Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Visi takai 

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kiliminiai takai internetu – gausus pasirinkimas ir puiki kokybė  

Įvairų raštų, spalvų bei tekstūros kiliminiai takai išgyvena savo atgimimo laikotarpį. Dar mūsų protėvių laikais šis namų akcentas buvo audžiamas, mezgamas, neriamas iš augalinio bei gyvūninio pluošto siūlų. Šiandien kiliminių takų įvairovė dar gausesnė, o praktiškas šios grindų dangos panaudojimas gali ne tik apsaugoti jūsų grindis, bet ir pagyvinti visą kambarį. Dubingiai.lt parduodami kiliminiai takai – puikus pasirinkimas tiems, kurie savo namuose nenori didelio ir sunkaus kilimo, bet nori susikurti jaukumą ir šilumą patalpose.  

Kam naudojami kiliminiai takai  

Įprastai kiliminiai takai naudojami koridoriuje, prieškambaryje, ant laiptų ar jų aikštelėse. Kitaip tariant, ten, kur vyrauja siaura erdvė. Tačiau griežtų naudojimo taisyklių nėra, todėl šią grindų dangą galite patiesti ten, kur jums norisi ir yra poreikis. Pavyzdžiui, jei savo miegamajame nenorite didelio kilimo, kurį sunku išvalyti, jaukiai atrodys šalia lovos patiestas minkštas kiliminis takas. O galbūt svetainėje trūksta jaukumo? Tokiu atveju galite pasluoksniuoti ir suderinti net kelis nedidelius takelius. Svarbu nepabijoti paeksperimentuoti, pažaisti su spalvomis, akcentais, raštais ir kompozicijomis.  

Iš ko gaminami kiliminiai takai  

Kiliminiai takai gaminami iš natūralaus bei sintetinio pluošto. Natūralus – tai vilna, medvilnė, bambukas, linas ir kt. Sintetiniai susideda iš: poliesterio, poliamido, polipropileno ir kitų panašių medžiagų.  

Pagaminimo medžiagą reikėtų rinktis pagal savo poreikius bei finansines galimybes. Kadangi verta žinoti, jog natūralaus pluošto kilimai kainuoja šiek tiek brangiau nei sintetiniai.  

Beje, daugelis kiliminių takų turi pagrindą, kuris neleidžia jiems greitai susidėvėti. Tai gali būti: guma, lateksas, PVC.  

Kokio dydžio taką rinktis  

Kiliminio tako dydis (ilgis ir plotis) priklauso nuo jūsų patalpų dydžio. Tad konkrečius išmatavimus reikia tikrintis prekių aprašymuose. Dubingiai.lt pirkti labai patogu todėl, kad čia daugelis kilimų parduodami rulonais, tad išsirinkę reikiamo pločio gaminį, ilgį galite nusistatyti patys, o specialistai atpjaus tiek, kiek jums reikia.  

Spalvos ir raštai  

Tai jau jūsų asmeninės fantazijos bei namų interjero derinys. Darykite taip, kaip jums patiems atrodo gražu, patogu, jauku. Juolab, kad tiek spalvų, tiek raštų pasirinkimas mūsų parduotuvėje tiks ir patiks bet kuriam skoniui.  

O jei turite papildomų klausimų, susiekite su mumis ir mes padėsime jums išsirinkti tinkamą kiliminį taką.