Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Tapetų kolekcija „Memento Moooi“

„Arte“ gamintojas vis sugeba nustebinti unikaliomis kolekcijomis, ne išimtis ir šį kartą. Atsišviežinus naujai „Memento Moooi Wallcovering“ kolekcija įkvėpta išnykusių gyvūnų, prisimenamų dėl savo nepakartojamo gerumo ir meilės gyvenimui. Gyvūnai, kurie brangino kiekvieną savo gyvenimo akimirką ir išgyveno, kad sukurtų gražius prisiminimus.

Kiekviena sienų danga yra įkvėpta vieno gyvūno savybių. Įspūdingi spalvų, bruožų ir jų kailio, plunksnos ar odos raštų deriniai atgaivina jį ant mūsų sienų. Kai kurie dizainai pasakoja istoriją; kiti skatina mūsų pojūčius naudodami vaizdus ir tekstūras. Išnykę gyvūnai, įkvėpę „Memento Moooi Wallcovering“ kolekciją, primins, kad reikia branginti kiekvieną akimirką, kurti nuostabius prisiminimus ir švęsti gyvenimą tol, kol jis tęsis.

Tapetų pristatymo laikas 2-3sav.

Norėdami sužinoti tikslią kainą bei pristatymo terminą – parašykite patikusio tapeto, ar fototapeto kodą esantį prie nuotraukos el.paštu: eparduotuve@dubingiai.lt.