×
  Jūsų Filtras×

  Visuomeniniams interjerams  

  Vinilinės grindys – tai plytelių ir lentų formos heterogeninė grindų danga, kuri tiek išvaizda, tiek pojūčiu atrodo kaip natūralus medis, tačiau pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, yra lanksti ir ypač atspari dėvėjimuisi, visiškai nebijo vandens ir drėgmės, todėl galima naudoti tiek namuose, tiek ir komercinės paskirties patalpose. LV...

  >>

  Vinilinės grindys – tai plytelių ir lentų formos heterogeninė grindų danga, kuri tiek išvaizda, tiek pojūčiu atrodo kaip natūralus medis, tačiau pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, yra lanksti ir ypač atspari dėvėjimuisi, visiškai nebijo vandens ir drėgmės, todėl galima naudoti tiek namuose, tiek ir komercinės paskirties patalpose. LVT vinilinė danga yra maloni prisiliesti ir šilta iš savęs, be to, ji slopina triukšmą vaikštant, todėl sukuria išskirtinį komfortą.

  LVT vinilinės grindys – puikus pasirinkimas komercinėms, didelės ir vidutinės apkrovos patalpoms: pradedant viešbučiais, ofisais ir mažmeninės prekybos vietomis, baigiant švietimo įstaigomis ir mokyklomis. Visuomeniniuose interjeruose vinilinės grindys vertinamos dėl ilgaamžiškumo, atsparumo dėvėjimui, bei lengvos, nereikalaujančios didelių išlaidų priežiūros.

  <<
  Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.