Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
  Jūsų Filtras×

  Visuomeniniams interjerams 

  Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

   Kiliminė danga, tai optimalus pasirinkimas apgyvendinimo, verslo ir švietimo, laisvalaikio ir sveikatinimo įstaigoms ir kitoms viešoms erdvėms. Dėka spalvų ir raštų gausos, gero vertės ir eksploatacinių savybių santykio kiliminė danga kuria saugią, komfortišką bei išskirtinę aplinką.

   Svetingumo, sveikatinimo įstaigose - suteikia jaukumo ir gerina emocinę būklę.
   Švietimo, verslo sferoje , transporto sektoriuje - mažina triukšmo lygį, perteikia įmonės stilių.
   Išraiškingų dizainų kiliminė danga formuoja tam tikros paskirties zonas, atlieka nurodomąją funkciją, padeda orientuotis aplinkoje (pvz., registratūra ar poilsio zona, bendro naudojimo ar t.t. darbo grupių teritorijos). Išskirtinis kiliminės dangos dizainas kuria įsimenamą vizualinę asociaciją apie verslo objektą bei veiklos specifiką.

   Rinkdamiesi dangą viešai erdvei, kiliminės dangos dizainą ir techninius parametrus vertinkite kaip visumą, nes šie veiksniai įtakoja dangos eksploatacines savybes. (Visuomeninėms patalpoms skirta kiliminė danga esti 32 ar 33 atsparumo dėvėjimuisi klasės.)
   Kiliminę dangą visuomeninėms patalpoms galite įsigyti lakštais arba kiliminėmis plytelėmis, lentelėmis, specialiomis formomis.

   Siūlome gausų kiliminės dangos kolekcijų pasirinkimą – pažangiausių gamintojų kruopščiai paruoštus standartinius dizainus, spalvas; šias tipines kolekcijas įsigysite per maksimaliai trumpą laiką.
   Įgyvendiname ir nestandartinius projektus: pateikite Jūsų pageidaujamą dangos dizainą ir kiliminė danga bus suprojektuota ir pagaminta specialiai Jums. Minimalus individualaus dizaino kiliminės dangos kiekis gali būti ir ~20m² *

   (* yra papildomų sąlygų)