Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×
Specialūs pasiūlymai
Technologija
Pristatymo terminas

IŠVALYTI FILTRĄ

Ekskliuzyviniai, prabangūs kilimai 

Kilimas patalpoje toli gražu ne tik grindų akcentas, dangos apsauga, tačiau tai gali būti įspūdingą efektą patalpai suteikiantis elementas. Kalbame apie ekskliuzyvinius, itin prabangius kilimus, kurie pelnytai labai dažai pavadinami tikrų tikriausiais meno kūriniais. Ar norite tokį turėti savo namuose? Išsirinkti galite mūsų asortimente – plati ...

Rodyti daugiau

Kilimas patalpoje toli gražu ne tik grindų akcentas, dangos apsauga, tačiau tai gali būti įspūdingą efektą patalpai suteikiantis elementas. Kalbame apie ekskliuzyvinius, itin prabangius kilimus, kurie pelnytai labai dažai pavadinami tikrų tikriausiais meno kūriniais. Ar norite tokį turėti savo namuose? Išsirinkti galite mūsų asortimente – plati pasiūla suteiks progą kiekvienam atrasti savo prabangą.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Prabangūs rankomis rišami kilimai

Šiais masinės gamybos laikais rankų darbo gaminiai labai vertinami. Kilimai – ne išimtis, juo labiau kad jų istorija siekia labai senus laikus ir šiandien asortimente mūsų dėmesio laukia ne tik modernūs, tačiau ir senąsias tradicijas atspindintys klasikiniai kilimai. Rankų darbo kilimas visada yra unikalus, sudėtinga, o gal net ir neįmanoma būtų rasti antrą identišką. Todėl jei savo namuose norite unikalaus ir vienetinio gaminio, tai rankų darbo kilimas jums tobulai tiks.

Mūsų asortimente galite rinktis ir modernesnius, ir prabanga alsuojančius, autentiškus ekskliuzyvinius rankų darbo kilimus iš tokių kolekcijų kaip „Palazzo“.

Ekskliuzyvinių kilimų gamyba

Nuo seno rankomis kilimai rišami buvo Persijos imperijoje (tikrai teko girdėti legendas apie įstabiuosius persiškus kilimus), taip pat Kinijoje, Indijoje. Iki šių dienų rankų gamybos kilimai traktuojami kaip itin aukštos kokybės, jie labai vertinami ir kainuoja tikrai daugiau nei tie, kurie gaminami pramoniniu būdu. O kur dar rankų darbo kilimų spalvų gama bei teikiamas įspūdis!

Pagaminti du vienodus kilimus – beveik neįmanoma. Net tokiu atveju, jei sutaps raštas, tai atspalviai vis vien išsiskirs.

Gaminant rankų darbo kilimus, juos dažant naudojama nemažai įvairų technikų, pavyzdžiui: specialus plauko išskutinėjimas, blukinimas natūralioje saulėje, dažymas, asimetrinė rišimo technika ir kt.

Iš ko gaminami šie itin kokybiški kilimai?

Daugiausia rankomis rištų kilimų yra iš labai aukštos kokybės vilnos arba šilko. Šie pavadinimai neleis suabejoti, jog prabanga bus garantuota. Tokią sudėtį turintys minkšti prabangūs kilimai yra ilgaamžiai, labai patvarūs, demonstruojantys ypatingą išvaizdą, solidumą. Jie nepriekaištingai įsilies į klasikinį, tradicinį, prabangų interjerą, tačiau, priklausomai nuo raštų, rasite tinkamų ir šiuolaikiniams būstams.

Mūsų asortimente, be vilnos ar šilko sudėtyje turinčių ekskliuzyvinių kilimų, rasite ir pagamintų iš viskozės. Tiesa, nors tai sintetinis pluoštas, tačiau labai kokybiškas ir kilimui suteikiantis dar daugiau patvarumo, gerokai palengvinantis jo priežiūrą.

Kilimų raštų įvairovė

Kilimų raštai yra tai, kas bene pirmiausia atkreipia dėmesį. Labai didelė prabangių rankų darbo kilimų raštų įvairovė jums suteikia labai plačias pasirinkimo ir kilimų pritaikymo galimybes. Rasite tinkamiausius jūsų kuriamam interjerui skirtingose namų patalpose: svetainėje, valgomajame, miegamajame ar kitur.

Ypač daug simpatijų sulaukia tradicinis persiškų kilimų dizainas, žavintis smulkiais raštais, kur, regis, kiekvienas turi savitą istoriją, reikšmę. Kiekvienas smulkus elementas yra įrodymas, kiek darbo įdėta sukuriant šį įstabų tekstilės gaminį.

Ieškote prabangaus kilimo moderniam interjerui? Tikrai rasite mūsų pasiūloje – itin mėgiami demonstruojantys tikslius, aiškius, simetriškus elementus. Išskirtiniu dizainu užburia ekskliuzyviniai kilimai, kuriuose susipina kelios spalvos. Jų samplaika išreiškiama per tapybos efektą ar sendinimo techniką.

Ar prabangių kilimų priežiūra yra sudėtinga?

Geroji žinia ta, kad prabangių kilimų priežiūra tikrai nereikalaus daugiau jūsų laiko ar išlaidų. Kilimus kaip įprastai siurbkite dulkių siurbliu, atsiradusius nešvarumus stenkitės pašalinti iškart ir neleiskite jiems įsisenėti. Jei užtiško skysčių, juos kuo skubiau sugerkite popieriniais rankšluosčiais. Jei ant kilimo atsirado dėmių, pasirinkite jų valymui tinkamas priemones, tačiau būtinai atsižvelkite į kilimo sudėtį – priemonės turi tikti atitinkamų kilimų valymui. Jei bijote kilimą sugadinti – kas yra visiškai suprantama, kadangi tai neretai brangi investicija – atsiradus poreikiui valymui pasikvieskite į pagalbą profesionalus.
Beje, trumpo plauko kilimai reikalaus mažiau priežiūros negu ilgo plauko.

Įsigykite internetu arba fizinėse parduotuvėse

Mūsų pasiūloje apvalūs, siauri, stačiakampiai rankomis rišti kilimai demonstruoja labai plačią spalvų paletę ir raštų įvairovę. Išsirinkti nebus sunku, nes patogi prekių filtravimo sistema paiešką padarys tikslingą ir taupančią jūsų laiką. Prie visų prekių rasite nuotraukas, išsamius kilimų aprašymus, taip pat yra nurodyta kaina ir kurioje mūsų fizinėje parduotuvėje kilimą galite apžiūrėti realiai.

Jei susigundysite užsukti į mūsų salonus, juos rasite net šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje bei Panevėžyje.