×
Jūsų Filtras×

Kiliminės dangos kolekcija „My life story“

Naujoji AW kiliminės dangos kolekcija – kaip Jūsų gyvenimo istorija

             

Šiais metais belgų gamintojas ASSOCIATED WEAVERS pristatė naują kiliminės dangos kolekciją, orientuotą į Jūsų gyvenimo stilių.

5 skirtingo gyvenimo būdo, profesijų, pomėgių asmenys buvo pasirinkti naujosios kolekcijos ambasadoriais.

Tai realūs žmonės, šiek tiek skirtingi ir daug kuo panašūs į kiekvieną iš mūsų.

Išsirinkite tą, kurio gyvenimo būdas artimiausias jūsiškiam.

Ir tuo pačiu išsirinksite Jums tinkamiausią ir interjere svarbiausią apdailos elementą – grindų dangą!

5 kolekcijos ambasadoriai, kaip 5 skirtingų stilių ir spalvų kiliminė danga.

Susipažinkime:

 

Mae Engelgeer, tekstilės dizainerė ir CITY LIFE stiliaus ambasadorė, Nyderlandai:

Stiliaus CITY LIFE kiliminė danga skirta didmiesčio elegancijos kupinam gyvenimui, tai žingsnis į estetiškai tobulą namų pasaulį. Minimalios dekoracijos, akcentuojamas sterilus paprastumas. Stiliaus devizas - „mažiau yra daugiau“.

CITY LIFE stiliaus namuose nerasite aktyvių raštų ar žaismingų niekučių. Erdvėje dominuojantys stambūs, tvirti baldai kartu su dideliais grindų, sienų ir langų plotais kuria tvarkingą bei subtilią linijų struktūrą.

Spalvų gamoje paslaptingą juodą dažnai keičia intensyvi ir daugialypė balta ir/ar išskirtinė sidabriškai pilka. Dažnai naudojama sodri rudai-purpurinė. CITY LIFE stiliaus interjere nėra aksesuarų pertekliaus, tačiau interjero akcentai esti kontrastingų spalvų ar išraiškingų formų.

Pažvelkite į plieno ir betono architektūros labirintus ir pajuskite laiko tėkmę...

Anastasia Benko, floristė ir SWEET LIFE stiliaus ambasadorė, Vokietija:

Kolekcija SWEET LIFE – mylintiems gyvenimą.

Vintažiniai baldai ir atviros erdvės su daugybe dekoro elementų skirti poilsiui nuteikiantiems namams. Nerti, siuvinėti, gėlėti tekstilinės aksesuarai, retro fotografijų rėmeliai įneša nostalgijos. Saldžių spalvų dekorai nuteikia žaismingai.

Kolekcijos SWEET LIFE kiliminės dangos skirtos džiaugsmingam, svetingam ir gaiviam interjerui. Saldūs, pasteliniai tonai, vandens mėlyna ar dangaus žydra, kreminė gelsva, rožinė, levandų, daugybė baltos romantiškiems, idiliškiems namams..

Gyvenimas yra „saldus“, gyventi gera. Būkite spontaniški, puoškite namus visais trokštamais būdais...

Michel ir Sofie, B&B savininkai ir SIMPLE LIFE stiliaus ambasadoriai, Prancūzija:

Stilius SIMPLE LIFE - kaip naujas impulsas kasdienybės tėkmėje. Tai tobulas natūralumas ir artimiausias gamtai stilius.

Laiko paženklinti, aplinką tausojantys baldai, dekorai iš šviesios, pilkšvos medienos, natūralios spalvos ir glotnios formos kuria malonią, taikią atmosferą. SIMPLE LIFE stilius itin universalus. Naudodami grubių formų detales arba pilkšvų tonų kiliminę dangą, subtilius dizainus arba blizgius akcentus interjerą galite paversti ir rafinuotu, ir vintažiniu. Svarbus natūralumo pojūtis, natūralios medžiagos ir gamtos spalvos.

SIMPLE LIFE stiliaus kiliminė danga yra žemės, smėlio, kreidos tonų, kuria taiką ir harmoniją. Spalvų ir tekstūrų deriniai kviečia atsiriboti nuo įtemptos kasdienybės ir atsipalaiduoti namų jaukumoje.

Hannes Becker, kelionių fotografas ir WORLD LIFE stiliaus ambasadorius, Vokietija:

Pasirinktas stilius WORLD LIFE kviečia atverti duris pasaulio spalvoms.

Nepažintų tolių atradėjai, keliautojai šio stiliaus dėka jausis išties namuose.

WORLD LIFE, tai skirtingų kultūrų samplaika, kur Afrika ir Tolimieji Rytai suartėja. Šiltą, jaukų interjerą kurkite skirtingų kontinentų etniniais raštais ir egzotinėmis spalvomis. Budos statula ar Berber raštai, Zulu kaukės ir šilko tapyba. Įvairovė be apribojimų. Gyvūninių raštų tekstilė, spalvingi stiklo dirbiniai, rytietiškos žvakidės, sidabro detalės suteikia papildomą egzotinį įvaizdį.

WORLD LIFE stiliaus kiliminės dangos yra aktyvių spalvų: oranžinė, purpurinė, raudona, šafrano geltona, ochros ar žadeito žalia. Gilios, sodrios: plytų raudona, samanų žalia ir indigo mėlyna - suteiks namams šilumos.

Su WORLD LIFE stiliaus kilimine danga namuose kurkite atogrąžų miško ar karščiu alsuojančios dykumos įspūdį, egzotiškomis spalvomis sustiprinkite atostogų atmosferą. Eksperimentuokite ryškiais akcentais pvz., juoda kiliminė danga ir intensyvių raštų sienų danga...

WORLD LIFE stilius kviečia dekoruoti namus. Nepaisant medžiagų ir spalvų gausos, visi apdailos elementai šiame stiliuje dera, nes WORLD LIFE įvairovė vienija.

Bas Jonker, antikvaras ir CLASSIC LIFE stiliaus ambasadorius, Nyderlandai:

CLASSIC LIFE stiliaus kiliminė danga - vertinantiems prabangą ir tradicijas.

Elegantiški odos krėslai, tradicinis židinys, marmuras, kalkakmenis. Namai spinduliuoja rafinuota elegancija ir komfortu. Knygų lentynos neretai užima garbingiausią interjero vietą. Kristalo šviestuvai, sidabrinės žvakidės nušviečia rūpestingai atrinktus meno dirbinius ir dekorus. Čia randa vietą istorija turtingi originalūs daiktai.

Pasirinkę stiliaus CLASSIC LIFE kiliminę dangą, namuose galite sukurti tobulą senovinės pilies ar užmiesčio vilos atmosferą. Kiliminėje dangoje dominuoja vyno raudona, tamsi-purpurinė, šilti rudi tonai, tamsi mėlyna ir žalia, santūri pilka, auksinė, bronzinė, vario. Kiliminė danga šilko, velveto švelnumo, skirta prabangiai aplinkai.

Nostalgišką nuotaiką kurkite derindami sodrias, išraiškingas spalvas ir tradicines formas, dekoruokite barokiniais elementais ir... atsipalaiduokite...


Naująją MY LIFE STORY kolekciją pamatykite mūsų salone:

VILNIUS PC „Domus galerija“ P. Lukšio 32

KAUNAS Savanorių pr. 366