukso spalvos detalėmis, dailių, įmantrių formų gėlėti, vintažiniai su užrašais.

Staltiesės

Staltiesė saugo stalą nuo mechaninių pažeidimų, nešvarumų, taip pat jam suteikia estetikos, rafinuotumo. Mūsų pasiūloje rinkitės staltieses ir stalo takelius, pagamintus iš medvilnės. Tad tekstilės gaminiai bus patvarūs, kokybiški, lengvai prižiūrimi.

Kiti virtuvės aksesuarai

Stalo serviravimas kur kas dailesnis, išskirtinis ir originalesnis, kai naudojami įvairūs aksesuarai. Taip pat tarp virtuvei skirtų indų bei įrankių išsirinkite dekorui skirtas žvakides bei vazas – vien pakeitę šiuos elementus galite gerokai pakeisti viso stalo išvaizdą. Tarp virtuvės aksesuarų populiarūs stilingi padėklai, kurie gali atlikti ir praktinę, ir estetinę funkcijas. Originalių formų serviravimo indai labai dailiai atrodys ir ant stalo, ir įkurdinti indaujoje ar už stiklinių virtuvinių spintelių durelių.

Pirkti internetu – patogu ir greita

Jei aktualūs kokybiški, dailūs ir stilingi stalo serviravimo indai patrauklia kaina, mūsų pasiūloje tikrai išsirinksite. Įvertinkite, koks stilius domina, kokios spalvos tiktų jūsų virtuvėje, kokį dekoravimą pasirinksite savo stalui, ir atrasite nemažai jums tinkančių variantų. Internetu pirkti bus labai patogu – mūsų e. parduotuvėje prie visų prekių yra nuotraukos, esminė informacija, taip pat nurodyta, kuriose mūsų parduotuvėse – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje – konkrečią prekę galite apžiūrėti realiai.

Internetu pirkdami sutaupysite daug laiko, o išsirinkti stalo serviravimo įrankiai jus pasieks operatyviai ir sklandžiai.