×
Jūsų Filtras×

VINILINĖS GRINDYS (PVC LENTELĖS LVT) 

Vinilinės grindys – tai plytelių ir lentų formos kompaktinė heterogeninė grindų danga. Ji pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, yra lanksti ir ypač atspari dėvėjimuisi, todėl galima naudoti tiek namuose, tiek ir komercinės paskirties plotuose. Vinilinė danga yra šilta ir maloni prisiliesti, be to, ji slopina triukšmą vaikštant, todėl su...

>>

Vinilinės grindys – tai plytelių ir lentų formos kompaktinė heterogeninė grindų danga. Ji pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, yra lanksti ir ypač atspari dėvėjimuisi, todėl galima naudoti tiek namuose, tiek ir komercinės paskirties plotuose. Vinilinė danga yra šilta ir maloni prisiliesti, be to, ji slopina triukšmą vaikštant, todėl sukuria išskirtinį komfortą.
Vinilinės grindys tikriausiai moderniausios iš visų grindų dangų. Plytelės ir grindlentės. Klijuojamos ir rakinamos.  Akmens, medžio ir plytelių imitacija. Chevron ir klasikinės eglutės rašto. Renkantis vinilines grindis turite daug pasirinkimų. O kur dar neribotos dizaino galimybės derinant skirtingas spalvas ir formas! 

<<