Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
  Jūsų Filtras×

  Vonios kilimėliai 

  Dubingiai siūlo vonios kilimėlių kolekcijas iš medvilnės, viskozės, akrilo, polipropileno. Besirūpinantys ekologija renkasi kilimėlius pagamintus iš medvilnės. Kai kurie modeliai yra dvipusio naudojimo, gali būti apverčiami ir naudojami iš abiejų pusių. Medvilninius kilimėlius galima skalbti net 60 laipsnių temperatūroje, kas garantuoja idealią ...

  >>

  Dubingiai siūlo vonios kilimėlių kolekcijas iš medvilnės, viskozės, akrilo, polipropileno. Besirūpinantys ekologija renkasi kilimėlius pagamintus iš medvilnės. Kai kurie modeliai yra dvipusio naudojimo, gali būti apverčiami ir naudojami iš abiejų pusių. Medvilninius kilimėlius galima skalbti net 60 laipsnių temperatūroje, kas garantuoja idealią švarą.  

  Akrilo ir polipropileno kilimėliai  tinka voniai ir kitoms drėgnoms patalpoms. Daugumos šios sudėties kilimėlių apačia yra padengta specialiu gumos sluoksniu, kuris padeda geriau „prilipti“ prie grindų paviršiaus, taip sumažinant paslydimo pavojų.
  Mūsų siūlomi  vonios kilimėliai yra patvarūs ir lengvai prižiūrimi. Juos galima skalbti, taip pat naudoti audinių minkštiklį, kuris suteiks dar daugiau minkštumo.  Išskalbus rekomenduojama  gerai išpurtyti, tam kad atsistatytų pradinis purumas. Vonios kilimėlius galima tiesti ir ant šildomų grindų. Jie ne tik sugers drėgmę, bet ir suteiks šilumos vėsesniu metu.

  <<
  Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.