Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Modernūs kilimai  > Sudėtis Viskoziniai

Kalbant apie kilimus, tai jų pasirinkimas šiandien išties gausus. Tad nieko keisto, jog pirkėjui gali susisukti galva. Ir žinoma, kad ne visiems šiuolaikiniams žmonėms patinka klasikiniai kilimų ornamentai bei tekstūra. Iš šios keblios situacijos yra puiki išeitis – modernūs kilimai, kurių dizainą charakterizuoja harmonija ir paprastumas, o spal...

Rodyti daugiau

Kalbant apie kilimus, tai jų pasirinkimas šiandien išties gausus. Tad nieko keisto, jog pirkėjui gali susisukti galva. Ir žinoma, kad ne visiems šiuolaikiniams žmonėms patinka klasikiniai kilimų ornamentai bei tekstūra. Iš šios keblios situacijos yra puiki išeitis – modernūs kilimai, kurių dizainą charakterizuoja harmonija ir paprastumas, o spalvų gaivumas ir stiliaus švara padeda sukurti šiuolaikinį vaizdą.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Modernūs kilimai stilingiems namams


Kilimų gausoje modernius kilimus pastebėti nesunku – jie išsiskiria gana nuosaikia, ramia spalvų palete, tačiau jei norite šio to drąsaus, tikrai galite rasti ir spalvingesnių modelių. Jų raštai pernelyg nekrenta į akis, todėl labai dailiai įsilieja į jaukų, stilingą, minimalistinį interjerą. Būtent minimalizmas yra būdingas daugeliui modernaus stiliaus kilimų, kas sustiprina estetikos įspūdį.
Modernus kilimas bus šaunius interjero akcentas stilingiems šiuolaikiniams namams.

Kaip išsirinkti tinkamą kilimą?

Rinkdamiesi kilimą pirmiausia atkreipkite dėmesį iš ko jis pagamintas, kadangi šiandieniniai modernūs kilimai gaminami iš pačių įvairiausių medžiagų bei jų mišinių. Pavyzdžiui, Dubingiai.lt kiliminę dangą galite įsigyti pagamintą iš:

 • akrilo;
 • bambuko pluošto;
 • džiuto;
 • kanapių pluošto;
 • medvilnės;
 • natūralios odos;
 • vilnos;
 • vilnos ir lino mišinio;
 • vilnos ir viskozės mišinio;
 • viskozės;
 • šilko;
 • sintetinio pluošto;
 • polipropileno;
 • poliesterio;
 • tencel pluošto;
 • perdirbto plastiko;
 • perdirbtų PET pluoštų;
 • kt.

Kiekviena šių medžiagų turi savų privalumų bei savų trūkumų. Tad viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Pavyzdžiui, jei jūs ar šeimos nariai susiduria su alerginėmis reakcijomis, prieš renkantis kilimą vertėtų pasidomėti, ar jo medžiaga nesukels diskomforto bei sveikatos sutrikimų. Ekologijos šalininkams tikrai patiks aukštos kokybės natūralaus pluošto modernūs kilimai, kurie demonstruos patvarumą ir kitas puikias savo savybes. Jei namuose turite augintinių, labai geras variantas būtų sintetinio pluošto kilimai, kadangi jie mažiau imlūs nešvarumams, labai atsparūs trinčiai, taip pat nesudėtingai prižiūrimi.

Renkantis kilimą labai svarbus ir jo dydis. Jei didelei erdvei pasirinksite per mažą kilimą, jis atrodys neproporcingai, dėl ko nukentės visa patalpos dizaino koncepcija. Laikykitės kai kurių taisyklių, pavyzdžiui: didelis kilimas turi „palįsti“ po priekinėmis sėdimųjų baldų kojelėmis; jei renkatės kilimą valgomojo zonai, jis turi užimti tokį plotą, kad atitraukus kėdę nuo stalo ji liktų ant kilimo.

Modernūs kilimai svetainei, virtuvei ir kitiems kambariams

Dėl spalvų paletės, demonstruojamos estetikos, minimalizmo, subtilumo modernūs kilimai idealiai derės daugelyje namų erdvių. Toks kilimas bus labai dailus pasirinkimas šiuolaikiškai svetainei – sustiprins estetikos įspūdį ir drauge suteiks krislą jaukumo. Apvalūs modernūs kilimėliai derės ir miegamajame iš abiejų lovos pusių. Šioje erdvėje labai tiks minkšti ilgo plauko kilimai – kasryt lipdami iš lovos mėgausitės maksimaliu komfortu. Geometriniais raštais margintas modernus kilimas šauniai atrodys ir paauglio kambaryje. Negana to, tokį kilimą galite rinktis ir virtuvei – modernioje virtuvėje vyrauja subtilumas, minimalizmas, tad vienspalvis ar raštuotas kilimas stilingai įsilies į interjerą.

Spalvos ir raštai

Džiaugiamės jums galėdami pasiūlyti daug įvairių raštų ir spalvų. Suprantama, kad modernūs kilimai pasižymi moderniais dizaino sprendimais. Susikurti namų interjerą su tokia danga išties smagu ir net įdomu, kadangi apstu įvairių variacijų, tinkančių tiek svetainei, tiek miegamajam, vaikų ar kitam kambariui.
Smėlinė, pilka, geltona, žalia, ruda, violetinė, mėlyna, oranžinė bei kitos spalvos nepaliks abejingų. O dailūs ornamentai, geometrinės figūros, juostelės ir kitos dekoracijos sukurs akcentą bet kurioje erdvėje.

Modernių kilimų formos

Kilimo formos pasirinkimas priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių bei kuriamo namų interjero dizaino. Stačiakampis, pailgas, apvalus, ovalus, kvadratinis ar kitos formos kilimas pagyvins jūsų namus ir suteiks jiems šilumos bei jaukumo. Populiariausi neabejotinai yra stačiakampiai ir apvalūs.

Modernūs kilimai internetu gera kaina

Jei dvejojate, kad modernūs kilimai kainuoja labai brangiai, skubame jus nuraminti, kad taip tikrai nėra. Sąvoka „modernus“ tikrai nereiškia brangus. Tačiau net ir nedidelė kaina nereiškia, jog jūsų pasirinktas variantas neatrodys prabangiai ir originaliai.
Žinoma, modernaus kilimo kaina priklauso tiek nuo pagaminimo medžiagos, dydžio bei kitų aspektų. Dubingiai.lt pigiausią variantą galima rasti vos už kelis eurus, o brangiausi gali siekti ir kelių tūkstančių eurų sumą.

Tačiau mes dažnai skelbiame akcijas, tad jei šiandien jūsų pasirinktas kilimas jums atrodo per brangus, palaukite, galbūt po kelių dienų jį galėsite įsigyti su ženklia nuolaida.