Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite ant puslapio dalyje norėtumėte suteikti grįžtamąjį ryšį apie
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį su šiuo konkrečiu punktu
Pasirinkite temą
Kokia jūsų pasiūlymas?
×
  Jūsų Filtras×

  Vaikiški kilimai 

  Elektroninėje ir fizinėse parduotuvėse galite rasti labai platų vaikiškų kilimų asortimentą. Tai įvairūs vaikiški kilimai, tinkantys dekoruoti tiek mažų vaikučių, tiek paauglių gyvenamąsias zonas. Siūlome tiek rankų darbo, tiek pramoninio audimo vaikiškus kilimus. Gamybos būdas nedaug įtakoja spalvinį sprendimą, tačiau skiriasi kaina ir komforti...

  >>

  Elektroninėje ir fizinėse parduotuvėse galite rasti labai platų vaikiškų kilimų asortimentą. Tai įvairūs vaikiški kilimai, tinkantys dekoruoti tiek mažų vaikučių, tiek paauglių gyvenamąsias zonas. Siūlome tiek rankų darbo, tiek pramoninio audimo vaikiškus kilimus. Gamybos būdas nedaug įtakoja spalvinį sprendimą, tačiau skiriasi kaina ir komfortiškumas. Akį traukiantys ir įdomūs gali būti tiek rankų darbo, tiek pramoninio audimo kilimai. Rankų darbo kilimų grupėje, siūlome akrilinius ir kitus sintetinio pluošto rankų darbo siūtinius kilimus. Turime ir vilnonių rankų darbo vaikiškų kilimų, tačiau labiau siūlytume rinktis sintetinio pluošto kilimus, nes vilnos kilimai labiau „pūkuojasi“ ir tada ore tvyro daugiau vilnos pluošto dalelių. Akrilas ir kiti sintetiniai pluoštai kaip polipropolenas, poliesteris mažiau „pūkuojasi“. Rankų darbo  kilimai yra labai komfortiški, storesni dėl klijuoto pagrindo, be to gali būti netradicinių formų (gyvūno, mašinėlės) ar karpytais kraštais. Pramoninio audimo vaikiškiems kilimams daugiausia naudojamas taip pat akrilo bei polipropileno pluoštas. Sintetinio pluošto kilimai pasižymi labai plačia spalvų gama, bei labai ryškiomis, intensyviomis spalvomis. Dažnai pateikiami klausimai, ar kilimai alergizuoja? Kadangi vaikai judrūs ir aktyvūs, siūlome rinktis akrilo arba sintetinio pluošto kilimus, nes šio pluošto kilimai nesipūkuoja ir ore neskraido pluošto dalelių. Be abejo, rekomenduojame dažniau siurbti vaikų zonose esančius kilimus, kad juose susikauptų kuo mažiau dulkių ir jos neskraidytų ore. Taip pat vaikams rekomenduojame rinktis žemo plauko kilimus, kuriuos lengviau išsiurbti ir prižiūrėti, kad juose kauptųsi kuo mažiau dulkių. Vaikiškų kilimų priežiūra kaip ir visų kitų kilimų: siurbliuoti keletą kartų per savaitę. Nedideles dėmes valome kuo greičiau  kempine su muilu. Šios svetainės patarimų skiltyje galite rasti informacijos apie priežiūros ir  įvairių dėmių valymo ypatumus.

  <<
  Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.