Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Austiniai takai 

Takai suteikia apsaugą grindims, jie sugeria žingsnius, prisideda prie interjero koncepcijos ir demonstruoja praktiškumą. Jei ieškote gero kiliminio tako savo namams, rinkitės šioje prekių kategorijoje. Austiniai takai, be funkcionalumo, žavi ir estetika bei universalumu, tad tobulai tiks bet kurio stiliaus patalpoje.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Austiniai takai namų švarai palaikyti

Švaros zonos takai apsaugos nuo purvo namus, todėl lengviau palaikysite švarą ir tvarką. Negana to, austiniai takai labai lengvai valomi, nėra itin imlūs nešvarumams. Taigi dėl šių savybių tai bus šaunus pasirinkimas ne tik namams, bet ir biurams, viešosioms ar kitų tipų patalpoms, kuriose yra dideli žmonių srautai.

Prie lauko durų

Dėl galimybės sulaikyti nešvarumus takai prie lauko durų yra labai dažnas pasirinkimas. Stilingi ir kokybiški takai iš mūsų pasiūlos leis užtikrinti, kad jus ir jūsų svečius pasitiks dailus interjero akcentas. Priklausomai nuo patalpoje vyraujančio stiliaus, pasirinkite, jums labiau tiks modernūs, klasikiniai ar kitokie kiliminiai takai.

Sugerti nešvarumams ir garsams

Austiniai takai sugeria nešvarumus, kad jie nesklistų po patalpas, tačiau drauge takai nesunkiai išvalomi patys, tad tvarką palaikyti bus lengva. Kiliminiai takai itin pasiteisina ir dėl žingsnių aido ar kitų garsų sugeriamumo, kas namuose ar kitose patalpose suteiks progą užtikrinti tylesnę aplinką. Beje, būtina paminėti ir tai, kad kiliminiai takai neleidžia paslysti, taigi jie užtikrins saugumą, o tai ypač pasiteisins, jei namuose yra vaikų, sunkiau judančių asmenų, senjorų.

Austinių takų raštai ir spalvos

Modernūs, klasikiniai, vienspalviai, spalvoti, vaikiški, su raštais austiniai takai jūsų namams. Plati spalvų gama ir raštų įvairovė kiekvienam suteiks progą atrasti, kas idealiai derės kuriamo interjero koncepcijoje.

Švaros zonos takai ar skirti kitoms erdvėms žavi ne tik klasikiniais raštais, moderniais elementais, tačiau ir puikiai atrodančiomis, pavyzdžiui, medienos imitacijomis.

Puikios kainos internetu!

Austiniai kilimai mūsų pasiūloje parduodami labai patrauklia kaina. Pigiausi kainuoja net mažiau kaip 10 eurų už metrą!

Mūsų fizinės parduotuvės

Nors internetu pirkti labai patogu, o ir kaina neretai itin patraukli, visada esate laukiami ir mūsų salonuose. Juos rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Plungėje.