Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kilimų katalogas „Linie design“

Naujojo kilimų katalogo „Linie design“ naujų kilimų dizaino sėkmės paslaptis yra iš esmės susijusi su Šiaurės šalių dizaino tradicijomis - aiškios linijos, paprastumas, lakoniškumas ir kartu subtili estetika viename.

Vizija – dekoruoti namus, sukuriant kasdieniam gyvenimui elegantiškumo ir funkcionalumo.

Kvalifikuoti danų dizaineriai siekia sukurti unikalų ir novatorišką dizainą, ieškodami naujų idėjų ir modelių derinyje su tradicinėmis audimo technikomis.

Kiekvienas rankų darbo kilimas yra kruopščiai pagamintas patyrusių Indijos meistrų, naudojant tradicinius gamybos metodus, kurie perduodami iš kartos į kartą, užtikrinant autentiškumą ir kokybę.

Kolekcijos stiprumas yra jos įvairovė, parodanti dizainerių įgūdžių apimtį ir kūrybinius procesus. Eklektiškas spalvų, modelių, struktūrų susiliejimas atspindi elegantišką ir minimalistinį danų dizaino braižą.

Kolekcijoje – rankų darbo rištiniai kilimai

Sunku įsivaizduoti, kiek laiko ir įgūdžių reikia nurišti rankomis nuostabius kilimus. Šis gamybos procesas suteikia dizaineriui begalines galimybes ieškant dizaino, spalvų ir formų variantų. Dizaino sudėtingumas turi įtakos per kiek laiko kilimas bus nurištas ir kokia galutinė kaina.

Kiekvienas kilimas – tai unikalus meno kūrinys, pasižymintis išskirtiniu žavesiu ir charakteriu o, kalbant apie kokybę, tinkamai prižiūrimas garantuoja ilgaamžiškumą dešimtmečiams.

Kolekcijoje – rankų darbo siūtiniai kilimai

Naudojant šią senovinę kilimų gamybos techniką, didelės galimybės saviraiškai, ieškant unikalių formų, kontrastingų kilpų, vizualinio gylio paviršiuje, spalvų sintezės ir taip sukuriant patį rafinuočiausią dizainą.Tai procesas sukuriantis begalines kūrybines galimybes.

Kolekcijoje – rankų darbo austiniai kilimai

Pristatant šią kolekciją, kviečiama persikelti į patyrusių Indijos audėjų dirbtuves, kur rankomis meistriškai audžiami minimalistiniai kilimai, dekoruoti daniško dizaino grafikos elementais.

Derinant senovines audimo tradicijas su naujausiomis dizaino tendencijomis, pagaminami stilingi, jaukūs, lengvai derinami kilimai šiuolaikiniams interjerams.