Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Tapetų kolekcija „Pip studio 5“

   2008 metais belgų tapetų gamintojas „Eijffinger“ kartu su „Pip Studio“ išleido pirmąjį bendrą katalogą. Tad, pristyta 5 -oji kolekcija tik parodo šių linksmų ir spalvotų raštų sėkmę.

   5 -oji kolekcija įkvėpta „Pip Studio“ pasižymi plačiu raštų pasirinkimu, technikos ir spalvų kombinacijomis, kurie lengvai derinami tarpusavyje.

   „Floris“ dizaine dominuoja džiunglių lapų raštai, didelės gėlės, augalai bei pasislėpę paukščiai. Be to, fone gali būti pastebimos mažos žvaigždės, kurios suteikia sienų dangoms išskirtinumo. Šie raštai gali būti derinami su „Blurred Lines“ dizainu, kuriame pateikiamos grafinės, subtiliai blizgančios linijos šavrono stiliumi.

   „Palm Scene“ dizaine vaizduojami rojaus paukščiai, palmių medžiai ir egzotinės gėlės. Be to, vaizduojami tropiniai motyvai, tokie kaip vanduo, kalnai – suteikia vintažinį įspūdį. Vinilinė sienų danga su patraukliu „Good Evening“ dizainu atspindi tradicinius rytietiškus paveiksliukus, o tapetų struktūra primena audinį.

   Kitas dizainas iš 5 -sios kolekcijos – „Raindrops“. Geometrinės formos lašas, kuris yra sudarytas iš daugybės grakščių lapų, mažų gėlių ir drugelių, nustebina savo subtilumu. „La Majorelle“ dizaine dominuoja rafinuotos gėlės blizgančiame, dekoratyviniame piešinių fone. Taip suteikiamas sluoksniuotas efektas. Šis dizainas primena botanikos sodą, nes jame gausu spalvingų gėlių bei lapų. Šie žaismingi motyvai tik pagyvina interjerą. Galiausiai – „Birds in Paradise“, tai klasikinis, dangiškų paukščių dizainas su narveliais bei sodriomis gėlėmis.