Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Prieškambario baldai  > Tipas Kabyklos

Prieškambaris yra ta namų erdvė, kurią pirmiausia pamato apsilankę svečiai, į kurią patys įžengiame atėję namo, tad neabejotinai yra malonu, kai pasitinka tvarka, estetika ir stilinga aplinka. Prie tokio įvaizdžio labai svariai prisideda baldai ir kitos interjero detalės. Taigi, jei ieškote kokybiškų, patvarių prieškambario baldų patrauklia kain...

Rodyti daugiau

Prieškambaris yra ta namų erdvė, kurią pirmiausia pamato apsilankę svečiai, į kurią patys įžengiame atėję namo, tad neabejotinai yra malonu, kai pasitinka tvarka, estetika ir stilinga aplinka. Prie tokio įvaizdžio labai svariai prisideda baldai ir kitos interjero detalės. Taigi, jei ieškote kokybiškų, patvarių prieškambario baldų patrauklia kaina, mūsų pasiūloje tikrai išsirinksite.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Nuolaida taikoma užsakant baldus iš katalogų: „AD Grantham Hall“, „AD Modern Organics“, „AD Modern Classics“.
Interjero salonuose DUBINGIAI ar el.paštu eparduotuve@dubingiai.lt 
Rinktis iš katalogų galite čia -> http://bit.ly/2GUYptt

Modernūs prieškambario baldai

Modernūs prieškambario baldai niekada neliks nepastebėti, kadangi išsiskiria spalvų palete, netradicinėmis, originaliomis formomis, nemaža dalis modernių baldų yra gaminami pagal užsakymus, tad namuose atsiduria vienetiniai, unikalūs gaminiai.

Kalbant apie modernius baldus svarbu paminėti ir vyraujančias linijas. Pastarosios dominuoja tiesios, tikslios, baldai neretai primena geometrines figūras. Šiame stiliuje vyrauja natūralios medžiagos, pavyzdžiui, natūralaus pluošto baldų gobelenas, medis, metalas, akmuo ir panašios.

Klasikiniai prieškambario baldai

Dažnas klasikinius baldus įsivaizduoja pagamintus iš medžio masyvo ir išsiskiriančius tamsiais, prabangiais atspalviais, masyvumu, raižiniais bei kitais dekoro elementais. Tačiau šiuolaikiniai klasikiniai baldai turi modernaus stiliaus „potėpių“, kas juos daro šiek tiek lengvesnius, estetiškesnius ir puikiai derančius tiek erdviose, tiek ir kompaktiškose patalpose.

Šiuolaikiniai klasikiniai prieškambario baldai demonstruoja švelnią, pastelinę spalvų paletę, natūralių spalvų žavesį. Čia dominuoja balta, perlo spalva, kreminė, dramblio kaulo, smėlio ir pan. Baldai labai dažnai simpatijas pelno savo grakštumu, elegancija, žavi plastiškomis linijomis.

Pufai, minkštasuoliai, suoliukai

Tai labai funkcionalūs baldai, tinkantys tiek erdviam prieškambariui, tiek ir kompaktiškam. Suoliukas, minkštasuolis labai pasiteisins aunantis batus, ruošiant į lauką vaikus ar tiesiog tada, kai reikia trumpam pasidėti rankinę, pirkinių krepšius ir panašiai. Didelė minkštasuolių ir suoliukų įvairovė suteiks progą atrasti tinkamiausią jūsų prieškambariui. Didelei erdvei rinkitės ilgesnį, platesnį, masyvesnį baldą, kuris atrodys proporcingai. Mažam prieškambariui rinkitės kompaktišką suoliuką.

Pufai verti atskiro dėmesio. Dažnai šie baldai yra aptraukti audiniu, suteikiančiu išskirtinės prabangos įspūdį. Negana to, audinys leidžia eksperimentuoti labai plačiomis spalvinėmis variacijomis, todėl pufą galite priderinti prie kolorito darniai, sukurdami vientisumo įspūdį, arba pasirinkti kontrastingo atspalvio, taip sukurdami modernius spalvinius derinius.

Mūsų pasiūloje rasite labai įvairių dydžių minkštasuolius, suoliukus bei pufus. Laukia ir plati spalvų paletė: raudoni, žali, mėlyni, margi, geltoni, balti, rudi bei kitų spalvų baldai prieškambariui.

Konsolės, daiktų lentynėlės, staliukai

Šio tipo baldai prieškambariui suteikia elegancijos, o drauge atlieka ir praktinę funkciją – ant konsolės ar staliuko galime pasidėti kai kuriuos daiktus grįžę į namus, arba tuos, kurių reikia nepamiršti išeinant. Taip pat ant konsolės ar staliuko galima pastatyti dailią dekoracijų kompoziciją, didelę vazą su gėlėmis ir taip prieškambariui suteikti dar daugiau rafinuotumo. Beje, virš konsolės ar staliuko labai tinka veidrodžiai – juo taip pat apžiūrėkite mūsų asortimente ir atrasite, kas geriausiai tiks prie kitų prieškambario baldų.

Daiktų lentynėlės ar komodos – ypač praktiškas sprendimas, mat čia sutalpinsite daug daiktų ir šiaip palaikysite tvarką prieškambario erdvėje. Lentynos gali būti skirtos rankinėms, raktams, kepurėms, pirštinėms, šuns pavadėliui, avalynės priežiūros priemonėms ir kt.

Jei prieškambaris erdvus, turite čia daug laisvo ploto, rinkitės apvalius staliukus – atrodo labai stilingai ir prabangiai. Jei prieškambario erdvė mažesnė, puikiai tiks siauri prieškambario baldai – pailgos konsolės, staliukai.

Rūbų kabyklos, batų dėžės prieškambariui

Šie baldai prieškambaryje atlieka labai reikšmingą vaidmenį, mat priglaudžia būsto gyventojų ir į svečius atvykusiųjų lauko drabužius.
Batų lentynos – baldas, be kurio tvarkingas prieškambaris tiesiog neįsivaizduojamas, nes kitu atveju ant grindų visada būtų daugybė porų batų. Spintelė leidžia juos visus laikyti tvarkingai, užimant minimalų grindų plotą. Jei prieškambaris nedidelis, rinkitės aukštesnę, tačiau mažiau grindų ploto užimančią batų lentyną. Jei erdvė didelė, puikiai tiks pailgas baldas arba ir aukštas, ir pailgas, talpinantis tikrai daug batų porų.

Kabyklai skirkite išskirtinį dėmesį, nes ji turi atitikti prieškambario plotą, stilių ir sutalpinti visus namiškių lauko drabužius, paliekant laisvos vietos tam atvejui, kai užsuka svečių. Mūsų asortimente rasite platų kabyklų pasirinkimą moderniam, klasikiniam ar kitokiam stiliui. Sau tinkamą išsirinks ir mėgstantys standartinius sprendimus, ir norintys savo prieškambario erdvei kažko visiškai netradicinio.
Dar vienas sprendimas – prieškambario spinta, turinti vietą rūbams ant pakabų, o taip pat ir kabliukus paprastai kabinamiems lauko drabužiams, rankinėms, šalikams ir pan. Spintą rinkitės pagal erdvės stilių ir plotą, palikdami pakankamai vietos patogiam judėjimui.

Prieškambario baldai: kaip išsirinkti?

Siekiant prieškambario erdvę sukurti stilingą ir funkcionalią, baldus reikia rinktis sumaniai, tad į ką verta atkreipti dėmesį?

  • Pirmiausia – patalpos plotas. Šis aspektas nulems labai daug jūsų pasirinkimų. Jei prieškambaris didelis, tuomet jūsų poreikių niekas neribos, galite rinktis didelę spintelę batams, norimo stiliaus kabyklą, ant sienos kabinti masyvų veidrodį, po juo pastatyti prabanga alsuojančia didelę konsolę ar staliuką, šalimais patupdyti prabangiu gobelenu aptrauktą minkštasuolį ar pufą. Tačiau kas kita, jei erdvė maža, o juk reikia ir atrasti vietą visiems daiktams, ir išlaikyti proporcijas, tad dideli baldai čia tikrai netiks. Mažoje erdvėje išnaudokite sienų plotą – statykite baldus, kurie stiebsis į aukštį. Tokiame prieškambaryje tiks sieninė rūbų kabykla ar paprasti kabliukai ant sienos. Tačiau jei turite laisvą kampą, geras sprendimas būtų ir pastatoma kabykla, mat ant jos galima sutalpinti daug daugiau rūbų (jei yra poreikis). Batų lentyną rinkitės siauresnę, tačiau aukštesnę. Dar renkantis baldus labai svarbu įvertinti ir savo poreikius: kiek šeimos narių yra, kiek ir kokių daiktų prieškambaryje laikote.
  • Prieškambario baldų spalvas derinkite prie patalpos kolorito, kuriamo stiliaus.
  • Beje, pasirūpinkite ir tinkamu erdvės apšvietimu. Puikiai išsklaidyta šviesa, apšviečianti patalpą į visas puses, ženkliai prisideda prie estetikos, jaukumo, gali net vizualiai praplėsti erdvę, kas bus aktualu, jei prieškambaris mažytis.

Internetu parduodami prieškambario baldai – gera kaina

Neturite laiko atvykti į fizines pardavimo vietas? Pasinaudokite galimybe labai patogiai, greitai ir saugiai pirkti internetu. Negana to, savo pasiūloje e. parduotuvėje suteikiame progą pasinaudoti itin patrauklia kaina. Prieškambario baldus galite rinktis mažiau kaip nuo šimto eurų. Tiek kainuos stilingi pufai prieškambariui. Kainų diapazonas labai platus, kaip ir pasiūla, todėl kiekvienas atrasite tai, kas poreikius ir finansines galimybes atitiks geriausiai.

Apsilankykite ir mūsų fizinėse parduotuvėse

Daugelis tikrai patvirtins, kad šiais laikais pirkti internetu yra labai patogu, tai leidžia efektyviai taupyti savo laiką. Juk pirkti galite bet kuriuo metu, tiesiog iš namų, darbo ar kitos vietos. Tačiau nors e. parduotuvėje pateikiamos prekių nuotraukos, visgi reali jų spalva kartais gali skirtis, priklausomai nuo ekrano parametrų. Tad jei turite galimybę, kviečiame atvykti ir į fizines mūsų pardavimo vietas.

Salonus rasite šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Plungėje. Parduotuvėse apžiūrėsite patikusius baldus, įsitikinsite, ar tinkama jų spalva, galėsite juos palieti, išbandyti. O jei bus poreikis, visada dominančios informacijos galite klausti mūsų parduotuvių darbuotojų.