Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Siūtiniai takai 

Kiliminis takas – ir praktiškas, ir estetiškas sprendimas patalpai. Siūtiniai takai mūsų pasiūloje demonstruoja aukštą kokybę, didelę įvairovę pagal matmenis, dizainą, taigi neabejojame, jog išsirinksite tai, kas jūsų namuose, biure ar kito tipo patalpose tiks geriausiai. Modernūs, klasikiniai, vienspalviai, su raštais ar kitokie – koks varianta...

Rodyti daugiau

Kiliminis takas – ir praktiškas, ir estetiškas sprendimas patalpai. Siūtiniai takai mūsų pasiūloje demonstruoja aukštą kokybę, didelę įvairovę pagal matmenis, dizainą, taigi neabejojame, jog išsirinksite tai, kas jūsų namuose, biure ar kito tipo patalpose tiks geriausiai. Modernūs, klasikiniai, vienspalviai, su raštais ar kitokie – koks variantas aktualus?

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Siūtiniai takai namų švarai palaikyti

Švaros zonos takai skirti užtikrinti, kad iš lauko atneštas purvas bus sulaikytas ir nepasklis po patalpas. Taip daug lengviau palaikysite švarą. Patys siūtiniai taikai puikiai sulaiko nešvarumus, tačiau jie neįsigeria į kiliminio tako gilesnius sluoksnius, tad tekstilės gaminį išvalysite labai lengvai ir negaišdami daug savo laiko. Dėl funkcionalumo bei patvarumo mūsų siūtiniai takai tiks ne tik namų patalpoms, bet ir tokioms, kuriose žmonių srautai labai intensyvūs, pavyzdžiui, biuruose, viešosiose patalpose ir pan.

Prie lauko durų

Takai prie lauko durų atlieka praktinę funkciją – apsaugo nuo purvo, kad jie nepasklistų po namus. Tačiau reikia nepamiršti, kad čia patiestas takas prisideda ir prie interjero koncepcijos, mat tai vienas iš pirmųjų aksesuarų, kuris pastebimas vos atėjus. Taigi taką prie durų rinkitės atsižvelgdami į kuriamą interjerą.

Sugerti nešvarumams ir garsams

Jau minėjome, jog kiliminiai takai puikiai sulaiko nešvarumus, tačiau dar jie sugeria ir garsus, tad pasiteisins, jei reikia tylesnės, ramesnės aplinkos ar tiesiog įprasto komforto. Ne mažiau svarbus aspektas ir tas, jog kiliminis takas, ypač patiestas ant plytelių ar kitos slidžios dangos, sulaiko nuo paslydimo, tad gerokai mažėja rizika paslysti ir pargriūti.

Siūtinių takų raštai ir spalvos

Mūsų asortimente šių takų spalvų paletė labai įvairi: nuo švelnių pastelinių iki sodrių, prabangių. Negana to, didžioji dauguma kiliminių takų marginti raštais, tad tikrai išsirinksite tinkamiausią variantą tiek moderniam, tiek klasikiniam ar kito stiliaus interjerui.

Puikios kainos internetu!

Mūsų e. parduotuvėje rasite nemažai siūtinių kiliminių takų, kurių metro kaina nesiekia nė 10 eurų! Net kai netaikoma akcija.

Mūsų fizinės parduotuvės

Jei norite takus apžiūrėti gyvai, užsukite į mūsų salonus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Plungėje.

Kiliminius takus supjausime ir apdailinsime Jūsų pasirinktu būdu.