Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kaip pirkti iš el. parduotuvės

Kaip pirkti

Pirkti visai nesudėtinga – geriausia būtų užsiregistruoti mūsų parduotuvėje. Tai galima padaryti tiesiog užsakymo metu. Užsiregistravus, ateityje pirkimas būtų paprastesnis. Registracija nieko nekainuoja ir trunka vos keletą akimirkų.
Rinktis prekes ir dėtis jas į užsakymo krepšelį galite tiek užsiregistravę, tiek ir neužsiregistravę.

KAIP VISKAS VYKSTA:
1. Išsirinkite Jums reikalingas prekes. Tai padaryti galite dviem būdais: išsirinkti galite iš prekių katalogo arba į paieškos laukelį įrašykite reikalingos prekės pavadinimą ar jo dalį. Prekių kataloge arba, tuomet, jei paieška ras, ko norėjote, paspauskite ant dominančios prekės nuotraukos ar pavadinimo. Pateksite į išsamesnį prekės aprašymą ir jei prekė tinka ir patinka, paspauskite ant mygtuko “Į krepšelį”. Prekė atsidurs Jūsų virtualiame pirkinių krepšelyje. Krepšelio lange tai pat galite įvesti, kiek vienetų norite pirkti. Kai prekė patenka į krepšelį, ją nusipirkti galite  spausdami mygtuką „Kitas žingsnis“ arba spausdami mygtuką „Tęsti apsipirkimą“ galite grįžti atgal į parduotuvę ir rinktis kitas prekes. Jūsų pasirinkta prekė bus įsiminta ir liks Jūsų krepšelyje.
Kai jau išsirinksite visas norimas prekes ir jos atsidurs jūsų pirkinių krepšelyje, paspauskite ant mygtuko „Kitas žingsnis”. Toliau atsidarys puslapis, kuriame, jeigu esate jau užsiregistravęs, turėsite prisijungti savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu, arba pasirinkę naujo vartotojo skyrelį, suvesti visą privalomą informaciją į pateiktus langelius (El.pašto adresas, Vartotojo vardas, Slaptažodis, Pakartoti slaptažodį, Vardas, Pavardė, Adresas, Miestas, Šalis, Telefono numeris)

2. Prisijungus, arba užsiregistravus, atsiradusiame lange jums reikės pasirinkti, kokiu būdu planuojate atsiskaityti už prekes:
           1 variantas – už prekes galite atsiskaityti pavedimu (internetine bankininkyste ar banko pavedimu). Pasirinkus šį variantą, Jūs pasirenkate norimą banką ir per elektroninės bankininkystės sistemą apmokate už prekę. 
           2 variantas – už prekes galite atsiskaityti atsiimant prekes jūsų nurodytu adresu. Pasirinkus šį variantą, jums prekes pristatys kurjeriai. Jiems galėsite sumokėti už pristatytas prekes, jas atsiimant. 
           3 variantas  - prekes  galite atsiimti Dubingių salonuose. Apmokėti už prekes galite pavedimu arba atsiskaitant  Dubingių salone.

Gavę jūsų apmokėjimą, pranešime Jums el. laišku ir išsiūsime prekę nurodytu adresu (atsiimant salone – laikysime ją rezervuotą Jums).
Smagaus apsipirkimo!

DĖMESIO: užsakymai priimami kasdien visą parą!
Taip pat prekes galite užsakyti ir šiais būdais: -  telefonu: +370 696 99437
                                                                  -  e-paštu:  eparduotuve@dubingiai.lt
                                                      
Jei kažkas liko neaišku, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu: eparduotuve@dubingiai.lt arba skambinkite (8-696) 99437 (darbo dienomis nuo 9 iki 19 val.).