Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Linoleumas visuomeniniams interjerams 

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Linoleumas / PVC danga visuomeniniams interjerams

Visuomeniniams interjerams, kuriuose apkrova neabejotinai didesnė nei namuose, gaminamas specialus linoleumas, taip pat ir stipri, atspari, lengvai prižiūrima PVC homogeninė ir heterogeninė grindų danga, kuri ne taip greitai nusidėvi ir ilgai nepraranda geros išvaizdos. 

Viešosios paskirties patalpoms, tokioms kaip: sveikatos priežiūros, medicinos bei švietimo įstaigos – mokyklos, darželiai, ofisai ir parduotuvės, reikalinga itin atspari grindų danga. Dubingiai.lt parduodamos PVC dangos ir linoleumo sudėtyje esančios aukščiausios kokybės žaliavos, novatoriškas paviršiaus apdirbimas garantuoja ilgaamžę eksploataciją ir lengvą, nereikalaujančią didelių išlaidų priežiūrą.

Linoleumas viešosios paskirties patalpoms

Viešosios paskirties patalpoms linoleumas tinka todėl, kad jis atsparus chemikalams, baldų ratukų braižymams, o dėl natūralių žaliavų jame nėra galimybės veistis bakterijoms ar grybeliams. Taigi ši grindų danga yra puikus sprendimas tiems, kurie ieško ne tik natūralios, bet kartu ir praktiškos, funkcionalios dangos. Dubingiai.lt el. parduotuvėje siūloma atspalvių ir raštų įvairovė suteiks jums puikią galimybę ant grindų sukurti norimą ornamentų kompoziciją ir taip pagyvinti, sušvelninti, pabrėžti viešųjų patalpų interjerą. Džiugi žinia ta, kad grindų dangų gamintojai ir toliau tobulina linoleumo atsparumą nusidėvėjimui bei jo gamybos technologijas, dėl ko jis tampa dar atsparesnis ir kokybiškesnis.

PVC grindų danga visuomeniniams interjerams

Kaip ir linoleumas, PVC grindų danga pasižymi puikiomis pritaikymo ir atsparumo savybėmis bei yra ekonomiška medžiaga, kurios panaudojimo galimybės praktiškai beribės. Todėl ji puikiai tinka visuomeniniams interjerams, kuriuose grindų apkrova itin didelė. Vertinant technines PVC grindų dangos savybes, galima išskirti šiuos pagrindinius privalumus:

-          platus spalvinis spektras;
-          nedegi, savaime užgęsta be ugnies šaltinio;
-          slopina triukšmą;
-          atspari slėgiui;
-          nesugeria drėgmės;
-          atspari sieros, druskos, azoto rūgštims, dujoms, druskų tirpalams, pelėsiui, korozijai ir kitoms cheminėms reakcijoms;
-          lengvai apdorojama – lenkiama, klijuojama, pjaustoma.

Jei norite daugiau sužinoti apie visuomeniniams interjerams skirtus linoleumą ir PVC grindų dangą, susiekite su mūsų specialistais.