×
Jūsų Filtras×
Pristatymo terminas
Paviršiaus reljefiškumas
Paviršiaus dengimas
Rūšis
Nuožulnos

IŠVALYTI FILTRĄ

PARKETLENTĖS 

Parketlentės internetu – greitas pasirinkimas, patogus būdas susikurti jaukumą namuose 

Klojant naujas grindis namuose ar keičiant senas, dažnai kyla klausimas, kokią dangą rinktis. Juk svarbu ne tik spalva, bet ir patvarumas, kokybiškumas, sandarumas ir kiti parametrai, kurie sukurs namuose jaukumą.

Medinės grindys / parketlentės – tai populiar...

>>

Parketlentės internetu – greitas pasirinkimas, patogus būdas susikurti jaukumą namuose 

Klojant naujas grindis namuose ar keičiant senas, dažnai kyla klausimas, kokią dangą rinktis. Juk svarbu ne tik spalva, bet ir patvarumas, kokybiškumas, sandarumas ir kiti parametrai, kurie sukurs namuose jaukumą.

Medinės grindys / parketlentės – tai populiarus, klasikinis pasirinkimas, tinkantis bet kuriam būstui. Žinoma, jų priežiūra reikalauja daugiau dėmesio, nei pavyzdžiui, plytelių, bet išsirinkus kokybiškas parketlentes, tikrai džiaugsitės. O kaip išsirinkti tinkamas? Pasidairyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Čia rasite pačių įvairiausių parketlenčių, tinkančių jūsų būstui. 

Iš ko gaminamos parketlentės 

Parketlentės gaminamos iš medienos. Paprastai jas sudaro trys arba du statmenai suklijuoti sluoksniai. Apatinis bei vidurinis gaminami iš spygliuočių arba beržo medienos ir būna nuo 1 iki 12 mm storio. Viršutinis sluoksnis patiria daugiausia krūvio nei kiti du, todėl įprastai gaminamas iš kietmedžio (ąžuolo, klevo, uosio ir kt.). Šio sluoksnio storis siekia nuo 2,5 iki 6 mm. 

Lentų spalva ir paviršius 

Parketo klojimui skirtų lentų paviršius taip pat svarbus. Galima išskirti tris variantus: 

  • šlifuotas (glotnus);

  • „šukuotas“ (šiurkštus);

  • išryškinantis medienos struktūrą;

  • lakuotas (blizgus);

  • alyvuotas (natūralus).

Pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių, kadangi skirtingo paviršiaus lentos reikalauja atitinkamos priežiūros. Todėl neskubėkite įsigyti nepasidomėję šiuo niuansu. Ar tikrai turėsite laiko, noro bei finansų atitinkamai grindų priežiūrai? 

Grindų lentų spalvas rinkitės pagal kuriamą namų interjerą. Juolab, kad dubingiai.lt pasirinkimas išties gausus. Čia rasite ir tamsesnių, ir šviesesnių atspalvių parketlentes. 

Beje, vertėtų įsidėmėti, kad parketlentes rekomenduojama rinktis atidžiai ir ne vien tik pagal spalvą bei tekstūrą, bet ir pagal išmatavimus. Ypač jei klodami pritrūkote medžiagos. Neskubėkite griebti tos pačios spalvos bei tekstūros lentų, kadangi skirtingi gamintojai pateikia skirtingų išmatavimų gaminius. Renkantis svarbu atkreipti į tai dėmesį. 

Parketlenčių išmatavimai 

Įprastai parketlentes reikia rinktis žiūrint jų išmatavimus (ilgis, plotis, storis). Standartiniai matmenys gali būti tokie: 

  • plotis 70–300 mm;

  • ilgis 300–4000 mm;

  • storis (dvisluoksnės) – 9,5–12 mm;

  • storis (trisluoksnės) – 14–20 mm.

Tačiau rinkdamiesi matmenis pravartu pasitikrinti prekės aprašyme, kur nurodyti konkretūs skaičiai. 

Parketlentės šildomoms grindims 

Tikrai įmanomas ir realus variantas. Šiandien galima rasti šildomoms grindims tinkamų parketlenčių, tad jei savo namuose ketinate tokias įsirengti, drąsiai ieškokite. 

Na, o jei kažko nerandate, susiekite su mūsų konsultantais. Jie mielai atsakys į jums kilusius klausimus bei pateiks naudingų patarimų. 

 

<<
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.