×
Jūsų Filtras×

Kiliminės dangos kolekcija „Love Vintage“

LOVE VINTAGE – išraiškinga kiliminė danga personifikuotam interjerui


Vintažas turi daugelį skirtingų veidų: kažkas naujo ir kažkas seno, amžinas retro ir elegantiška floristika, atgimusi meilė ir atrasta pamiršta. Vintažinis stilius visuomet jaudina, džiugina senais prisiminimais ir viltingomis ateities vizijomis. Praeitis ir ateitis susilieja į spalvingą, gyvybingą, raštų ir tekstūrų pasaulį.

Kolekcija LOVE VINTAGE, tai šešiasdešimtųjų stiliaus spalviniai dryžiai, keleto atspalvių augaliniai motyvai, sendinti paviršiaus efektai, tai tobula Jūsų asmeninio stiliaus išraiškos priemonė.

Vintažiniu stiliumi pulsuojanti danga idealiai derės namų interjeruose, tačiau puikias dėvimąsias savybes geriausiai atskleis intensyviai eksploatuojamuose visuomeniniuose interjeruose, pvz. apgyvendinimo įstaigose.

Kiliminės dangos LOVE VINTAGE dėvėjimosi klasė – 33, degumo klasė – CflS1, pluoštas – atsparus dėvėjimuisi patentuotas „Imprel“ poliamidas. Dangų paviršius kilpinis, paviršiaus pluošto/bendras aukštis – 5/7 mm; paviršiaus pluošto/bendras svoris – 640/1600 g/m²; plotis – 4 m.
Modernus būstas su retro akcentais, ar klasikinis, vintažu alsuojantis interjeras, LOVE VINTAGE, tai įspūdinga, charakteringa, plataus pritaikymo spektro kiliminės dangos kolekcija.

LOVE VINTAGE – pamilkite kiliminę dangą vėl ir vėl.