Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite ant puslapio dalyje norėtumėte suteikti grįžtamąjį ryšį apie
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį su šiuo konkrečiu punktu
Pasirinkite temą
Kokia jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

KILIMAI 

Pasaulyje pasigirsta nuomonių, kad pirmieji kilimus austi pradėjo majai. Istoriniais vadinami senieji persiški, tibetietiški, indiški, turkiški, kiniški, Rytų Turkmėnijos, Kaukazo regiono kilimai. Pirmasis surastas rištinis kilimas, manoma, buvo padarytas V amžiuje prieš Kristų Sibire, Altajaus Pazyriko slėnyje ir dabar saugomas St.Peterburgo Er...

>>

Pasaulyje pasigirsta nuomonių, kad pirmieji kilimus austi pradėjo majai. Istoriniais vadinami senieji persiški, tibetietiški, indiški, turkiški, kiniški, Rytų Turkmėnijos, Kaukazo regiono kilimai. Pirmasis surastas rištinis kilimas, manoma, buvo padarytas V amžiuje prieš Kristų Sibire, Altajaus Pazyriko slėnyje ir dabar saugomas St.Peterburgo Ermitažo muziejuje. Rytuose kilimas suvokiamas kaip Rojaus sodų atspindys žemėje ir turi daug gilių prasmių - jas atspindi sudėtingos kompozicijos, rafinuoti raštai, simbolika, spalvų deriniai, vilnos minkštumas, šilko blizgesys.

Dubingių prekybos tinkle ir internetinėje parduotuvėje galima įsigyti įvairaus pluošto rankų darbo ir mašininio audimo kilimų.

<<