Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite ant puslapio dalyje norėtumėte suteikti grįžtamąjį ryšį apie
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį su šiuo konkrečiu punktu
Pasirinkite temą
Kokia jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

KILIMINĖ DANGA 

Kiliminės dangos pritaikymo spektras itin platus dėl dizainų, struktūrų gausos, funkcionalumo, gerų eksploatacinių savybių, tinkamumo visuomeninėms patalpoms ir/ar namų interjerams. Be to, kiliminė danga:

Švarina ir grynina orą:
Kiliminės dangos pluoštas sulaiko dulkes, alergenus. Dulkės nesklando dėl vaikščiojimo ar oro srautų judėjimo; todėl ga...

>>

Kiliminės dangos pritaikymo spektras itin platus dėl dizainų, struktūrų gausos, funkcionalumo, gerų eksploatacinių savybių, tinkamumo visuomeninėms patalpoms ir/ar namų interjerams. Be to, kiliminė danga:

Švarina ir grynina orą:
Kiliminės dangos pluoštas sulaiko dulkes, alergenus. Dulkės nesklando dėl vaikščiojimo ar oro srautų judėjimo; todėl galime kvėpuoti švaresniu oru. Iš dangos dulkes lengvai pašalinsite reguliariai valydami dulkių siurbliu.

Izoliuoja garsą:
Kiliminė danga sugeria garsą, stabdo jo sklidimą. Tai svarbu namų ir ypač - darbinėje aplinkoje, kur kilimine danga išklotos grindys gerins mikroklimatą, sukurs optimalias sąlygas darbui.

Mažina patalpų šildymo ar vėdinimo sąnaudas:
Kilimine danga malonu ir šilta vaikščioti, jaučiamės komfortiškiau, net kai patalpos temperatūra yra žemesnė. Tekstilinės grindys padeda išsaugoti šilumą, mažina išlaidas šildymui, taupant energiją, mažėja ir CO2 emisijos.

Yra saugi ir neslidi:
Vaikščioti kilimine danga – malonu; ortopediniu požiūriu, tai optimali grindų danga. Tikimybė susižeisti nukritus - minimali. Minkštas ir stangrus dangos paviršius turi amortizuojantį poveikį, prisitaiko prie žingsnių ir tolygiai paskirsto kūno svorį sąnariams, mažina nugaros skausmus.

Greitai ir nesudėtingai įrengiama:
Priklausomai nuo patalpos paskirties, esamų grindų ir dangos pagrindo, kiliminę dangą galima klijuoti prie esamų grindų, tiesti naudojant papildomus paklotus, tvirtinti dvipusio lipnumo juosta ar grindjuostėmis.

Lengvai prižiūrima:
Dėl šiuolaikinių pluoštų ir gamybos technologijų kiliminė danga yra atspari dėvėjimuisi ir tepimuisi, tinkamai prižiūrima gerai išsaugo puikią išvaizdą.

Renkantis kiliminę dangą rekomenduojame įvertinti:
- koks numatomas dangos naudojimo intensyvumas? danga bus naudojama: visuomeninėje patalpoje ar namuose?
- ar bus naudojami baldai su ratukais? ar danga bus įrengiama ant laiptų? ar planuojama po tam tikro laiko dangą išimti?
- kas gali pakenkti dangai? (tepimasis dėl kasdienio naudojimo, vanduo, maistas ir pan.?)
- kadangi kiliminė danga formuoja patalpos vaizdą, tai apsvarstykite bendrą interjero koncepciją kursite, t.y. kokia galėtų būti dangos struktūra, dizainas.

Atsižvelkite į veiksnius, lemiančius dangos funkcionalumą, eksploatacines ir vizualines savybes: iš ko danga pagaminta, paviršiaus struktūrą, dangos pagrindą, techninius parametrus.

Kiliminė danga gaminama 4m pločio rulonais, kai kurios dangos - ir 2m, 3m ar 5m pločio, siūlome ir kilimines plyteles.

Kiliminę dangą galite įsigyti ne tik iš asortimento mūsų prekybos salėse. Pasinaudokite galimybe išsirinkti ir užsisakyti Jūsų individualiems poreikiams ar interjero projektui labiausiai tinkančią kiliminę dangą iš plačios užsakomų kiliminių dangų bazės.

<<