Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite ant puslapio dalyje norėtumėte suteikti grįžtamąjį ryšį apie
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį su šiuo konkrečiu punktu
Pasirinkite temą
Kokia jūsų pasiūlymas?
×
  Jūsų Filtras×

  Namų dekoracijos  > Tipas Kabliukai/Kabyklos/Varpeliai ir belstukai

  • Dekoracijos- tai keramikinės statulėlės: angeliukai, varlytės, pinokiai, britų policininkai, kareiviai, dekoratyviniai termometrai ir pan.

  • Žvakidės, vazos, dirbtinės gėlės- žvakidės bei vazos su gėlėmis naudojamos kaip dekoratyviniai elementai stalo dekoravimui bei puošybai, suteikiantys namams jaukumo. Dirbtiniai augalai pas mus yra išskirti...

  >>
  • Dekoracijos- tai keramikinės statulėlės: angeliukai, varlytės, pinokiai, britų policininkai, kareiviai, dekoratyviniai termometrai ir pan.

  • Žvakidės, vazos, dirbtinės gėlės- žvakidės bei vazos su gėlėmis naudojamos kaip dekoratyviniai elementai stalo dekoravimui bei puošybai, suteikiantys namams jaukumo. Dirbtiniai augalai pas mus yra išskirtinės kokybės ir sudaro tikrų- gyvų augalų įspūdį.

  • Rėmeliai ir albumai- turime klasikinio stiliaus rėmelių bei albumų sustabdytoms, gražiausioms Jūsų gyvenimo akimirkoms įrėminti.

  • Veidrodžiai- gražus ir vietoje pakabintas veidrodis gali būti puiki interjero detalė namuose. Turime įvairaus dydžio- ir pakabinamų, ir nedidelių veidrodėlių, telpančių į moterišką rankinę.

  • Laikrodžiai- turime ir sieninių, ir pastatomų laikrodžių, kurie papuoš namus. Tereikia juos tinkamai pritaikyti interjere.

  • Židinio reikmenys- dailūs židinio įrankiai, kuriuos galite rasti mūsų interjero salonuose, pasitarnaus praktiškai, o taip pat atliks ir estetinę funkciją. Tai ir įrankiai, naudojami židinio reikmėms, ir dėklai, malkoms sudėti

  •  Dekoratyvinės pagalvėlės- Vienas geriausių pasirinkimų norint pagyvinti interjerą, yra dekoratyvinių pagalvėlių įvedimas. Derinant jas prie baldų, kilimų, užuolaidų, jos gali būti gobeleninės, dekoruotos įvairiais piešiniais- gyvūnais, gėlėmis, angeliukais ir t.t

  • Pledai- jais apsisiausti galima ne tik vėsų žiemos ar rudens vakarą namuose, bet ir gamtos iškyloje. Pledai namams suteiks jaukumo ir neleis sušalti.

  • Gobelenai- namų, biuro, restorano ar viešbučio sienas puošti siūlome vakariečių nuo seno vertinamais, o mūsuose iš naujo atrandamais austais gobeleno paveikslais. Šie tekstilės kūriniai į mūsų salonus atkeliauja iš senas jų gamybos tradicijas turinčių šalių- Prancūzijos ir Belgijos. Garsių dailės meistrų darbų kopijos perkeltos ant audinio atrodo šiltai ir subtiliai, o pasirinkimas tikrai didelis. Prie daugelio iš jų siūlome tų pačių motyvų pagalvėles ir staltieses.

  • Rankenėlės- baldams atlieka ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją, pagyvina komodas, spintas, spinteles. Jų turime nemenką pasirinkimą savo interjero salonuose.

  <<
  Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.