Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
  Jūsų Filtras×

  VINTAGE / Patchwork 

  Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

   Vintage stiliaus kilimai – stilingam jūsų namų interjerui 

   Prieš renkantis vintage stiliaus kilimą, pirmiausia vertėtų susipažinti su pačiu terminu, tiesa? Kalbant apie stilių, vintage reiškia stilingą ir madingą senieną. Tačiau tai tik terminas. Šio stiliaus gaminiai nebūtinai turi būti seni, o tiesiog atitikti to laikmečio reikalavimus. 

   Kas yra vintage

   Iš tiesų terminą vintage sugalvojo visai ne interjero ar drabužių dizaineriai, o vyndariai. Šis terminas anglų kalboje reiškia „praėjusių metų derlius“ ir skirtas norint apibūdinti vyno kokybę bei vertę. Tačiau madingą žodį greitai „pasigavo“ ir mados žinovai. Ir pradėjo juo įvardinti savo kurtus kūrinius. Vintažiniais laikomi daiktai, kurie pagaminti 1920–1980 metais. Arba atitinkantys šį laikotarpį. 

   Vintažiniai kilimai 

   Vintage stiliaus arba kitaip vintažiniai – tai vientiso rašto rištiniai kilimai (dažnai su medalionu ar kita detale kilimo viduryje).  Tai, galima sakyti, nesenstanti, iš mados neišeinanti klasika, kuri, kaip pasakytų ne vienas žinovas, yra amžina. 

   Dubingiai.lt rasite tiek pramoninės gamybos, tiek rankų darbo vintage stiliaus kilimus. Pirmieji bus pigesni, na, o antrųjų kaina bus didesnė. Tačiau kiekvienas užsukęs tikrai ras sau tinkantį ir patinkantį variantą, kurį galės įsigyti pagal savo finansines galimybes. 

   Iš ko gaminami vingate stiliaus kilimai 

   Kaip ir visa kita kiliminė danga, vintage stiliaus kilimai gaminami iš: 

   • akrilo;

   • bambuko pluošto;

   • medvilnės;

   • poliesterio;

   • polipropileno;

   • tencel pluošto;

   • vilnos;

   • viskozės;

   • šilko. 

   Kiekviena išvardintų medžiagų pasižymi skirtinga faktūra, kaina bei reikalauja atitinkamos priežiūros, tad rinkdamiesi įsivertinkite savo galimybes ir poreikius. 

   Kaip išsirinkti vintažinį kilimą 

   Vintažinis kilimas renkamas kaip ir bet kuris kitas. Svarbu įsivertinti, kokiam kambariui jis skirtas, kokie spalviniai motyvai turi būti, kad atitiktų bendrą interjerą, taip pat svarbus dydis ir pagaminimo medžiaga. 

   Vintažiniai kilimai labai universalūs, tad nereikia bijoti, kad netiks kažkurioje jūsų numatytoje patalpoje. Specialistų teigimu, tinkamai parinkta ir priderinta tokia danga tinka net virtuvėje. 

   Kiek kainuoja vintage stiliaus kilimai 

   Kaip jau minėta prieš tai, vintage stiliaus kilimai kainuoja įvairiai. Kainos priklauso nuo pasirinktos medžiagos, pagaminimo technologijos, dydžio bei kitų aspektų. Rankų darbo gaminys kainuos brangiau nei austas pramoniniu būdu. Taip pat ir natūralaus pluošto prekės bus brangesnės nei sintetiniai gaminiai. 

   Dubingiai.lt galite rasti vintažinių kilimų, kurių kainos prasideda nuo vos keliasdešimties eurų ir pasirinkimų, kurie įkainoti ir keliolika tūkstančių eurų. 

   Na, o jei jūsų nusižiūrėtas kilimas atrodo per brangus, užsukite į skyrių „Didžiausia nuolaida“. Galbūt čia rasite tai, kas atitiks jūsų poreikius.