×
Jūsų Filtras×

Baldų ir interjero centras Vilniuje

Baldų ir interjero centre DUBINGIAI rasite daugybę skirtingo stiliaus, įvairių gamintojų baldų. 

tervita1.jpg

 Jau 25 metai kaip įmonė Tervita (su nauju baldų salono pavadinimu „TRV. Baldų studija“) yra Lietuvos rinkoje, visa tai patikimumo, aukštos paslaugų ir prekių kokybės, lojalumu klientui dėka. Per šiuos metus pažinome savo klientą, jo skonį ir poreikius, puikiai išmanome savo produkciją, žengiame išvien su naujausiomis baldų ir interjero tendencijomis. Galime pasigirti tuo, kad mūsų produkcija pasitiki ir vertina antra, trečia klientų kartos.

 Mūsų kvalifikuotų darbuotojų tikslas – jauki ir nepriekaištinga jūsų namų aplinka. Pirmenybę teikiame natūralioms, kokybiškoms, funkcionalioms, sudėtingos priežiūros nereikalaujančioms medžiagoms ir gaminiams. Konsultacijos metu jums bus suteikta visa dominanti informacija baldų gamintojo ir gamybos, eksploatavimo, priežiūros klausimais. Platus gaminių ir galimybių pasirinkimas, bei bendradarbiavimas su mūsų salono specialistais, užtikrins geriausią individualų funkcinį ir spalvinį sprendimą.

Tel. +370 699 61 612

Daugiau informacijos ieškokite interneto svetainėje: TRV. Baldų studija.

madingi.jpg

 „Mabas" – Jums sukurti baldų sprendimai iš Suomijos.
Kaip įgyvendinti savo interjero sumanymus, geriausiai žinote Jūs, o mes siūlome įspūdingas modifikacijų ir modelių pasirinkimo galimybes. Tai baldai, kuriuos padėsime susimodeliuoti pagal jūsų norus ir poreikius. Rinkitės iš 386 gobelenų ir odų ar beveik neriboto skaičiaus skirtingų baldų variacijų.
Tel. +370 608 08 675

Daugiau informacijos ieškokite interneto svetainėje: Mabas.

madingi.jpg

UAB „Baldų idėja“ yra oficialus įvairių baldų gamintojų distributorius Lietuvoje. Baldų gamintojai, kuriems mes atstovaujame, tai – įvairios kompanijos, turinčios ilgametę patirtį baldų gamyboje. Jos naudoja natūralias medžiagas, garantuoja kokybę, išskirtinumą bei siūlo didelį miegamųjų, prieškambario, svetainės, viešbučių baldų ir interjero detalių.
Mūsų prekės – baldai ir dekoro akcentai iš viso pasaulio. Jie išsiskiria originalumu ir kokybe: natūralus medis, oda, įvairūs gobelenai.
Tel. +370 698 80 150

Daugiau informacijos ieškokite interneto svetainėje: Baldų idėja.

UAB "Tavira" specializuojasi įvairios paskirties privačių ir visuomeninių baseinų, sūkurinių vonių bei gydomųjų baseinų įrengime visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba baseinų įranga, baseinų vandens priežiūrai skirtomis cheminėmis priemonėmis, PVC spaudiminiu vamzdynu, sklendėmis ir fitingais.
Tel. +370 610 08 420

Daugiau informacijos ieškokite interneto svetainėje: OP baseinai.