Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Baldų ir interjero centras Vilniuje

Baldų ir interjero centre DUBINGIAI rasite daugybę skirtingo stiliaus, įvairių gamintojų baldų. 

madingi.jpg

 „Mabas" – Jums sukurti baldų sprendimai iš Suomijos.
Kaip įgyvendinti savo interjero sumanymus, geriausiai žinote Jūs, o mes siūlome įspūdingas modifikacijų ir modelių pasirinkimo galimybes. Tai baldai, kuriuos padėsime susimodeliuoti pagal jūsų norus ir poreikius. Rinkitės iš 386 gobelenų ir odų ar beveik neriboto skaičiaus skirtingų baldų variacijų.
Tel. +370 608 08 675

Daugiau informacijos ieškokite interneto svetainėje: Mabas

madingi.jpg

UAB „Baldų idėja“ yra oficialus įvairių baldų gamintojų distributorius Lietuvoje. Baldų gamintojai, kuriems mes atstovaujame, tai – įvairios kompanijos, turinčios ilgametę patirtį baldų gamyboje. Jos naudoja natūralias medžiagas, garantuoja kokybę, išskirtinumą bei siūlo didelį miegamųjų, prieškambario, svetainės, viešbučių baldų ir interjero detalių.
Mūsų prekės – baldai ir dekoro akcentai iš viso pasaulio. Jie išsiskiria originalumu ir kokybe: natūralus medis, oda, įvairūs gobelenai.
Tel. +370 698 80 150

Daugiau informacijos ieškokite interneto svetainėje: Baldų idėja.

UAB "Tavira" specializuojasi įvairios paskirties privačių ir visuomeninių baseinų, sūkurinių vonių bei gydomųjų baseinų įrengime visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba baseinų įranga, baseinų vandens priežiūrai skirtomis cheminėmis priemonėmis, PVC spaudiminiu vamzdynu, sklendėmis ir fitingais.
Tel. +370 610 08 420

Daugiau informacijos ieškokite interneto svetainėje: OP baseinai.