Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Gobeleno pagalvėlės 

Pagalvėlės interjere labai estetiškas, jaukumo įspūdį sustiprinantis ir drauge praktiškas sprendimas. Jos suteikia kur kas daugiau komforto, tačiau drauge dovanoja galimybę varijuoti jų spalvomis, raštais ir formomis interjere. Jei ieškote kokybiškų gobeleno pagalvėlių savo namams ar kitoms erdvėms, šioje prekių kategorijoje rinksitės iš plačios...

Rodyti daugiau

Pagalvėlės interjere labai estetiškas, jaukumo įspūdį sustiprinantis ir drauge praktiškas sprendimas. Jos suteikia kur kas daugiau komforto, tačiau drauge dovanoja galimybę varijuoti jų spalvomis, raštais ir formomis interjere. Jei ieškote kokybiškų gobeleno pagalvėlių savo namams ar kitoms erdvėms, šioje prekių kategorijoje rinksitės iš plačios įvairovės.

 

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Gobeleno pagalvėlės – puikus interjero akcentas

Jei norite pakeisti kambario interjerą nedidelėmis išlaidomis, pagalvėlės gali būti vienas iš paprastų, bet efektyvių sprendimų. Gobeleno pagalvėlių įvairovė suteikia progą atrasti šį tą išskirtinio, originalaus ar, atvirkščiai, alsuojančio klasika. Tik kelios pagalvėlės – ir jūsų kambarys gali įgauti visiškai kitą įvaizdį.

Ši detalė patalpai suteikia daug jaukumo. Taip pat tai gali būti geras įrankis norint erdvei suteikti šį tą nestandartinio, ryškaus, tačiau subtilaus. Tokiu atveju rinkitės ryškias, kontrastuojančias su kambario koloritu pagalvėles.

Tiek namams, tiek viešoms erdvėms

Nors gobeleno pagalvėlės idealiai tinka namų patalpose, pavyzdžiui, ant sofos, fotelio ar supamo krėslo svetainėje, taip pat ant lovos miegamajame, ant kėdučių vaikų kambaryje, koridoriuje ar kitur, taip pat jos derės ir viešose erdvėse. Tad kokybiško, patvaraus gobeleno pagalvėles rinkitės ir ofisui, vaikų darželiams, poliklinikoms, grožio kabinetams bei kitoms erdvėms.

Gobeleno pagalvėlių įvairovė mūsų asortimente

Nors visas gobeleno pagalvėles vienija aukštas kokybė, jos skiriasi tokiais parametrais kaip dydis, spalvos, raštai, kiti dizaino ypatumai.
Pagal spalvas pasirinkimą turėsite labai platų: mėlynos, violetinės, pilkos, baltos ir kitų spalvų. Rasite ir vienspalvių, ir margintų raštais arba užrašais. Pastarieji idealiai tiks vintažiniame, rustic stiliaus interjere. Nemažą dalį pagalvėlių puošia paveikslėliai su gyvūnais – tokios vietą atras kone bet kurioje patalpoje.

Dydžiai ir kainos

Internetu rinkitės iš plačios dydžių įvairovės: 50x50, 40x40, 43x43, 35x35 cm ir kt. Gobeleno pagalvėlių kaina priklauso nuo matmenų, audinio ir varijuoja labai plačiame diapazone – maždaug nuo poros eurų iki kelių dešimčių.

Mūsų asortimente išsirinkti nebus sunku, nes dydžiai ir kiti parametrai parašyti prie kiekvieno gaminio. Taip pat prekės aprašyme rasite ir informaciją, kuriame mūsų salone pagalvėlę galite apžiūrėti gyvai: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Plungėje.