Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Rankų darbo kilimai 

Prabanga, rafinuotumas, itin aukšta kokybė – tai trijulė, kuria galime apibūdinti rankų darbo kilimus. Šie išskirtiniai, neretai ir vienetiniai tekstilės gaminiai demonstruoja labai aukštą kokybę, patvarumą, netradicinį ar klasika spinduliuojantį dizainą. Mūsų pasiūloje – gerokai daugiau kaip 700 rankų darbo kilimų jūsų namams!

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Aukštos kokybės rankų darbo kilimai

Rankų darbo gaminiai labai vertinami, nepriklausomai nuo to, apie kokią sritį kalbame. Tai produkcija, išsiskirianti unikalia gamybos technologija, originalumu, kokybe. Kilimai – ne išimtis.

Rankų darbo kilimai demonstruoja pavydėtinai aukštą kokybę, unikalumą, nemažai šioje kategorijoje yra vienetinių ekskliuzyvinių kilimų.

Rankų darbo kilimų sudėtis taip pat atskleidžia gaminių kokybę, išskirtinę išvaizdą, reprezentatyvumą bei prabangą. Kilimai gaminami iš šilko, vilnos, viskozės (ypač gražus variantas – kilimai iš sendinto vaizdo viskozės), dažnas sudėtyje ir lino pluoštas bei kitų kokybiški ir labai gerai vertinami pluoštai.

Kur naudoti interjere?

Rankų darbo kilimai namuose tinkamiausi bus patalpoms, kuriose norite kurti prabangos, solidumo, elegancijos įspūdį. Tad šiuos kilimus rinkitės svetainei, darbo kambariui, valgomajam, miegamajam, virtuvei, vaikų kambariui, taip pat jie gali įsitaisyti ir erdviame koridoriuje.

Rinkdamiesi kilimą atsižvelkite į vyraujantį koloritą, medžiagas, kuriamą stilių. Tarp rankų darbo kilimų rasite ir klasikinius, ir atstovaujančius moderniam, minimalistiniam ar kitam stiliui. Klasikiniuose interjeruose nepriekaištingai derės tradiciniais raštais marginti, šviesių ar sodrių spalvų rankų darbo kilimas, o moderniam interjerui rinkitės pastelinę spalvų gamą, labai dailus variantas būtų sendintą efektą turintys kilimai ar marginti geometrinėmis figūromis, abstrakčiais elementais.

Beje, rankų darbo kilimai tinka ne tik gyvenamosioms patalpoms, bet ir visuomeninėms, komercinėms ar kitos paskirties, kur svarbu estetika, reprezentatyvumas, prabangos įspūdis.

Raštų ir spalvų įvairovė

Įvairios spalvos ir raštai labai išplečia šio tipo kilimų pasirinkimo galimybes, tad jums nereikės keisti savo norų – neabejojame, jog atrasite, kas juos idealiai atitiks.

Tarp rankų darbo kilimų labai daug simpatijų peno nesenstanti klasika – vilnoniai kilimai, demonstruojantys tradicinį persiškų kilimų dizainą, puošti smulkiais raštais iš daugybės smulkių elementų.

Taip pat didelę dalį šio asortimento sudaro moderniam interjerui tobulai tinkantys rankų darbo kilimai, marginti tikslias, aiškias linijas turinčiais raštais, geometrinėmis figūromis, žavintys labai gražiais spalvų perėjimais, kontrastingais spalviniais deriniais ir pan.

Rankų darbo kilimų spalvų paletė labai turtinga: gelsvi, rusvi, raudoni, pilki, mėlyni, balti, juodi ir daugelio kitų spalvų. Yra vienspalviai arba spalvoti, įstabiai atrodo sujungiantys kelias spalvas, kurios atsispindi detalėse, raštuose, kontrastuose, spalvų perėjimuose.

Papildomo žavesio šio tipo kilimams prideda kai kurie dizaino sprendimai, pavyzdžiui, nedideli kutai.

Kiek kainuoja rankų darbo kilimai?

Vyrauja pozicija, kad rankų darbo kilimai yra prabangos prekė ir jų kaina labai aukšta. Iš dalies tai tiesa – rankų darbo kilimai kainuoja daugiau, nei pagaminti pramoniniu būdu, tačiau mūsų asortimentas yra labai geras įrodymas, kad net ir tokį kilimą galimą įsigyti patrauklia kaina. Įtakos jai daugiausia turi kilimo sudėtis bei dydis.

Mūsų asortimente rankų darbo kilimų kainos prasideda net mažiau kaip nuo 100 eurų! Tiek kainuos siauri, maži kilimėliai, pavyzdžiui, 50x80, 60x110, 61x122 cm ir panašūs. Brangiausių rankų darbo kilimų kaina viršija net dvylika tūkstančių eurų. Tiek kainuos didelis, ekskliuzyvinis vienetinis rankų darbo gaminys, kurio sudėtyje yra net 70 proc. šilko ir 30 proc. vilnos.

Įsigykite internetu

Besidomintys aukštos kokybės, išskirtiniais rankų darbo kilimais ir norintys įsigyti juos patrauklia kaina, tai lengvai padarys mūsų e. parduotuvės pasiūloje. Rinkitės iš plačios įvairovės. Nepaisant to, kad gaminių skaičius viršija net septynis šimtus kilimų, prekių filtravimo sistema leis paiešką padaryti tikslingą ir kur kas greitesnę. Pasirinkite, kokie kriterijai aktualūs būtent jums, ir sistema per kelias akimirkas pateiks pluoštą jūsų poreikius atitinkančių alternatyvų. Prie prekių rasite ne tik nuotraukas, bet ir aprašymus, padėsiančius apsispręsti, ar konkretus kilimas tikrai atitinka lūkesčius ir derės interjere.

Išsirinkę patinkantį kilimą internetu galite atvykti jo apžiūrėti ir į fizinę parduotuvę – prie kiekvienos prekės yra nurodyta, kuriose parduotuvėse ją galite pamatyti gyvai. Mūsų fizines parduotuves rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje.