Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite ant puslapio dalyje norėtumėte suteikti grįžtamąjį ryšį apie
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį su šiuo konkrečiu punktu
Pasirinkite temą
Kokia jūsų pasiūlymas?
×
  Jūsų Filtras×

  Fototapetai 

  Fototapetai – įdomus sprendimas svetainės, vaikų kambario ar biuro sienoms. Tai interjero medžiaga, kuri gali puošti visą kambario sieną ar tapti nedideliu akcentu. Tinkamai parinkti fototapetai gali kurti stebuklus bet kokios erdvės interjere. Jų dydžių, vaizdų ir faktūrų  įvairovė leidžia pasirinkti tinkamą tapetą sienai ar jos daliai, spintai...

  >>

  Fototapetai – įdomus sprendimas svetainės, vaikų kambario ar biuro sienoms. Tai interjero medžiaga, kuri gali puošti visą kambario sieną ar tapti nedideliu akcentu. Tinkamai parinkti fototapetai gali kurti stebuklus bet kokios erdvės interjere. Jų dydžių, vaizdų ir faktūrų  įvairovė leidžia pasirinkti tinkamą tapetą sienai ar jos daliai, spintai, pertvarai ar durims dekoruoti. Foto tapetais, pagamintais ant stiklo audinio, gali būti dekoruojamos ir drėgnos patalpos – virtuvė,vonios kambarys, priepirtis ar baseinas.

  <<
  Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.