Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Lovatiesės 

Saldžių sapnų

Saldžių sapnų

Lovoje praleidžiame bent trečdalį savo gyvenimo, todėl svarbu į šią erdvę atsinešti, kuo daugiau jaukumo.

Atokvėpis prabangoje

Atokvėpis prabangoje

Išsirinkus tinkamą audinį galima susikurti itin prabangaus įvaizdžio miegamajį.

Laikas miegui!

Laikas miegui!

Lovatiesė svarbi vaikų kambario interjero detalė, kuri dienos metu suteiks žaismingumo, o miego laiku – išvaikys visas mintis apie nakties baubus.

Raštų gausa

Raštų gausa

Linijos, rombai, augaliniai motyvai, klasikiniai raštai ar tiesiog vienspalviai audiniai – tik dalis to, ką siūlome rinktis pas mus.

Pusryčiai į lovą

Pusryčiai į lovą

Ar gi ne kiekvienas svajojame bent savaitgaliais pasilepinti pusryčiais lovoje? Lovatiesė – tai puikus elementas gražiai pusryčių nuotraukos kompozicijai.

Lytėjimo malonumas

Lytėjimo malonumas

Audinių reljefiškumas, struktūra, sudėtis, medžiagiškumas – vieni svarbiausių rodiklių renkantis lovatiesę. Tad, jeigu norite patirti visus miego malonumus, rekomenduojame rinktis kokybišką audinį.

Patikėk šį darbą profesionalams!

Patikėk šį darbą profesionalams!

30 metų patirtis sako, jog užuolaidos – svarbiausia jungtis tarp namų vidaus stiliaus ir už lango slypinčio išorinio pasaulio. UAB ‘’Dubingiai’’ užuolaidų dizaineriai gali atvykti į jūsų namus, patarti ir įgyvendinti projektą nuo idėjos eskize iki užuolaidų pakabinimo. Užuolaidos – daugiau nei medžiaga, tai – ypatingas medžiagos paviršiaus apdirbimas, antistatinės savybės, spalvos, klostės ir šviesos kritimas.

Siųsti užklausą:

×

Audinių kategorijos