Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Baldų priežiūros instrukcija

Kad išsaugotumėte savo įsigytų baldų grožį ir kokybę savo namuose, pateikiame kai kurias priežiūros rekomendacijas:

  • Reguliuokite santykinę oro drėgmę patalpose. Santykinės oro drėgmės lygis turėtų būti tarp 40% ir 60%. Santykinės oro drėgmės poveikis baldams , pagemintiems iš medžio masyvo yra labai didelis, nes mediena yra gyva medžiaga, linkusi į išmatavimų pokycius. Per sausas oras gali sąlygoti medienos susitraukimą, dėl ko gali atsirasti įtrūkimai sujungimų vietose. Kai žiemos metu patalpas šildome ypač intensyviai, būtina pasirūpinti oro drėkinimu. Per didelis santikinis oro drėgnumas taip pat gali sukelti tam tikrų problemų, kaip pavyzdžiui blogą stalčių darinėjimąsi arba pelėsių atsiradimą. Tokiu atveju rekomenduojama naudoti oro sausintuvus arba pagerinti patalpų ventiliaciją.
  • Baldai turi stovėti horizontaliai. To galima pasiekti, po baldais pakišant pleištus. Pastačius baldus teisingai neiškyla durų neužsidarymo problemos.
  • Apsaugokite savo baldus nuo tiesioginių saulės spindulių. Intensyvi saulės šviesa gali pakeisti jūsų baldo spalvą.
  • Perstumkite savo baldą į kitą vietą labai atsargiai. Sunkių baldų (virš 50kg) konstrukcija nėra apskaičiuota dažnam baldo kilnojimui. Stūmimas iš vieno šono gali išjudinti sujungimus. Vis dėlto iškilus būtinumui jūsų bldą perstumti, pirmiausia baldą ištuštinkite , po baldu pakiškite kokią nors slidžią medžiagą ir tik tada baldą stumkite.
  • Laikykitės valymo rekomendacijų. Baldus geriausia valyti su sausa, minkšta šluoste. Jeigu ant baldų atsirado dėmių, jų valymui naudokite muiliną vandenį ir minkštą šluostę. Venkite visų valiklių, į kurių sudėtį įeina chemikalai.
  • Jeigu jūsų baldai nėra lakuoti, laikas nuo laiko įtrinkite savo baldus baldų alyva. Tai padės apsaugoti jūsų baldus nuo nepalankaus aplinkos poveikio (pvz. per sauso ar per drėgno oro ir kita)
  • Jeigu išsausėjus patalpų orui, vis dėlto atsirado smulkių įtrūkimų jūsų balduose, užpildykite juos minkštu vašku. Kai patalpų oro drėgmė vėl padidės, mediena prisigers drėgmės ir įtrūkimai dings. Iš įtrūkimo išspaustą vašką lengvai nuvalysite.