Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Laikrodžiai  

Laikrodžiai – išskirtiniai aksesuarai, kurie yra ir interjero puošmena, ir praktiškas akcentas. Be pagrindinės savo funkcijos – rodyti laiką, laikrodžiai taip pat gali sustiprinti norimo stiliaus pojūtį kambaryje, suteikti išskirtinių spalvų ar unikalių formų, kurti kontrastus. Platus laikrodžių pasirinkimas mūsų pasiūloje kiekvienam iš jūsų sut...

Rodyti daugiau

Laikrodžiai – išskirtiniai aksesuarai, kurie yra ir interjero puošmena, ir praktiškas akcentas. Be pagrindinės savo funkcijos – rodyti laiką, laikrodžiai taip pat gali sustiprinti norimo stiliaus pojūtį kambaryje, suteikti išskirtinių spalvų ar unikalių formų, kurti kontrastus. Platus laikrodžių pasirinkimas mūsų pasiūloje kiekvienam iš jūsų suteikia progą savo namams, darbo vietai ar kitos paskirties patalpai išsirinkti išskirtinį akcentą. Beje, būtina paminėti, kad laikrodžiai yra toks interjero aksesuaras, kuris puikiai tiks bet kurioje namų patalpoje: svetainėje, miegamajame, virtuvėje, koridoriuje, net vonioje ar kitur.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Sieniniai laikrodžiai – stilingiems namams

Tuščios kambario sienos tarsi sukuria trūkumo efektą, atrodo, kad kažko kambaryje trūksta. Žinoma, jei jums patinka asketiškas, absoliučiai minimalistinis stilius, tuomet tuščios kambarių sienos galbūt diskomforto nekels, tačiau bent kažkiek užpildytas sienos plotas visada sukuria daugiau jaukumo. Vienas iš labai dažnų pasirinkimų tokiu atveju – sieniniai laikrodžiai.

Šiuolaikinių sieninių laikrodžių asortimentas neįtikėtinai platus, tad patinkantį tikrai išsirinks ir tie, kurie ieško originalių, kitokių sprendimų. Stilingų namų interjerui sieninis laikrodis bus šaunus variantas.

Kaip išsirinkti sieninį laikrodį?

Rinkdamiesi sieninį laikrodį savo namams ar darbo erdvei apsvarstykite tris svarbiausius aspektus: laikrodžio dydis, dizainas ir kokį stilių kuriate kambaryje.
Labai svarbu pasirinkti tinkamą laikrodžio dydį, jei kabinsite jį ant sienos. Atsižvelkite į kambario plotą, baldus jame, kitus aksesuarus, pavyzdžiui, paveikslus.

Laikrodis turėtų įsilieti harmoningai ir atrodyti proporcingai. Per didelis laikrodis labai atkreips dėmesį, tačiau neatrodys stilingai, o per mažas kambariui laikrodis tarsi pranyks erdvėje, neišryškins savo dizaino sprendimų, o blogiausia, kad net būdamas labai modernus gali atrodyti nestilingai. Tad atsižvelkite į proporcijas.

Ne mažiau svarbus aspektas yra laikrodžio dizainas, kurį rinkitės pagal tai, kokį stilių kuriate patalpoje. Moderniam kambariui rinkitės originalų laikrodi, klasikiniam – žavintį klasikiniais sprendimais, aiškiomis, tiksliomis formomis, minimalistiniam – be įmantrių papuošimų, gali būti be skaičių ir pan.
Laikrodį rinkitės ir pagal koloritą, tačiau prieš tai nuspręskite, ar norite, kad jis pagal spalvą darniai įsilietų į patalpos spalvų gamą, ar kad laikrodis kurtų kontrastus su kitais aksesuarais.

Laikrodžių stiliai: modernūs, klasikiniai, senoviniai

Tiek sieniniai laikrodžiai, tiek ir pastatomi išsiskiria savo stiliumi. Populiariausi yra modernūs, klasikiniai ir itin dailūs senoviniai. Jei jūsų būste dominuoja modernus, šiuolaikiškas, minimalistinis stilius, tai modernūs laikrodžiai bus puikus pasirinkimas. Jie dėmesį traukia originaliomis formomis bei kitais išskirtiniais sprendimais, pavyzdžiui, gali neturėti visų ar dalies skaičių, o vietoje jų gali būti kokie nors simboliai, brūkšneliai ar kt. Modernūs laikrodžiai dažnai yra aukso ar kito metalo spalvos arba turi tokių akcentų – jie puikiai atrodo tiek derinami su metalu, tiek su medžiu.

Jei jūsų namuose vyrauja klasika, tai klasikiniai laikrodžiai neabejotinai bus tobulas sprendimas. Šio stiliaus laikrodžiai demonstruoja aiškias, tikslias linijas, simetriją. Jų koloritas paprastai irgi klasikinis – vyrauja tokios spalvos kaip juoda, pilka, rudi atspalviai. Klasikiniai laikrodžiai dažnai turi romėniškus skaičius.

Atskiro dėmesio nusipelno senoviniai laikrodžiai, kurie atrodo itin solidžiai, romantiškai, namuose sustiprins jaukumo jausmą. Idealiai tiks ir klasikiniame būste, o taip pat ir tokiuose išskirtiniuose interjeruose kaip rustic, farmhouse, Provanso ar pan. Tokie laikrodžiai dažnai turi aptakių, dailių formų rodykles, arabiškus arba romėniškus skaičius, yra apvalios taisyklingos formos, metaliniai ar mediniai.

Modernūs pastatomi laikrodžiai mūsų asortimente

Nors daugelis pastatomus laikrodžius įsivaizduoja ant darbo stalo, tačiau stilingas tokio tipo laikrodis gali įsikurti ir ant židinio atbrailos, jei židinys nekūrenamas, ir ant komodos miegamajame, taip pat ant kavos staliuko, ant konsolės ar kitur. Stilingas, modernus ir praktiškas aksesuaras neabejotinai atras vietą namuose.

Mūsų asortimente modernūs pastatomi laikrodžiai yra aukštos kokybės, patvarūs, tiksliai veikiantys ir lengvai pritaikomi interjere.

Modernūs pastatomi laikrodžiai yra kompaktiški, dailios apvalios formos, stabiliai stovintys ant pagrindo. Prabangos įspūdį sustiprina žalvario, aukso spalva, subtilus metalo blizgesys, spalvų kontrastai ir kiti originalūs dizaino sprendimai.

Laikrodžių korpusą daugiausia sudaro tvirtas metalas, suteikiantis gaminiui stiprumo, garantuojantis ilgaamžiškumą, atsparumą mechaniniam poveikiui (žinoma, svarbu saugoti nuo kritimo ir pan., nes korpusas, tikėtina, liks sveikas, tačiau stiklas gali nukentėti).

Pastatomi ir sieniniai laikrodžiai internetu

Jei domina modernaus bei klasikinio stiliaus sieniniai ar pastatomi laikrodžiai patrauklia kaina, mūsų asortimente kiekvienas išsirinksite tai, kas jūsų poreikius atitiks geriausiai. Visi laikrodžiai e. parduotuvėje turi realiai juos atspindinčias nuotraukas (spalvos gali skirtis, priklausomai nuo ekrano parametrų), taip pat pagrindinę informaciją, kas labai palengvina pasirinkimo procesą.

Nors internetu pirkti labai greita, patogu ir daugelis mėgaujasi šia galimybe, visada esate laukiami ir mūsų salonuose. Juos rasite šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje. Užsukite – čia galėsite pasikonsultuoti, sužinoti, kas domina apie patikusius laikrodžius, sulauksite pagalbos renkantis.