×
  Jūsų Filtras×

  Lovatiesės 

  Saldžių sapnų

  Saldžių sapnų

  Lovoje praleidžiame bent trečdalį savo gyvenimo, todėl svarbu į šią erdvę atsinešti, kuo daugiau jaukumo.

  Atokvėpis prabangoje

  Atokvėpis prabangoje

  Išsirinkus tinkamą audinį galima susikurti itin prabangaus įvaizdžio miegamajį.

  Laikas miegui!

  Laikas miegui!

  Lovatiesė svarbi vaikų kambario interjero detalė, kuri dienos metu suteiks žaismingumo, o miego laiku – išvaikys visas mintis apie nakties baubus.

  Raštų gausa

  Raštų gausa

  Linijos, rombai, augaliniai motyvai, klasikiniai raštai ar tiesiog vienspalviai audiniai – tik dalis to, ką siūlome rinktis pas mus.

  Pusryčiai į lovą

  Pusryčiai į lovą

  Ar gi ne kiekvienas svajojame bent savaitgaliais pasilepinti pusryčiais lovoje? Lovatiesė – tai puikus elementas gražiai pusryčių nuotraukos kompozicijai.

  Lytėjimo malonumas

  Lytėjimo malonumas

  Audinių reljefiškumas, struktūra, sudėtis, medžiagiškumas – vieni svarbiausių rodiklių renkantis lovatiesę. Tad, jeigu norite patirti visus miego malonumus, rekomenduojame rinktis kokybišką audinį.

  Patikėk šį darbą profesionalams!

  Patikėk šį darbą profesionalams!

  30 metų patirtis sako, jog užuolaidos – svarbiausia jungtis tarp namų vidaus stiliaus ir už lango slypinčio išorinio pasaulio. UAB ‘’Dubingiai’’ užuolaidų dizaineriai gali atvykti į jūsų namus, patarti ir įgyvendinti projektą nuo idėjos eskize iki užuolaidų pakabinimo. Užuolaidos – daugiau nei medžiaga, tai – ypatingas medžiagos paviršiaus apdirbimas, antistatinės savybės, spalvos, klostės ir šviesos kritimas.

  Siųsti užklausą:

  ×

  Audinių kategorijos