Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kilimų katalogas „Palazzo“

Rankų darbo autentiškų ekskliuzyvinių kilimų kolekcija Palazzo

Palazzo kilimų kolekcija sukurta ir pagaminta senovinių persiškų Kerman kilimų pagrindu, naudojant specialią kilimų sendinimo techniką.

Šie kilimai yra autentiški ir nurišti buvusios senosios Persijos Kerman regiono patyrusių meistrų. Daugelį šimtmečių šis regionas garsėjo pačiais gražiausiais unikaliais rištinais kilimais. Regiono atokumas ir izoliacija (įsikūręs tarp Kuhrudo ir Kuhbenano kalnų pietryčių Irane) sąlygojo savitą rišimo technikos ir meninės raiškos klestėjimą bei nedidelę vyraujančių pasaulinių kilimų gamybos tendencijų įtaką. Todėl Kerman kilimų raštai ilgą laiką liko nepakeisti, autentiški ir išskirtiniai.

 

Gaminant Palazzo kilimus, naudojamos specialios plauko išskutinėjimo, kilimų dažymo, blukinimo natūralioje saulėje technikos.

Ypatingas dėmesys skiriamas kilimų dažymui: išgaunami subtilūs vintažiniai atspalviai. Beje dažoma tokias dažais, kurie veikia tik vilnos pluoštą, bet nenudažo medvilninio pagrindo kuris yra matomas kilimo paviršiuje ir padeda sukurti subtilų sendinimo efektą. Visi kilimai išimtinai gaminami tik rankomis ir kiekvienas gamybos etapas reikalauja kruopštaus, kvalifikuoto darbo ir sumanių meistrų patyrimo. Kiekvienas kilimas yra išskirtinai vienetinis, dažnai prieš gamybą tiksliai nežinant, koks bus galutinis rezultatas. Spalvos įvairios, derančios šiuolaikiniuose interjeruose.

 

Svarbiausia, kad pagrindinis Kerman kilimų motyvas lieka nepakitęs, bet sukuriama modernumo bei šiuolaikiškumo dvasia.

Ekskliuzyvinė unikalių Palazzo kilimų kolekcija turi nuostabų senovinį vaizdą ir kartu su kilimu atnešama dalis istorijos į jūsų interjerą.


Apie Palazzo priežiūrą:

Dauguma Palazzo kilimų pagaminti iš senovinių kilimų. Prieš naujai perdažant kilimus, pirmiausia yra neutralizuojama jų tikroji pirminė spalva. Galutinis kilimų vaizdas naujai dažant išgaunamas su ypatingu vintažiniu efektu. Todėl gamintojas rekomenduoja šiuos kilimus valyti atsargiai, nenaudojant aktyvių cheminių kilimų valymo priemonių, kurios gali išblukinti ar kitaip sugadinti vientisą vintažinį vaizdą.