×
Jūsų Filtras×

Kiliminės dangos kolekcija „Invictus“

Kiliminės dangos kolekcija INVICTUS - žvaigždžių takas į neprilystamą komfortą.

   

Kiliminės dangos gamintojas ASSOCIATED WEAVERS tęsia Jums jau žinomos kolekcijos Sensualite® sėkmę, pristatydamas naująją kolekciją INVICTUS:

 

Invictus® kolekcijos kiliminės dangos Jus sužavės ne tik švelnumu ir komfortu, bet ir patrauklia kaina.

Kolekcijos INVICTUS dangos pagamintos iš naujos kartos poliolefino iVinci®, todėl dangų paviršius yra didelio tūrio, dangos suteiks neprilygstamą komfortą. Dėl unikalios struktūros, didelio plaušelių kiekio iVinci® pluoštas yra itin minkštas ir jaukus, blizgus. Be to, iVinci® apjungia atsparumą tepimuisi bei nuostabias spalvas.

Kolekcijos INVICTUS spalvų gama atitinka aktualias dizaino tendencijas. Kiekvienos dangos spalvos - skirtingos.

Naujosios kolekcijos dangų pavadinimus ir savybes inspiravo antikos ir maorių mitologija. ORION, SIRIUS tai 2 skirtingi dangaus šviesuliai, senovės gentims buvę šviesos, navigacijos šaltiniais; na o kolekcijoje INVICTUS – kelrodžiais į neprilygstamą komfortą.

ORION  

ORION – tai graikų mitologijos medžiotojas, pėdsekys, žvaigždynas skirtingu metu matomas visame pasaulyje. Maoriai 3 žvaigždes, formuojančias Oriono žvaigždyną, vadino "Tautoru", žinodami, kad metai baigiasi, kai 3 žvaigždės išsirikiuoja vertikaliai horizonte.

ORION – atsekite savo taką į neprilygstamą komfortą.

Paviršiaus pluoštas – kirptas „frize“, pagrindas – švelnus ir tvirtas „Fusionbac“, bendras aukštis ~16,5mm, 4 ar 5m pločio, 10 spalvų.

Orion 03

Orion 09

Orion 30

Orion 33

Orion 37

Orion 39

Orion 90

Orion 92

Orion 95

Orion 97

SIRIUS  

Tai ryškiausia nakties skliauto žvaigždė ir svarbiausias Didžiojo Šuns žvaigždyno šviesulys, matoma visame pasaulyje. Maorių metų pabaigoje Sirijus yra aukštai virš Oriono žvaigždyno.

Kiliminė danga SIRIUS – aukščiausias komforto lygis.

Paviršiaus pluoštas – kirptas „frize“, pagrindas – švelnus ir tvirtas „Fusionbac“, bendras aukštis ~20,5mm, 4 ar 5m pločio, 10 spalvų.

Sirius 03

Sirius 09

Sirius 30

Sirius 33

Sirius 37

Sirius 39

Sirius 90

Sirius 92

Sirius 95

Sirius 97

Kiliminės dangos kolekcija INVICTUS. Puiki danga. Neprilygstamas komfortas.