×
  Jūsų Filtras×

  Vonios interjeras 

  • Rankšluosčiai- būtini kiekvienuose namuose ar įstaigoje, tad svarbu išsirinkti praktiškus ir gražius rankšluosčius, kad būtų malonu juos naudoti. Vienas pagrindinių dalykų, į kurį reiktų atkreipti dėmesį, yra medžiaga. Vieni populiariausių- medvilniniai rankšluosčiai, jie yra praktiški ir ilgaamžiški. Kiti yra maišyti su linu. Linas laidus orui,...
  >>
  • Rankšluosčiai- būtini kiekvienuose namuose ar įstaigoje, tad svarbu išsirinkti praktiškus ir gražius rankšluosčius, kad būtų malonu juos naudoti. Vienas pagrindinių dalykų, į kurį reiktų atkreipti dėmesį, yra medžiaga. Vieni populiariausių- medvilniniai rankšluosčiai, jie yra praktiški ir ilgaamžiški. Kiti yra maišyti su linu. Linas laidus orui, gerai sugeria drėgmę ir prakaitą, ekologiškas, nesukelia alerginių reakcijų. Renkantis rankšluostį reikia atkreipti dėmesį į jo dydį- tik veidui ar rankoms, tiks nedidelis rankšluostėlis, jei visam kūnui, tuomet tinka didelių matmenų rankšluostis. Taip pat galima derinti dizainą. Pas mus populiarūs rusvi, pilki, nėriniuoti rankšluosčiai.
  • Vonios aksesuarai- tai svarbios detalės, kuriančios estetinį vaizdą bei jaukią atmosferą. Svarbu, kad aksesuarai būtų dailūs ir vienas prie kito derėtų. Tai keramikiniai ir porcelianiniai vonios reikmenų rinkiniai: muilo dozatorius, muilinė, stiklinė vandeniui, indelis dantų šepetėliams. Atskirai parduodami tualeto šepečiai, šiukšliųdėžės.
  • Porcelianas – kai kurie vonios aksesuarai, esantys mūsų salonuose, pagamini iš porceliano. Keraminė medžiaga gaminama iš kaolino pagal specialią technologiją ir yra laikoma viena vertingiausių keramikos rūšių. Porcelianas- dar vadinamas „baltuoju auksu“.
  <<
  Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.