Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite ant puslapio dalyje norėtumėte suteikti grįžtamąjį ryšį apie
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį su šiuo konkrečiu punktu
Pasirinkite temą
Kokia jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

TAPETAI IR SIENŲ DANGOS 

Visi tapetai vienoje vietoje – internetu iš dubingiai.lt 

Tapetai – tai vienas iš klasikinių ir seniausių sienų dekoravimo būdų. Galimybė rinktis iš gausybės raštų, spalvų, medžiagų, faktūrų leidžia namams suteikti norimą nuotaiką. Norite vasaros dvelksmo namuose? Jūsų pasirinkimui pastelinės ar ryškesnės gėlės. Imponuoja klasika? Tokiu atveju ...

>>

Visi tapetai vienoje vietoje – internetu iš dubingiai.lt 

Tapetai – tai vienas iš klasikinių ir seniausių sienų dekoravimo būdų. Galimybė rinktis iš gausybės raštų, spalvų, medžiagų, faktūrų leidžia namams suteikti norimą nuotaiką. Norite vasaros dvelksmo namuose? Jūsų pasirinkimui pastelinės ar ryškesnės gėlės. Imponuoja klasika? Tokiu atveju tiks damasko raštai, dryžiai, medalionai. Santūraus interjero gerbėjams patiks vienspalviai, faktūriniai tapetai. Na, o ieškantiems išskirtinumo – tekstilinė, metalizuota, natūralaus pluošto sienų danga.

Flizelininiai, viniliniai, popieriniai, natūralaus pluošto tapetai – visi jie pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis: atsparūs mechaniniam poveikiui, plovimui ir ultravioletiniams spinduliams. Gausų tapetų asortimentą rasite mūsų el. parduotuvėje. 

Kokius tapetus rinktis? 

Prieš renkantis jūsų būstui skirtus tapetus, pirmiausia vertėtų susipažinti su jų rūšimis. Kadangi be visiems tikriausiai įprastų ir geriausiai žinomų, yra ir daugiau pasirinkimo galimybių, kurios dėl savo savybių galbūt jums net labiau patiks. 

Flizelinas 

Ši tapetų rūšis šiandien bene pati populiariausia. Flizelinas, kaip medžiaga, yra gerokai patvaresnis nei popierius, o šių tapetų klijavimas nuo popierinių skiriasi tuo, kad klijais reikia tepti sienas. Dar vienas jų išskirtinumas – pralaidumas orui bei garams, kas leidžia sienoms „kvėpuoti“. 

Akrilu dengtas popierius

Savo tekstūra labai panašus į vinilinius tapetus, tad gali tapti puikia pigesne alternatyva, o atrodyti panašiai prabangiai. Pasižymi gausiu spalvų bei raštų pasirinkimu, tad sau patinkantį variantą atras kiekvienas pirkėjas. 

Vinilas

Išskirtinis tuo, kad itin atsparus mechaniniams pažeidimams, vandeniui bei ultravioletiniams spinduliams. Ir visiškai nesvarbu ar tapetai pagaminti flizelino, ar popieriaus pagrindu. 

Dėl šių savybių vinilą renkasi ne tik privačių butų bei namų savininkai, bet ir visuomeninių patalpų valdytojai. 

Natūralus pluoštas 

Natūralaus pluošto tapetai gaminami iš kamščio, bambuko, medvilnės, žolės, džiuto, sizalio, lino, meldų ir kt. medžiagų. Nuo kitų rūšių skiriasi tuo, kad yra mažiau atsparūs drėgmei, mechaniniams pažeidimams ir saulės spinduliams. 

Foto tapetai 

Patiks tiems, kurie nori realistiškų vaizdų, kadangi ši rūšis sukuria nuotraukas primenančius vaizdus. 

Tapetų raštai ir spalvos 

Dubingiai.lt rasite pačių įvairiausių spalvų bei raštų tapetus, tad tiek namuose, tiek darbo patalpose galėsite sukurti pačius įvairiausius dizaino variantus. Galite rinktis iš šių pasiūlymų:

·         augaliniai motyvai; 

·         dryžiai / juostos;

·         geometrinės figūros;

·         grafiniai vaizdai;

·         gyvūnijos motyvai;

·         tam tikrų vietų, veiklų imitacija;

·         klasikiniai ornamentai;

·         retro / vintažinis stilius;

·         viena spalva;

·         kt.

Tapetų kainos 

Tapetų kaina priklauso nuo jų pagaminimo medžiagos. Pigiausią variantą galima įsigyti vos už keliolika eurų, na o brangiausi gali kainuoti net ir kelis šimtus. 

Na, o jei šiame pasirinkime neradote to, kas jums tinka ir patinka, pabandykite užsukti į užsakomųjų tapetų skyrių. 

<<