Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
  Jūsų Filtras×

  Užuolaidos 

  Klasikinis stilius

  Klasikinis stilius

  Klasikinio stiliaus interjero skiriamasis bruožas yra griežtas ir simetriškas kambario apstatymas. Šiam interjerui būdingi natūralūs audiniai – vilna, šilkas, aksomas, velvetas, linas. Interjeras gali būti tiek tamsus, tiek šviesus. Spalvinė gama – prigesinta balta, pilka, raudona, žalia, žydra.  Didelėms erdvėms ypatingai tinka stambūs, pasikartojantys vertikalūs dryžiai. Šiuo motyvu gali būti margintos sunkaus audinio užuolaidos ar sienų tapetai. Taip pat puikiai dera ir augaliniai motyviai.

  Moderni klasika

  Moderni klasika

  Lengvesnis ir šviesesnis klasikinio interjero variantas, pritaikant ir išgryninant moderniojo stiliaus elementus ir linijas. Svarbi spalvinė ir funkcinė visuma, akcentuojant detales bei linijas, pabrėžiant eleganciją bei lengvumą. Santūrūs, griežtų linijų elementų raštai, interjere leidžia laisvai improvizuoti klasikine tematiką. Kuriant modernios klasikos interjerą derinamos natūralios spalvos nevengiant naudoti ryškesnius, dėmesį atkreipiančius akcentus. Langų dekoras ir kita tekstilė puikiai pasitarnaus norint akcentuoti interjero moderniąją ar klasikinę nuotaiką.

  Modernus stilius

  Modernus stilius

  Gimęs Bauhaus mokykloje, modernusis stilius yra mėgstamas dėl aiškių geometrinių linijų, pirmapradžių spalvų ir funkcionalumo. Šis stilius reflektuoja tai kas praeita – 1950, 1960 ir 1970 tai irgi priskiriama moderniąjam interjero stiliui. Mėgstamos geometrinės formos, paviršiai yra švarūs, neturi dekoracijų ar detalių gausos. Dažnas šio interjero stiliaus apibūdinimas kaip itin elegantiškas. Langų dekorui naudojamos kokybiškos, dailaus kritimo medžiagos. Gali būti tiek matinės, tiek subtiliai žvilgios.

  Industrinis stilius

  Industrinis stilius

  Industrinis interjeras pasižymi aukštomis lubomis, atidengtomis konstrukcijomis, natūraliomis bei neapdirbtomis medžiagomis – medžiu, betonu, plytomis, metalu, stiklu. Puikiai dera nauja ir sena ar sendinta. Išmaniai parinkta tekstilė – užuolaidos, romanetės ar kilimas – įvesta sodri spalva, suteikia erdvei minkštumo ir išraiškingumo.

  Skandinaviškas stilius

  Skandinaviškas stilius

  Skandinaviško stiliaus interjeras tai pagarba gamtai ir paprastumui. Interjerui būdinga aiškios formos, santūrumas, lakoniškumas. Vyraujanti spalvinė gama – balta, pilka ir šilti pilkos atspalviai bei kitos neutralios spalvos. Detalėse gali atsirasti ir ryškesnių spalvų, bet jos nedominuojančios. Itin daug tekstilės – pledai, pagalvėlės, lengvos užuolaidos, takeliai ir nedideli kilimai. Kuriant skandinaviško stiliaus interjerą, jaučiamas tarsi atsainus detalių ir medžiagų parinkimas. Tekstilė išskirtinai natūralios medžiagos – linas, medvilnė, vilna. Vyraujantys raštai – dryžiai, kvadratai bei etno motyvai.

  Eklektiškas stilius

  Eklektiškas stilius

  Darnus parinkimas tai kas sena ir nauja, dermė spalvų, tekstūrų ir raštų. Šis interjeras tai stilių derinimo ir suvaldymo menas, tikslingai apgalvotas elementų pasirinkimas, siekiant sukurti kiekvienam namų šeimininkui individualų ir šiek tiek ekstravagantišką namų interjerą. Langų apipavidalinimas, tekstilė „suvaldo“ spalvų ir stilių įvairovę, padeda įnešti vientisumo jausmą.

  Rustic stilius

  Rustic stilius

  Rustic interjero stilius mėgstamas dėl jaukumo ir romantikos. Jaukumas kuriamas per natūralumą – medinės lubų sijos, lentomis klotos grindys, vintažiniai interjero akcentai ir baldai, tekstilės gausa. Namų tekstilei, langų dekorui naudojama gėlėta ar vienspalvė medvilnė, linas, maišyti pluoštai. Interjere dominuoja aplinkinio landšafto spalvų paletė – daug žalių, rudų, pilkų, mėlynų, raudono molio atspalvių. Svarbi ir balta spalva. Rustic arba kitaip kaimo stilių puikiai reprezentuoja ir provanso stiliaus interjeras.

  Boho stilius

  Boho stilius

  Šį stilių galima apibūdinti kaip laisvą, standartų nesuvaržytą eklektiką. Jam būdinga spalvų gausa ir etniniai motyvai. Tekstūrų sluoksniavimas, rankų darbo gaminiai ir žali augalų akcentai dominuoja ryškiaspalviuose boho namuose.

  Patikėk šį darbą profesionalams!

  Patikėk šį darbą profesionalams!

  30 metų patirtis sako, jog užuolaidos – svarbiausia jungtis tarp namų vidaus stiliaus ir už lango slypinčio išorinio pasaulio. UAB ‘’Dubingiai’’ užuolaidų dizaineriai gali atvykti į jūsų namus, patarti ir įgyvendinti projektą nuo idėjos eskize iki užuolaidų pakabinimo. Užuolaidos – daugiau nei medžiaga, tai – ypatingas medžiagos paviršiaus apdirbimas, antistatinės savybės, spalvos, klostės ir šviesos kritimas.

  Siųsti užklausą:

  ×

  Audinių kategorijos